Şimdi Ara

Çalınan bilgisayar nasıl bulunur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çalınan bilgisayarlar nasıl bulunur arkadaşlarrr? Yaklasik bir yıl önce pandemi döneminde HP marka dizüstü bilgisayarımı yurda bırakmak zorunda kalmıştım. Yurda geri döndüğümde bilgisayarımın çalındığını öğrendim. Yurt görevlileri sorumluluğu üzerine almadı. Polise savcılığa gittim fakat hiçbir sonuç çıkmadı. Nasıl bulunabilir?? Yerini tespit edebileceğiniz herhangi bir yol yok mu? Acilll yardım lütfennnn daha sıfır gibi bir şeydi. neredeyse hiç kullanmamiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HP müşteri hizmetlerine çalıntı olarak kaydınız bırakın. Bi ihtimal servise gelirse bulunur.

• Çok mantıklı hocam aklıma gelmemişti, çok sağ olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013'de evden iki bilgisayar çaldırdım. Aslında üç taneydi bir tanesi hoşuna gitmemiş.   Özelliklerine baktı sanırım. Asus cihazımda anti theft dahi kuruluydu. Takip etmeye uğraştım hiçbir şey fayda etmedi. Sağa sola seri no bildirmek veya kaydettirmekle uğraşarak sonuç almak mucize... İhbarda bulundum evimize 14 polis geldi. Bir anda her yer polis oldu. Parmak izi falan derken süreç başladı. Biz size haber veririz dediler. Bir hafta sonra emniyete gittik. Bir tanesini bulduk ama konuşturamadık dediler.   Bu cümlenin üzerine olay kapandı. Üstüne soğuk su içtik. Derdim laptopun kendisi değildi. Yönettiğim websitesi dataları, login bilgileri, kodlar vs ne varsa buhar oldu. İki yıllık arşiv ve emek bir anda yok oldu. Verileri geri alabilsem yeterdi. Olaydan bir kaç gün sonra iki yeni cihaz alıp işime devam ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyWalsh -- 14 Mart 2022; 22:52:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.