Şimdi Ara

Cakal ÖSYM bakın -.-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gecen cevap anahtarıma bakayım dedim ve kitapcıkta sectim dogruları gösteriyor haliyle ama Tanrının Kamcısı olan soruyu Balamir olarak yapmıs ve haliyle yanlıs cıkmıs benimkide arayıp sövsem mi napsam dilekçe ?

• Vallahi deli olcam !!! daha gecen girdim kitapcık numarasıyla bu sefer TC istedi yazdım

Seçilen Sınav / Test için girmiş olduğunuz T.C. Kimlik / Y.U. Numarasına ait herhangi bir kayıt bulunmamaktadır !!! diyor
  • Attilla değilmi tanrının kamçısı
  • Şimdi acıldı değişmiş 2 yanlıs fazladan vermişler nasıl şikayet dilekce vs yaparım ?
  • kardeş itiraz süresi ilk 3 gün galiba :(
  • http://www.osym.gov.tr/belge/1-13455/adaylar-tarafindan-dilekce-gonderilmesi-15052012.html

Hocam burdaki yazıda,itiraz süresi ile ilgili bir ibare göremedim.Yani geç kalmış sayılmazsın bana göre.Erkenden yap itirazını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Ugly

http://www.osym.gov.tr/belge/1-13455/adaylar-tarafindan-dilekce-gonderilmesi-15052012.html

Hocam burdaki yazıda,itiraz süresi ile ilgili bir ibare göremedim.Yani geç kalmış sayılmazsın bana göre.Erkenden yap itirazını.

cevap anahtarını yeni yayınladır zaten de nasıl yaparım netten var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOFEARNO

Attilla değilmi tanrının kamçısı

Bende Tarkan filminden hatırladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GuMmY_

quote:

Orijinalden alıntı: The Ugly

http://www.osym.gov.tr/belge/1-13455/adaylar-tarafindan-dilekce-gonderilmesi-15052012.html

cevap anahtarını yeni yayınladır zaten de nasıl yaparım netten var mı ?

Yok öyle olacağını sanmam.
    ÖSYM'ye yani Ankara'daki kuruma dilekçe vermelisiniz.

• Altar'ın oğlu tarkan...
  • Ne Balamir'i yahu, Balamir Avrupa Hunlarının kurucusudur.
    Tanrı'nın kamçısı ünvanı verilen hükümdar Attila'dır ve bu dönemde Bizans gibi bir devlet dahi vergiye bağlanmıştır.
    Avrupa'daki Türk korkusu Attila ile başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkernazionale

Ne Balamir'i yahu, Balamir Avrupa Hunlarının kurucusudur.
    Tanrı'nın kamçısı ünvanı verilen hükümdar Attila'dır ve bu dönemde Bizans gibi bir devlet dahi vergiye bağlanmıştır.

okadarını bizde biliyoruz zaten öyle yapmıstım ama cevap anahtarı cıkınca balamir diyordu -.- kendi kitapcık numarama göre olan cevapta diğer konuda da yazmıstım 2 yanlıs 2 bin kişi oynatsa iyidir :D
  • quote:

quote:

okadarını bizde biliyoruz zaten öyle yapmıstım ama cevap anahtarı cıkınca balamir diyordu -.- kendi kitapcık numarama göre olan cevapta diğer konuda da yazmıstım 2 yanlıs 2 bin kişi oynatsa iyidir :D

2 binden fazla bile oynatır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bllmrshn

quote:

quote:

Nasıl şikayet ederim ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bllmrshn

quote:

quote:

Nasıl şikayet ederim ?

O konuda hiçbir fikrim yok kardeşim.

• Optik formunda ne doldurmuşsun görebiliyorsun bak bakalım neyi işaretlemişsin belki dalgınlığına öyle yapmışsındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmesen

Optik formunda ne doldurmuşsun görebiliyorsun bak bakalım neyi işaretlemişsin belki dalgınlığına öyle yapmışsındır.

zaten optik ve kitapcık önüne gelince dogru cevaplar işaretli geliyor ordan baktım 2 tane fazladan var kesin o 1 tanesi Tanrının Kırbacı cünkü ben Atilla yaptım orda 2-3 gün önce Balamir diyordu şimdi ise Atilla
  • ÖSYM her daim çakal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.