Şimdi Ara

Çakal Kasa Bmw'ye Biniyorum Soruları Alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çakal Kasa Bmw'ye Biniyorum Soruları Alayım
    Merhaba
    Bu kadar korkulmasına rağmen 2019dan beri bindiğim ve hala da binmeyi düşündüğüm araç için neden bu kadar süre konu açmadım bilmiyorum ancak şimdi aklıma geldi. Şimdi esas çakal kasa e30 diyecekler vardır ama ben bi tık geniş olan abisini tercih ettim ki zaten çoğu malzemeleri aynı.
    Bu arada aracım 94 sonu makyajlı 520i vanoslu model yani fotoğraftaki değil. Foruma arabasının fotoğrafını atanların malum laneti yüzünden fotoğrafı internetten koydum.
    Soruları alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 1 Mayıs 2022; 9:13:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Burasi Otomobil Genel bolumu. Yanlislari elbet duzeltecegiz. E30 a cakal kasa denilmesi noter onayli degil ama otomobilden anlayanlar boyle diyor.

Nasil bugun balina kasa Mercedes dedigimiz zaman 2012 C180 gelmiyorsa aklimiza cakal kasa dedigimiz zaman da 5 Kasa gelmiyor.

Duyar kasmaya gerek yok ortak bir jargon var burasi da Otomobil Genel bolumu.

• LPG var mı yakıt tüketimi nedir konforunu sormam zaten
    Çekişi nasıl ? Teknik bilgileri bana aktarabilirsiniz

• Masrafı nasıl

• Neden çakal demişler?

• Bindiği aracın çakal kasa olmadığını bilip yine de çakal kasa diye konu açana ne soralım?

Neden "Çakal" kasa olmadığı halde çakal kasa BMW'ye biniyorum konusu açtınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 1 Mayıs 2022; 10:28:17 >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt
    Genelde uzun yolda kullanırım tüpte 10 lt benzinde 8 lt yakar tabi sakin kullanımda
    Şehir içi ya da gazlamada 20yi geçer
    Çekiş 30 yaşındaki bi arabaya göre şahane ama tabi yeni model turboluları gibi yokuşta uçmaz

• Emekkk kullanıcısına yanıt
    Ben harcayacağımı ilk aldığımda harcayıp eksiklerini giderdim. Bendeyken bir iki sensör ya da ufak yağ su kaçakları dışında bozulan bir şey olmadı. Onların da tamiri ucuzdu.

• Onu ben de bilmiyorum e30culara sormak lazım ama herhalde binen kişilerden dolayı

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Her konuya senin gibi bi muhalefet düşmese olmazdı bunu boş geçiyorum onu da sen alıp açarsın forum şenlenir.

E30 e34 kasalara çakal diyorlar. Demeyen de demesin banane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 1 Mayıs 2022; 11:41:13 >
  • thestell kullanıcısına yanıt

Burasi Otomobil Genel bolumu. Yanlislari elbet duzeltecegiz. E30 a cakal kasa denilmesi noter onayli degil ama otomobilden anlayanlar boyle diyor.

Nasil bugun balina kasa Mercedes dedigimiz zaman 2012 C180 gelmiyorsa aklimiza cakal kasa dedigimiz zaman da 5 Kasa gelmiyor.

Duyar kasmaya gerek yok ortak bir jargon var burasi da Otomobil Genel bolumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E30 konusudur diye geldim, şimdi gidiyorum

• Bu kasaların temizini bulsam ben de alırım. Konforlu bir araç ancak dediğim gibi günümüzde temizi yok denilecek kadar az kaldı ve bulmak neredeyse imkansız.

• khanstern kullanıcısına yanıt
    Valla bi e30 kenarda durmasını isterdim şöyle Ci modellerinden
    Ama gündelik binilmez eksik kalıyor

• Bundan önce toplarım nolacak diye çok bozuk bi araba almıştım gerçekten toplanmıyor
    Şu anki bindiğim gibi temiz bulunması lazım az satış görmüş olması altın kural

• bendede vardi ben arabaya degil araba bana biniyodu..sen araca biniyosan cok iyi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Binince cakallastin mi peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mariachi@ -- 1 Mayıs 2022; 12:53:53 >
  • shegenli chingen kullanıcısına yanıt
    Çok sahibi olursa o sahibine biner

• Mariachi@ kullanıcısına yanıt
    Ucuz yakıt almaya çalışmak dışında bi çakallığımız yok

• Türk insanının saçma sapan kasa ismlendirme politikası işe ..

Uzay kasa , yumurta kasa diye uzar gider ...

• thestell kullanıcısına yanıt

Arabaları seven hangi erkek istemez ki hocam Çakal Kasa Bmw&#39;ye Biniyorum Soruları Alayım  Yalnız ilanlara şöyle bir bakayım dedim de çoğu saçma sapan modifiyelere maruz kalmış, adam gibi 1 tane var ona da 850.000tl yazmışlar şaka gibi Çakal Kasa Bmw&#39;ye Biniyorum Soruları Alayım 

Bu arada sizin kullandığıniz E34 ün 1989 modeli vardı bizdede 12 sene once, 5.25i 24v modeliydi. Koltuklarının konforu hala unutamadıklarım arasında ama tek kötü yanı da yine koltuklarıydı, deri oldukları için kışları buz gibi ve toto dondurucu, yazları cehennem gibi deri kavurucu Çakal Kasa Bmw&#39;ye Biniyorum Soruları Alayım 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 1 Mayıs 2022; 14:36:57 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.