Şimdi Ara

Çakı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İçinde tornavida ve şişe açacağı mutlaka bulunan küçük sağlam ve mümkün olduğunca ucuz bir çakıya ihtiyacım var. Ne tavsiye edersiniz?

• Victorinox un bütün çakıları işinizi görür,herhangi bir mağazanın internet sitesinden fonksiyonlarına göre inceleyin istediğiniz alın.Bahsettiğiniz özellikler en ucuzundan en pahalısına hepsinde oluyor zaten.
  • Wenger, victorinox gibi markalar işinizi görür ama pahalıdırlar. Onun yeri Alman markası olan Bosch daha ucuz ve iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celilsaygin

http://www.hepsiburada.com/pf-concept-19539815-12-fonksiyonlu-caki-p-OUTSMPFC19539815

Dostum bu tarz ürünlere para vermeyin,piyasadaki sahte ürünlerdir.Şişe açacağı vs iş görür orası ayrı.Ama bıçakları iş görmez bunların,bir kaç kullanımda çöp olur biley tutmaz,tutsa bile çeliği kötü olduğundan ağız yapısını koruyamaz.

Yukarıdaki arkadaşa tekrar cevabım victorinox veya wenger (hoş victoroninox wengeri satın aldı ama aynı şekilde üretime devam ediyor wenger altında) alman ve uzun yıllar kullanmandın.Leatherman felan demiyorum çünkü o kadar ağır iş gerektiricek bir ürün istememişsin.Bu aralar forumun bu kısmında da takılıyorum.Aklınıza takılan soruları elimden geldiğince cevaplamaya çalışıırım.

• Victorinox tabi ki
  • şu an hepsiburadada %15 indirim var.Gir victorinox çakılara, sana hangi fonksiyonları lazımsa onları bulunduran bir çakı seç ve sipariş et. İyi mi kötü mü diye düşünme derdin olmasın :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.