Şimdi Ara

caddebostan sahilini suriyelilerin istila etmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 29
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sosyal Adalet Savascısı (4 mesaj) kaLpazan (2 mesaj) Onurmsq (2 mesaj) tenekekutu (2 mesaj) muammer816 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20 mesaj) Mobil (6 mesaj) Mini (4 mesaj) (2 mesaj) (5 mesaj)
  • @
14 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> caddebostan sahilini suriyelilerin istila etmesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ekşi sözlükten alıntıdır

ekşi sözlük
    caddebostan sahilini suriyelilerin istila etmesi - ekşi sözlük
    https://eksisozluk.com/caddebostan-sahilini-suriyelilerin-istila-etmesi--6062225?a=popular

istila pandemi kisitlamalarinin kalkmasi ile tekrar basladi.

bu sabah saat 7’de caddebostan plaji.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ab/33/76/ab33760cd25057c423737ea5cdfe88c3.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4c/9f/44/4c9f448649c9e1538149bd636582c2e9.jpeg&t=0&width=480&text=1

1. 20-30 kisilik gruplar halinde sahilde konakliyorlar coluk cocuk. piknik tupleri, yataklar. resmen yazliga gelmisler. sabah erkenden de plajda aliyorlar solugu.

2. milletin spor yapmak icin kullanacagi spor aletlerinin, banklarin uzerinde uyuyanlar var.

3. bir kadinin o plajda bikini ile denize girmesini imkansiz hale getirmisler. cunku %80 erkek, %20 kadinlar ve kiz cocuklari dahi tesetturle denize giriyor.

4. her yer cop. hos bunu bizim insanlarimiz da yapiyordu zaten ama sonucta bizim vatandasimiz egitememisiz cevre bilinci verememisiz diyebiliyorduk.

yillarca “sahil berbat durumda” diye elitist yakinmalara konu ettgimiz umraniye’li kardeslerimizden ozur diliyorum bu vesileyle. allah verdi cezamizi.

(not: nevsin mengu’yu de buraya bekliyoruz bikinisiyle. deniz cok guzel piril piril.)

• bunlar hiç savaş kaçkınlarına benzemiyorlar. savaştan kaçmış multeci dediğiniz kişiler bir kampta kalırlar. bunlar ülkenin içerisine yerleştirilmek için suriye'den getirilmiş araplar. amaç türk ulus kimliğini yok etmek. bunları destekleyenler de türk kimliğine düşman kişiliksiz insanlar...

10 tane davar yan yana şezlongda uzanıp orasını burasını karıştırırken ailenle gidip yanlarında tatil yaparsın madem.
    Parası olan zaten orada denize girmiyor beachlere gidiyor. Yine de acı bir durum. Bu hırsızlar gitmeden bu bedevilerden kurtukamayacağız.

daha önceleri başka medeniyetsiz insanlar dolmuştu güzel istanbulmuza. şimdi de suriyeliler,siyahiler ve diğer göçmenler istila etmiş vaziyette.

doğma büyüme (89 yılından beri) istanbuldayım böylesine rezil zamanlar yaşamadım diyebilirim. bulunduğum bölgede (avrupa yakası fatih) adım başı medeniyetsiz insan kaynıyor ve her geçen gün çoğalıyorlar.

buralardan ümidim yok artık. düzelmez yani buralar. mecburen ben ve ailem istanbul haricinde bir yerde yaşayacağız.yatırımlarımızı, iş süreçlerimizi istanbul dışına taşımaya başladık bile.

yalnız benim ya da 5-10 kişinin istanbuldan kaçması çözüm değil. bu topluluklar çok hızlı ürüyorlar. yarın öbürgün benim yeni taşınacağım yerlere de geleceklerdir.bu durumu sorun olarak görüp ona göre köklü çözümler üretmek gerekiyor bana göre.

ps. genel toplamda üzücü durumlardır.üzüldüğüm durumlardır.

• Yarbay
    10681 Mesaj
    Valla orada yaşayanlar için çok acı bir durum.Hani ülke için öyle zaten ama bunları bu görüntüleri isteyenler var gitsinler onların yanında dolaşsınlar.Buradaki bu bölgedeki insanların çoğu istemez.Milyonluk evlerde oturacağım sessiz sakin yer diye alacağım ama sahile inip şu görüntüyü göreceğim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1101 Mesaj
    Parası olan zaten orada denize girmiyor beachlere gidiyor. Yine de acı bir durum. Bu hırsızlar gitmeden bu bedevilerden kurtukamayacağız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    167 Mesaj
    Babanın denizi veya sahili değil? Normal bir durum bunun için haber yapıp konu açmak neyin kafası

Sonuç olarak bu ülkede yaşayan herkes istediği sahile tatil beldesine felan gidebilir kimene ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atını Öpen Kovboy -- 21 Temmuz 2021; 12:35:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    101 Mesaj

Yarın bir gün seni o denize atarlarsa anlarsın

Atını Öpen Kovboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    340 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Atını Öpen Kovboy

Babanın denizi veya sahili değil? Normal bir durum bunun için haber yapıp konu açmak neyin kafası

Sonuç olarak bu ülkede yaşayan herkes istediği sahile tatil beldesine felan gidebilir kimene ?

Karını kızını alıp aralarında yüzsene?

• Er
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Atını Öpen Kovboy

Ümmetçi misin ? Foncu musun ?

|
    |
  • Yarbay
    2308 Mesaj
    Böyle bir imkan bulsam affetmezdim suçlu onlar değil onları buraya getiren kesimde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    247 Mesaj
    Savaştan kaçıp geldiler ama hiçbir şeyden eksik kalmazlar.

|
    |
  • Teğmen
    213 Mesaj

bunlar hiç savaş kaçkınlarına benzemiyorlar. savaştan kaçmış multeci dediğiniz kişiler bir kampta kalırlar. bunlar ülkenin içerisine yerleştirilmek için suriye'den getirilmiş araplar. amaç türk ulus kimliğini yok etmek. bunları destekleyenler de türk kimliğine düşman kişiliksiz insanlar...

• Binbaşı
    1586 Mesaj

Çok seviyorsun galiba böyle görüntüleri.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    Beğenmiyorsanız yallah Suriye'ye. Dur lan bu o değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3028 Mesaj

10 tane davar yan yana şezlongda uzanıp orasını burasını karıştırırken ailenle gidip yanlarında tatil yaparsın madem.

• Kurmay Yarbay
    18427 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1755 Mesaj

Bence bunları doldurmalarının tek amacı arapçayı ülkede anadil yapmak için. Yıllar geçtikçe bunların nüfusu katlanarak artacak.

Adamlar Türk kelimesinden her anlamda nefret ediyorlar. Kendilerini de Türk olarak tanımlamıyorlar zaten.

• Er
    10 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: asi_mawi

Bence bunları doldurmalarının tek amacı arapçayı ülkede anadil yapmak için. Yıllar geçtikçe bunların nüfusu katlanarak artacak.

Adamlar Türk kelimesinden her anlamda nefret ediyorlar. Kendilerini de Türk olarak tanımlamıyorlar zaten.

az önce ekmek almaya dışarı gittim yemin ederim en az 5-6 tane arapça konuşan insan gördüm

|
    |
  • Yarbay
    6097 Mesaj
    Din gardaşlarımıza bi nargileyi çok görmeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1127 Mesaj

AKP sandığa gömülmelidir.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,049
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.