Şimdi Ara

Cagkajj Basketbol Tahminleri.... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.620
Cevap
65
Favori
75.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagkajj

quote:

Orijinalden alıntı: shintai

quote:

Arkadaşlar 2 3 gün arayla kupon paylaşmamın sebebi gerekli değeri görmüyor sürekli maç yazıyorum tutan oluyor tutmayan oluyor ama oynuyorsanız lütfen yazın oynadım diye bilelim kuponu kaç kişi oynadığını neden böyle bir şey yazıyorsunuz diyebilirsiniz çünkü 2 3 gün paylaşmadığım zaman sorular geliyor hocam maç var mı vs vs ama ben çok fazla analiz yapıp kuponları koyuyorum bakıyorum kimse yok demek ki kimse oynamıyor diyorum fakat kupon paylaşmayınca özel mesajlar geliyor konu okunma konuda bulunma ya bir sürü kişi gelip gidiyor. Lütfen kuponu oynadığınızda belirtin.

Arkadaş haklı beyler, 2 defa kendisinin verdiği kuponlara oynadım ve kazandım. Çok büyük oynamıyorum zaten, 3-4 lira atıyorum, tutarsa 10-15 alıyorum. En azından bir teşekkür ederseniz, arkadaşı da mutlu etmiş olursunuz, insanlık ve emeğe saygı için.

Teşekkürler hocam :)

Nba handikaplar açıklandı hocam bekliyorum kuponunu

• Hocam Gece verecek oldugunuz nba maclarını bide handikapsız sonuclarını yazarmısınız illegalden oynuyorum ve oynayan başka kişilerde vardır :)

Ayrıca teşekkür ediyorum Karsılıksız paylaşım yaptıgınız için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Squirt QQ -- 14 Aralık 2013; 19:00:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Squirt QQ

Hocam Gece verecek oldugunuz nba maclarını bide handikapsız sonuclarını yazarmısınız illegalden oynuyorum ve oynayan başka kişilerde vardır :)

Tabiki hocam olur ben teşekkür ederim hocam hep beraber kazanmaya devam ederiz umarım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Squirt QQ

Hocam Gece verecek oldugunuz nba maclarını bide handikapsız sonuclarını yazarmısınız illegalden oynuyorum ve oynayan başka kişilerde vardır :)

Tabiki hocam olur ben teşekkür ederim hocam hep beraber kazanmaya devam ederiz umarım.

eyvallah :) inş Kazanırız Bi 4TL Saklıyayım gece maclarına :)
  • Trefl yatırdı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Trefl yatırdı

Aynen hocam nba kuponunda vuracağız umarım :)
  • tesekkürler bende bekliyorum nba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tugtim

Trefl yatırdı

Aynen hocam nba kuponunda vuracağız umarım :)

Hocam sen iddaa dan yapıyosun dimi. Ben ordan oynuyorum söylediklerine. Hadi yap bi Nba de bugün kaybettiklerimi geri alayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nba kuponunu saat kaç gibi paylaşırsınız.
  • takipteyim
  • quote:

817 Trefl AscoSlask 1/1
    819 Mega Vizura Szolnoki 1/1
    821 Alba Berlin Tbb Trier 1/1
    825 Valencia Murcia 1/1

Gecede Nba kuponu paylaşacağım

Teşekkürler,

Şans bizimle olsun. Bekliyoruz :)

Cagkajj Basketbol Tahminleri....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gangilik -- 14 Aralık 2013; 20:06:12 >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar 2 3 gün arayla kupon paylaşmamın sebebi gerekli değeri görmüyor sürekli maç yazıyorum tutan oluyor tutmayan oluyor ama oynuyorsanız lütfen yazın oynadım diye bilelim kuponu kaç kişi oynadığını neden böyle bir şey yazıyorsunuz diyebilirsiniz çünkü 2 3 gün paylaşmadığım zaman sorular geliyor hocam maç var mı vs vs ama ben çok fazla analiz yapıp kuponları koyuyorum bakıyorum kimse yok demek ki kimse oynamıyor diyorum fakat kupon paylaşmayınca özel mesajlar geliyor konu okunma konuda bulunma ya bir sürü kişi gelip gidiyor. Lütfen kuponu oynadığınızda belirtin.

Arkadaş haklı beyler, 2 defa kendisinin verdiği kuponlara oynadım ve kazandım. Çok büyük oynamıyorum zaten, 3-4 lira atıyorum, tutarsa 10-15 alıyorum. En azından bir teşekkür ederseniz, arkadaşı da mutlu etmiş olursunuz, insanlık ve emeğe saygı için.

Emeğe saygı her zaman...

• Bu aralar oynayamıyorum hocam biraz sıkıntılıda :) normalde handikapsız oynuyorum çok nadir bayiden oynuyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Emeğe saygı her zaman...

+1

• Takipteyim bende hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde önceki sayfalarda handikapsız oynadığınız site için pm atmışsınız.Zahmet olmassa bende alabilir miyim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 839 Miami Heat - Cleveland 2/2 (iy 6,5 ms 12,5)
    842 (iy 5.5 ms 10.5) Philadelphia - Portland 1/1
    843 Dallas - Milwaukee 2/2 ( iy 7,5 ms 13,5 )
    844 (iy 3.5 ms 6.5) Utah San Antonio 1/1

Arkadaşlar bugünkü handikaplar tuzak handikapları gibi ben bugün hatta utah'ın san antonio yu yeneceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagkajj -- 14 Aralık 2013; 21:24:50 >
  • quote:

839 Miami Heat - Cleveland 2/2 (iy 6,5 ms 12,5)

Arkadaşlar bugünkü handikaplar tuzak handikapları gibi ben bugün hatta utah'ın san antonio yu yeneceğini düşünüyorum.

Miami Heat - Cleveland Cavaliers Maç Sonucu (Uzatmalar Dahil) 1 Beklemede 1.11

New York Knicks - Atlanta Hawks Maç Sonucu (Uzatmalar Dahil) 2 Beklemede 1.92

Philadelphia 76ers -Portland T.Blazers Maç Sonucu (Uzatmalar Dahil) 2 Beklemede 1.17

Utah Jazz - San Antonio Spurs Maç Sonucu (Uzatmalar Dahil) 2 Beklemede 1.40

Handikapsız böyle oynadım. Acaba sorun olur mu? (Kaybetse de sorun olmaz gerçi 1 lira attım)

• quote:

quote:

839 Miami Heat - Cleveland 2/2 (iy 6,5 ms 12,5)

Miami Heat - Cleveland Cavaliers Maç Sonucu (Uzatmalar Dahil) 1 Beklemede 1.11

New York Knicks - Atlanta Hawks Maç Sonucu (Uzatmalar Dahil) 2 Beklemede 1.92

Philadelphia 76ers -Portland T.Blazers Maç Sonucu (Uzatmalar Dahil) 2 Beklemede 1.17

Utah Jazz - San Antonio Spurs Maç Sonucu (Uzatmalar Dahil) 2 Beklemede 1.40

Handikapsız böyle oynadım. Acaba sorun olur mu? (Kaybetse de sorun olmaz gerçi 1 lira attım)

Hocam new york hariç hepsi gelir gibi keşke new york oynasaydınız :)

• cagkajj kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun, dediğim gibi 1 lira gitmiş oldu. Önümüzdeki maçlara bakacağım artık.

Edit: Belki tutar yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shintai -- 14 Aralık 2013; 21:44:19 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.