Şimdi Ara

Çağrı merkezlerinde yaşanan sorunlar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
53
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çağrı merkezlerinde yaşanan sorunlar ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    33 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

Günümüz çağrı merkezlerinde son kullanıcıların yaşamış olduğu sorunları, şikayetleri bu konu altında toplamayı düşünüyorum. Belki bir ses getirebilir ve çözüm sağlayabiliriz veya ürün almak isteyen kullanıcılar satış sonrası hizmete göre o firma hakkında bilgi sahibi olup bilinçlenmesini sağlayabiliriz.

Öncelikle Firma adı, Yaşadığınız sorun, Çözüm süresi ve değerlendirme 1 ile 10 arasında

Örnek TEB Bankası, Kart İptali, Çağrı Merkezine bağlanamadım veya çok hızlı işlem sağladılar. Puanım 1 veya 7

EDİT: Foruma üye olan Çağrı Merkezi çalışanları varsa konuyla ilgili yardımcı olsunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi röpteşembır -- 6 Aralık 2016; 16:15:44 >

|
    |

Nasıl ki bu milletin tacıdır yıldızla ay,

Yüksel taa arşa şanlı Galatasaray...
  • Yarbay
    2421 Mesaj
    Türk Telekom Günde birkaç kez kopan bağlantıyla ilgili sorunumu dile getirdim. Lakin, öyle bir şey yok ben buradan kontrol ediyorum diyerek bir nevi yalancı konumuna girdim. Ve sorunla ilgili herhangi bir çözüm üretmedi. Puanım 0

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Türk Telekomun devlet tarafından yönetildiği zamanları hatırlıyorum. Eve kadar gelip kablo çektikleri zamanları, bilgili teknisyenlerin ilgilendiği zamanları iyi zamanlardı Satmasaydı iyiydi. Eskiden önce hizmet sonra para derdinde olan Türk Telekom şimdilerde ise sadece parayı düşünür olmuş.
    Internet üzerine tek el olduğu için götlerini fazla kaldırmışta olabiliriz. :)

Haklısın @Zodiac Killer benimde puanım 0
    |
    |
    Zodiac Killer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nasıl ki bu milletin tacıdır yıldızla ay,

Yüksel taa arşa şanlı Galatasaray...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,282
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.