Şimdi Ara

ÇADIR(BRANDA) YARARLI MI ZARARLI MI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu çadırı keser yürütürler, nereye koyacan? hem yolu da kapatır. fotodaki tenteciyi arasana. slm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grafen

Tente dükkanının önünde olduğuna göre tenteci yapmış satıyor, ya da reklam yapıyor bilemem.

Aracın boyutlarına göre +30'ar CM hesaplayıp tenteciye resimdeki şeyi şu şu boyutlarda istiyorum derseniz yapar sanırım. İşin uzmanı bir tenteciye gitseniz daha iyi olur

Bugun gittim bu tentciye adama gösterdim telefonda adam dedi ki :Bu şeytan icade hocam biz beceremeyiz. Bunun açısı var, efendim bunun her katlanan çubuğu ayrı boylarda vs vs aadam yapmadı. Ben de saf gibi abi ne var bunun iskeletini yapmakta dedim :) Adam dedi ki sen iskeleti yap ben çadırı çekerim üstüne :) hasılı kelam akşama kadar boşa gezd,m yaptıramadım kimseye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gazozvar

Bu çadırı keser yürütürler, nereye koyacan? hem yolu da kapatır. fotodaki tenteciyi arasana. slm.

Yok yok kesip yürütecek bir yerde değilim köyde yaaşıyorum. Yolu kapamaz aksine dar alanda garaj vazifesi görecek. Şuan işimi görecek tek icat bu :)

Adamları internetten araştırdım en ucuz 800 tl ye yapıyorlar. Tuzlu ffiyat geldi bana.
  • http://portatifotogarajnurtente.blogspot.com.tr 1. sayfadaki tenteci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.