Şimdi Ara

Cait in kule dibinde göremediğim yere tuzak atması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağı taraftayken, kulenin kuzeye bakan kısmına koyulan tuzak görünmüyor. Yani kulenin eğimi ne tarafa doğruysa orayı göremiyorsun ya. Ben artık oyunu bırakıyorum bu çok saçma bir şey. Adam bizim kulenin göremeyeceğim tarafına tuzak atabiliyor. Ben göremiyorum bile. Zoom yapsam bile göremem. Böyle şey olabilir mi? Tamam dengesiz falan derdik ama kesinlikle bu konu çok dengesiz. Sürekli cait ban mı atayım? Böyle i.nelik yapan cait de ilk defa gördüm. Bilmem ne evladı işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 9 Şubat 2019; 1:29:20 >

• her şampiyonda sürüsüne bereket trick var caitde sadece o var abartma
  • Oyunu mu bırakıyorsun bunun yüzünden?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • her oyunda bug var hatalar var madem öyle reel hayatta oyun oyna.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • x|o

x: tuzak
    o: sen
    |: kule

böyle bir konumdaysan görememen normal değil mi? yok bug varsa orasını bilemem. benim dediğim gibiyse bence oyunu değil beynini bir köşeye bırak.
  • ben hiçbirşey anlamadım ekran fotoğrafı koyarmısın?
    antreman moduna gir hangi kulenın ordaysan onun yanına git ve tuzağın konduğu yeri işaretle yada paintte çiz işaretle konulan yeri
  • Zoom değil ama kamerayı azıcık kaydırsan her türlü görebiliyorsun.

Konu açmayı akıl edebiliyorsunuz ama bunu nasıl akıl edemiyorsunuz hayret ediyorum
  • Arkadaşlar doğru söylüyor.Şikayetin gerçekten yersiz.
  • Sırf buna bitiyorsan oynama zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forever A Golem kullanıcısına yanıt
    Aşağı taraftayken, kulenin kuzeye bakan kısmına koyulan tuzak görünmüyor.
  • Zoe'i oyundan silsinler o zaman

• InsignAce kullanıcısına yanıt
    sorma urfdayım şimdi ilk e açtım karşıda nasus - galio var tutuyorum bırakmıyorum all chatten sövüyo artık top lanedeki kulenin soluna sıkışmışlar kedi yavrusu gibi vadinin dışına çıkcaklar utanmasalar :D cait kapanı nedir ki parlıyo resmen kulenin tam ortasına da koysalar olduğu yerde sabit durmuştur bu kesin o yüzden yakalanmıştır :D
  • Büyük ihtimal arkadaş kamera kilitli oynuyor hero ordayken gözükmesinin imkansız olduğunu sanıyor

• bu arkadaşın durumu ben de çok sık yaşıyorum.

konsantrasyonunu tamamıyla oyuna veren birisi için zor bir durum. ve göremediğin şeye yakalanman olası. trap sesini duyman lazım. bana göre de bug bu.

bu videoda daha iyi anlarsınız. 1. dk'dan sonrasına gidebilirsiniz.

edit: arkadaşlar sorun heronun çok vurması değil. kapanların gözükmemesi. heroyu kaldırla falan alakası yok. fazla vurur nerf yer dengelenir ama bu olay ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 28 Mart 2019; 15:35:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.