Şimdi Ara

ÇAĞRI HİPERMARKETTE İPANA 3D WHITE PERFECTION 9.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar dün Çağrı Market Bahçelievler'de bu ürünü bu fiyattan görünce çok şaşırdım .

Aynı ürün Carrefour'da 2 lisi 34.90 TL . Migrosta tanesi 34.90 ...

Fiyat yanıyor.

https://www.carrefoursa.com/tr/ipana-3-boyutlu-beyazlik-luxe-dis-macunu-perfection-mukemmel-beyazlik-75-ml-p-30145557

https://www.migros.com.tr/ipana-3-boyutlu-beyazlik-luxe-perfection-dis-macunu-75-ml-p-206f478

Çağrı Hipermarkette 9.90 TL...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis biri -- 9 Ocak 2020; 13:13:13 >

• ben beyazlatmasından memnun kalmadım. bilginize.
  • Axis Kağıthane fiyatı 19 ₺

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 tüp kullandım delist olduğunda Migros'tan tanesi 3.5 TL olarak almıştım dişlerimin hassasiyetini aşırı bir şekilde arttırdı sonra Sensodyne kullandım 1 hafta sonrasında eski haline döndü. Evde hala duruyor 1 tanesi kullanmaya korkuyorum. Kişisel görüşümdür herkeste farklı etki yapar ama bilginize.
  • beyazlatıcı olanları önermiyor doktorlar
  • Ipana 3 Boyutlu Beyazlık Canlandıran Ferahlık daha önce şoktan almıştım hassasiyet yaptı.Evet bir miktar beyazlatıyor öyle aman aman bir fark yok.(geçici yüzelsel lekeler varsa gidiyor) ama hassasiyet yapınca bir anlamı kalmıyor.Macuna bakınca yapısı bir degişikti ilk defa öyle bir macun denedim.

Daha önce colgate optik white,signal white now felan kullandım sorun yoktu.

Arada bir kullanırım derseniz alın.

Benim şahsi fikrim beyazlatıcı macunlar beklediginiz etkiyi vermiyor uzak durun.Normal bir macun alın geçin bazıları beyazlatayım derken hassasiyet yapıyor.Beyazlatsa bile bu etki geçici oluyor.

Benim denedigim
    ÇAĞRI HİPERMARKETTE İPANA 3D WHITE PERFECTION  9.90 TL

Belki bunda öyle bir sorun yoktur bilemiyorum.Normal fiyatlarına bakınca 10 TL çok iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 9 Ocak 2020; 21:11:28 >

• Silinebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen hafta şok market bunu 25 liralık alış verişe aynı fiyata verdi
    beyazlatmıyor
  • beyazlatanlar dişlerime iyi gelmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.