Şimdi Ara

Cagkajj Basketbol Tahminleri.... (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.620
Cevap
65
Favori
75.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu arkadaşlar adam müneccim değil ki! Zorla da kuponları oynayın demiyor size?
    Beğenmiyorsanız takip etmezsiniz konuyu olur biter

@cagkajj tahminlere devam
  • 722-1
    730-1
    735-1
    732-2

727-2
    725-ü
    729-1
    731-1

bende kupon olarak bunu düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeFfAh-1903 -- 8 Ocak 2014; 16:17:42 >
  • arkdaşlar şöyle bi kupon düşünüyorum
    724/1-1
    727/2-2
    722/1-1
    729/1-1
    fikirlerinizide merak ediyorum tabiki
    bide şey yazmayı unutum sistem 3-4 yapmayı düşünüyoru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memoreis01 -- 8 Ocak 2014; 16:01:50 >
  • Bugün oynadığım kuponlar

Red Star Belgr - Bilbao(2,5h-4,5h) İM 1/1
    Alba Berlin - Strasbourg(8,5h) MS 1
    Bayern - Partizan(4,5h) İY 1
    (2,5h-4,5h)Olimpia Milano - Olympiakos İM 2/2
    Toplam Oran: 14.63

Red Star Belgr - Bilbao(4,5h) MS 1
    Alba Berlin - Strasbourg(8,5h) MS 1
    (4,5h)Olimpia Milano - Olympiakos MS 2
    Toplam Oran: 4.91

Red Star Belgr - Bilbao(2,5h-4,5h) İM 1/1
    (2,5h-4,5h)Olimpia Milano - Olympiakos İM 2/2
    Toplam Oran: 5.06
  • Konuya şimdiye kadar hiç yazmadım ama sürekli takip ediyorum ve 6 kuponuna oynadım şimdiye kadar 4'ü yattı 2'si tuttu hepside tekten yattı bu arkadaşın suçu değil ki.

Sonuçta herkes kendi özgür iradesine sahip, adam size kuponu verip körü körüne oynayın demiyor ki, sizde bi inceleyin bakın kafanıza yatıyorsa oynayın.

Zaten hiç birşey bilmeden anlamadan direk kuponu oynuyorsanız ve laf ediyorsanız bu direk sizin hatanız ve yüzsüzlüğünüz olur.

hem arkadaş sürekli 4-5 maç veriyor tek seferde bazende ekstra maçlar ekliyor, madem çok güvenmiyorsunuz 2'li kombine yapın ayrı ayrı kuponlara, mesela ben şimdiye kadar öyle yapmış olsaydım hergünü kazançla kapatırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Konuya şimdiye kadar hiç yazmadım ama sürekli takip ediyorum ve 6 kuponuna oynadım şimdiye kadar 4'ü yattı 2'si tuttu hepside tekten yattı bu arkadaşın suçu değil ki.

Sonuçta herkes kendi özgür iradesine sahip, adam size kuponu verip körü körüne oynayın demiyor ki, sizde bi inceleyin bakın kafanıza yatıyorsa oynayın.

Zaten hiç birşey bilmeden anlamadan direk kuponu oynuyorsanız ve laf ediyorsanız bu direk sizin hatanız ve yüzsüzlüğünüz olur.

hem arkadaş sürekli 4-5 maç veriyor tek seferde bazende ekstra maçlar ekliyor, madem çok güvenmiyorsunuz 2'li kombine yapın ayrı ayrı kuponlara, mesela ben şimdiye kadar öyle yapmış olsaydım hergünü kazançla kapatırdım.

Teşekkürler hocam :)

• Yurtdışından oynayan arkadaşlar için

Alba Berlin - Strasbourg IG 148.5 Altı
    ES Chalon Saone Cholet basket 155,5 Altı
    Zaragoza - Cedevita 147,5 Altı
    U. Olimpija Ljubljana - Hapoel Jerusalem 148,5 Altı
  • Ajanım sana bir fıkra,
    Bir ülkenin başbakanı sürekli basın tarafından olumsuz eleştiriliyormuş.Bir basın toplantısı düzenlemiş sahilde.Sonra denizin üzerinde yürüyerek şow yapmış ve demiş bakalım ne diyceksiniz şimdi.
    Ertesi gün manşetler, BAŞBAKAN YÜZME BİLMİYOR!!!..sen burda %70 (ki bence imkansız) kupon paylaşsan ne olur..
    Her soruya cevap veriyorsun, yorumluyorsun ve karşılıksız yapıyorsun ama adam son 2 tlsini atmış kupona yattı diye veryansın ediyor.
    Biz takip ediyoruz seni sıkıntı yok, bence bu tip sataşmalara cevap bile verme
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonjr

Ajanım sana bir fıkra,
    Bir ülkenin başbakanı sürekli basın tarafından olumsuz eleştiriliyormuş.Bir basın toplantısı düzenlemiş sahilde.Sonra denizin üzerinde yürüyerek şow yapmış ve demiş bakalım ne diyceksiniz şimdi.
    Ertesi gün manşetler, BAŞBAKAN YÜZME BİLMİYOR!!!..sen burda %70 (ki bence imkansız) kupon paylaşsan ne olur..
    Her soruya cevap veriyorsun, yorumluyorsun ve karşılıksız yapıyorsun ama adam son 2 tlsini atmış kupona yattı diye veryansın ediyor.

Aynen hocam bundan sonra hiç görmeyeceğim bile bende bıktım çünkü bu arada fıkra iyiymiş aynısını anlatıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: cagkajj

quote:

Orijinalden alıntı: leonjr

Ajanım sana bir fıkra,

Aynen hocam bundan sonra hiç görmeyeceğim bile bende bıktım çünkü bu arada fıkra iyiymiş aynısını anlatıyor

Aha işte kapı Aha işte SAPI, beğenmeyen gelmesin arkadaş.. Ayrıca bir tobada 3 bilya var biri yeşil ise sizin yeşil bilyayı bulma oranız 1/3 tür. bunu 4 torbada uygularsanız 4 ündede yeşili bulma şansınız 1/81 dir. yani kazanma şansımız.
    hatırlatalımda bunu anlayan anlar

• quote:

Yurtdışından oynayan arkadaşlar için

Patladık.İyisin genede sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antebi

quote:

Yarın euroleague var süper olacak umarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagkajj -- 8 Ocak 2014; 22:19:11 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: antebi

quote:

Yarın euroleague var süper olacak umarım :)

4 oldu senin kuponu oynuyorum daha bişey alamadım ama içimde gram olumsuzluk yok hep teke gidiyor tahminlerimi beğeniyorum.
    Almamız yakındır.

• üstad yarın bombayı patlatıcak gibi hayırlısı:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: O-Zee AKA Contecau

üstad yarın bombayı patlatıcak gibi hayırlısı:)

Evet hocam yarın güzel olacak :)
  • En son 2-3 hafta önce tutan euroleague kuponuna oynamıştım.Yarınki kuponuna 5 misli ayarladım.Son günlerde bir şanssızlığın var.Bunu yarın kırarsın inşallah.
  • 740 Toronto - Detroit 197,5 Altı
    741 Atlanta - Indiana 189,5 Altı
    742 Brooklyn - Golden State 200,5 Altı
    744 New Orleans - Washington 197,5 Altı
  • İşte tek maç şansızlıgımızı kıracağımız kupon çok misli girecek arkadaşlar fenerbahçe maçını çıkarabilir her ihtimale karşı

754 Fenerbahçe - Barcelona 150,5 Altı
    756 Maccabi Tel Avi- Lokomotiv Kuban (6.5) Ms1
    757 B.Münih - Partizan (8.5) Ms2
    758 (4.5) Olimpia Milano - Olympiakos Ms2
  • cagkajj kullanıcısına yanıt
    indiana maçına alt oynamak alışkanlık oldu, bi gün çok fena patlatacaklar indiananın maçını
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

indiana maçına alt oynamak alışkanlık oldu, bi gün çok fena patlatacaklar indiananın maçını

Evet hocam fakat çok iyi savunuyorlar bence yine alt
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.