Şimdi Ara

Çakmaklıktan Şarj Eden Aparat Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
23.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aliexpressten çift girişli usams marka şarj aleti aldım. yanına da makara sargılı usb kablosu aldım, memnunum.
  • Spigen kullanıyorum. Hem kablosu uzun, hemde daha hızlı şarj ediyor diğerlerine göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam iPhone kullanıyorsanız, 5V 1A olması lazım orijinal şarj adaptörünün. Zaten çoğu şarj aleti bu değeri sağlayabiliyor artık günümüzde. Attığınız linklere göz gezdirdim Aukey ve Philips iyi duruyor. iPhone kullandığınız için şu an Quick Charge almanızın pek bir anlamı yok.
  • Vay arkadas bir depo yakit 300TL olmus bir telefon 5000TL'e kadar cikabiliyor biz 30 40 60 tl sarj cihazini tartisiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: aLLyC

Vay arkadas bir depo yakit 300TL olmus bir telefon 5000TL'e kadar cikabiliyor biz 30 40 60 tl sarj cihazini tartisiyoruz

Hocam İban veriyim mi o zaman? Tartışmadan direkt hediye etmiş olursunuz.

• Rena34 kullanıcısına yanıt
    Iban degil adres gonder guveniyorsan.

• quote:

Iban degil adres gonder guveniyorsan.

Ne şimdi bu? Tehdit mi ediyorsunuz beni?

Burda adam akıllı bi soru sormuşum hangisini alayım neye dikkat edeyim vs. diye. Sonuçta bi ürün alırken araştırma yapıyorum. Gelip yazdığınız yoruma bakın ve sonra yetmeyip bir de beni tehdit ediyorsunuz.

Yok hediye paketi gondermek icin dedim :) yanlış anlaştık. Zaten sorun sormakta değil, en basindan beri vurguladığım ekonomik olarak cokuntu icerisindeyiz. Trafikte de ayni burada olduğu gibi sinirliyiz yalnis anlasip olaylar yasiyoruz.

Alti ustu bir sarj aleti alırken bile ucuZ ve kaliteli bulmak icin forumlara konu aciyorsak sorun ben de ya da sende degil. Bizi bu duruma dusurenlerde.

Milletce regl kadin ofkesini birakip birbirimizi daha iyi anlatarak bu isin icinden cikmaliyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 16 Ağustos 2017; 10:45:19 >
  • quote:

Yok hediye paketi gondermek icin dedim :) yanlış anlaştık. Zaten sorun sormakta değil, en basindan beri vurguladığım ekonomik olarak cokuntu icerisindeyiz. Trafikte de ayni burada olduğu gibi sinirliyiz yalnis anlasip olaylar yasiyoruz.

Alti ustu bir sarj aleti alırken bile ucuZ ve kaliteli bulmak icin forumlara konu aciyorsak sorun ben de ya da sende degil. Bizi bu duruma dusurenlerde.

Milletce regl kadin ofkesini birakip birbirimizi daha iyi anlatarak bu isin icinden cikmaliyiz

Adres gönder güveniyorsan diyorsun ama hediye göndermek için? Güveniyorsan ne demek? Onu neden yazdınız?

Çakmaklıktan Şarj Eden Aparat Tavsiyesi

Kendin hediye gonder yaziyorsun degil mi ? Bende guveniyorsan adres gonder yaziyorum. Cunku hediye iban numarasina degil adrese gonderilir.

Iban gonderirken para gonderecegime guveniyorsan adres gonder yaziyorum, bunu istedigin gibi cek cekistir tehdit kapsamina girmez. Sen nasil anladin? Bu tutumun nereden geliyor anlamak güç.

Yukarida kendi yazdiklarini okursan daha net anlarsin. Kaldi ki sana daha once link bile attim. Agresif bir tutum yok.

Bu arada seni de blokluyorum. Daha da muhattabim degilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codeThoreau -- 17 Ağustos 2017; 1:35:49 >
  • İphone 5s ise hızlı şarja gerek yok. Boş muhabbetleri geçin derim tehdit falan filan.

• Yangından daha fazla ne gibi bir zarar verebilir ki zaten
  • quote:

Kendin hediye gonder yaziyorsun degil mi ? Bende guveniyorsan adres gonder yaziyorum. Cunku hediye iban numarasina degil adrese gonderilir.

Iban gonderirken para gonderecegime guveniyorsan adres gonder yaziyorum, bunu istedigin gibi cek cekistir tehdit kapsamina girmez. Sen nasil anladin? Bu tutumun nereden geliyor anlamak güç.

Yukarida kendi yazdiklarini okursan daha net anlarsin. Kaldi ki sana daha once link bile attim. Agresif bir tutum yok.

Bu arada seni de blokluyorum. Daha da muhattabim degilsin.

Tabi tabi. Blok

• Sırasıyla xiaomi, aukey ve ugreen fazlasiyla is görür. Xiaomi kullaniyorum, alırken 2 girise ne gerek var demistim. Ilerleyen zamanlarda 2. girisi birak simdi cogaltici almak icin uygun firsat kolluyorum. Bu arada xiaomi gercekten verilen paraya deger bir ürün yolluyor.

• Bende bundan var ama daha kullanmak nasip olmadı geçen hafta almıştım Hepsiburadadan

http://www.hepsiburada.com/spigen-hizli-arac-sarj-cihazi-cift-giris-usb-qualcomm-3-0-smart-5v-2-4a-000cg20643-p-HBV00000394HU
  • Birçok araç şarj kiti denedim. Belirli bir fiyat aralığında en iyisi olarak gördüğüm LDNIO marka diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkprlk35 -- 12 Haziran 2018; 12:46:38 >
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Benimki şeffaf poşette bişeydi itfaiye meydanından 3tl ye aldıydım cidden yangın falan çıkarırmı

• Temassizlik durumunda çıkartır, en iyi ihtimal bataryaya zarar verir ömrünü kısaltır

• quote:

Orijinalden alıntı: woltka

A101 e bi bak 5 tl ye aldım memnunum. Şoktada var benzer ürünler.
    sakın almayın. ucuz çin malı ürünler durmadan sigortayı yandırıyor

• Arkaslar 10 liralık çakmak şarzı ile iPhone 6 yakmış biri olarak , özellikle çakmaklık şarjını kaliteli almaya bakın .

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.