Şimdi Ara

Çaldığı bıçağı Akşener'e hediye eden İYİ Parti yönetim kurulu üyesi disipline sevk edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OSMANİYE (AA) - Osmaniye'de bir iş yerinden 25 el işlemeli bıçak çaldığı iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılan A.Z'nin İYİ Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeliğinin düşürüldüğü ve kesin ihraç talebiyle İl Disiplin Kurulu'na sevk edildiği bildirildi.

Çaldığı bıçağı Akşener'e hediye eden İYİ Parti yönetim kurulu üyesi disipline sevk edildi

İYİ Parti Osmaniye Merkez İlçe Başkanı Mustafa Tülücü, yaptığı yazılı açıklamada, "16 Aralık'ta Genel Başkanımız Meral Akşener'in ilimizi ziyaretinde İYİ Parti Merkez İlçe yönetiminde görevli A.Z. tarafından Genel Başkanımıza hediye edilen bıçağın çalıntı olduğu iddia edilerek basına yansımasından dolayı şahıs hakkında gerekli işlemler başlatılmıştır." ifadelerini kullandı.

Tülücü, Merkez İlçe Yönetimince A.Z'nin kurul üyeliğinin düşürüldüğünü, kesin ihraç talebiyle İl Disiplin Kurulu'na sevk edildiğini kaydetti.

Osmaniye'de Eshabil Avşar, Kemal Satır Caddesi'nde bulunan iş yerinden 25 el işlemeli bıçağın çalındığı gerekçesiyle 16 Aralık'ta polise başvurmuş ve İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Avşar'ın şikayeti üzerine A.Z'yi gözaltına almıştı. Adliyeye sevk edilen A.Z, çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

https://www.konhaber.com/haber-osmaniye_de_25_islemeli_bicak_caldigi_iddia_edilen_iyi_parti_uyesi_disipline_sevk_edildi-1673242.html

• Neyse ki akepeli değil. Hakettiği cezayı alacaktır. akepeli olsa alacağı en yüksek ceza ev hapsi olurdu.

• Yönetim kurulu üyesinin Çaldığı bıçağı genel başkanına hediye etmesine mi gülsem yoksa bir partinin hırsız birini yönetim kuruluna araştırmadan etmeden üye yapmasına mı ağlasam :D

• GalacticHope kullanıcısına yanıt

Hırsız olmayanları partiden atan partiler de var ama...

• İKTİDAR olmadan bu işlere bulaşanlar, iktidar olduktan sonra neler yaparlar hayal edin artık.

ip, chp filan bunlardan bu tür şeyleri yadırgamıyorum.

• Azılı Türk düşmanı yazmış

ip, chp filan bunlardan bu tür şeyleri yadırgamıyorum.

Sinekten yağ çıkartmaya çalışmak, insan midesinin kaldırmayacağı işleri yapmak bu demek oluyor herhalde. Adam, özel hayatında çalmış. Bu mantıkla, komşusunun kızına tecavüz eden işçinin patronuna da sapık damgası vurulması lazım.

• kürsüden mermi atarsan bıçak hediye edilmeside normıl..Çaldığı bıçağı Akşener'e hediye eden İYİ Parti yönetim kurulu üyesi disipline sevk edildi 

• Çaldığı bıçağı Akşener'e hediye eden İYİ Parti yönetim kurulu üyesi disipline sevk edildi 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.