Şimdi Ara

Çalı bugu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen çalılarda bir tuhaflık oluyor. Tam olarak şöyle tarif edeyim. Rakip çalıya girdi , göremiyoruz. Ben çalıya giriyorum , görüş geliyor. Ben çalı içinde olmama rağmen rakip çalıdan çıkınca bazen görünmez oluyor. Sanki ben çalıdan çıkmışım o çalı içideymiş gibi oluyor , çalıdan çıkıp tekrar girince görünür oluyor. 1-2 saniye kaybettiriyor ve bazen çok kötü durumlara düşebiliyorum bunun yüzünden. Başına bu sorun gelen var mı?
    Hatırlarsanız bu sezon başında yeni görüş wardları geldiğinde , botlanedeki çalının ucunda buglu yer vardı , kırmızı wardı oraya atınca ne çalı dışından ne çalı içinden gözüküyordu. Bu da öyle bir olay mı acaba?

Olay tek bende değilmiş ,

İzleyici modu ile 2 takım görüş açık fog devrede
     Çalı bugu

İzleyici modu ile Vayne görüş açık fog devrede
     Çalı bugu

İzleyici modu ile Thresh görüş açık fog devrede
     Çalı bugu

İzleyici modu ile Vayne görüş açık fog devrede
     Çalı bugu

Gördüğünüz gibi çalının ortasında ki oyuncu üst tarafı göremiyor (Resim 2 ile 3 e bakın) , ama üstte olan oyuncu ortadakini görüyor (Resim 4 e bakın). Anlatmak istediğim olay bu işte. Bunu riotun kesinlikle çözmesi lazım , bu durum aşırı bir avantaj sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freemium -- 20 Haziran 2014; 20:51:35 >

• Banada olmuştu adamlardan kaçıyodum çalıya girdim dedim heralde kaçtım b atarken adamlar hemen dibimde belirdi

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sauron -- 20 Haziran 2014; 19:16:36 >
  • Hll qnq aferin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet oluyor o yüzden rakip çalıya girer girmez totem atıyorum içeriye. Yoksa içeri girdiğimde adam bir süre görünmez olmaya devam ediyor.
  • Ok

• Eyvallah , cevap için teşekkürler. Bu olay sadece bende olamaz diye düşünüyordum. Onun için konuyu buraya açtım ama veletler yine saçmalamış. Araştırırken şöyle birşey buldum.
    http://imgur.com/a/6ixSH#0
    @Zippo PA.
  • Banada oluyor. Destek olarak oynarken totem koyduğum botlane'de ki çalılardan birine, çalının toteme zıt köşesinde kalan adam yanına gidene kadar gözükmüyor. Açıklaması zor bayaa.

• banada olmustu çok içme ayık kafa ile oyna
  • Biri 65 wat koysun pls
  • Bazen totem olmadan çalıda ki rakibi görüyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Another Brain

Biri 65 wat koysun pls

Geçmiş olsun bro , beyin kanseri filan mı var? Neyini anlamadın?

• 4.10da düzeldi sanırsam. 4.8 oluyodu bana. ondan sonra girmedim zaten oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlos1111

quote:

Orijinalden alıntı: Another Brain

Biri 65 wat koysun pls

Geçmiş olsun bro , beyin kanseri filan mı var? Neyini anlamadın?

Öyle saçma sapan anlatım yaparsan anlamam tabi

Kimse de laf soktuğunu sandığın mesajı alıntılayıp destek çıkmayacak bu arada. Üstte arkadaşa türkçeyi öğretmeye çalışacağına konudaki mesajını iyi oku biraz. Her cümlede çalı, çalı diyerek anlatımın içine ettiğini mesela. Birine laf sokmaya çalışmadan önce bir bakın ne diyor acaba diye

• Görüntülerle daha açıklayıcı olmuş. Gerçi kafası hala basmayanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirkules

4.10da düzeldi sanırsam. 4.8 oluyodu bana. ondan sonra girmedim zaten oyuna

Bütün çalılarda mı sorun var yoksa bazı bölgelerde mi bilmiyorum. Dün gece ejder ile mid arasında kalan yuvarlak çalıda başıma geldi bu olay. Çok sinir bozucu bir durum.
  • Visual bug olabilir repair yapmayı dene.

• sadece çalıyı anladım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.