Şimdi Ara

Çabuk kablonete koşun 2 saat kaldı yeniledim sözleşmeyi süper fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24mb hız 25 gb akn 2019 11 şubatta bitiyordu aradım dedim sözleşme şimdi yapsak hemen yapalım dedi çünki tarifeler 2019 da pahali dedi 16 mb hız 43 tl 24mb hız 47 tl dedi hemen sözleşme yaptık 2 senelik sözleşme söyle yaptı 24 mb hız 50gb akn ama dedi yarın akn kalkıyor yani dedi hep 24mb hız kullanicaksin dedi herkes çoğunlukla bunu seciyormus 24mb hız akn yok tv kanalları 47 tl anlaştım ALLAHA ŞÜKÜR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alfamega

Bu mesaj silindi.
    Paket filan yok ara hemen sanada yapsınlar

• ya bu akn ler arası fiyat farkı ne olacak acaba bilen yok mu ? 75 gb ile 25 gb arası fiyat farkını kapatmaları gerekiyor
  • Dedi dedi dedi dedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 50 megabit 100 akn tarifesine + üst paket sinema vizyona geçtim 91 TL benimde martta bitiyordu taahhüt aradim yenildiler.

• Kablonette miydi bu prime time yani 19-24 arasi hizin yavaslayacak olmasi?

• arkadaşlar bende çoğu kişi gibi 50 megabit 100 akn tarifesine geçiş yaptım. bu gece siteden bir kontrol edeyim dedim. halen gigabyte sayıyor bunlar. sizde de durum aynı mı? 99,56 gb kaldı diye yazmışlar ama.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Mevcut akn lilerin akn leri kotaya mı çevirdiler?
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam,akşam burda değildim malum yeni yıl.Iss ler yine cozutmuş vodafone gizli kota koymuş diyorlar.Superonline bişeler yapmış kablonet bişiler yapmış ortalık toz duman olmuş :D
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    2019'a girdik, aklı başında bir insanın şu tarifelerden birini alacağına ben inanmıyorum.Resmen türk insanını aşağılama paketleri olmuş bu.90 lira para verceksin ve sana 'akşam 7de hızını 10mbite düşürcem senin' dicekler.BTK nasıl bunlara izin veriyor aklım almıyor.Yabancı ülkeden biri türkiyede kablonet.com'a girse sayfayı türkçeden ingilizceye çevirse ve okusa zannederki biz hala develerle ulaşım sağlıyoruz ve İnternet okadar lüks bir şey.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Tüketici lehine ne yapıyorlar ki iliğimizi kemirmekten başka? Sanırsın kanlı bıçaklı düşmanlarıyız.Ulan bir kere be bir kere şu insanlara bir iyilik yapın , almadan bir şey verin , insanların gönlünü kazanın adınız söylendiğinde insanlar bir mutlu olsun sizleri savunsun ama yok abi yok umudu kestim ben artık hepsinden.Akn yi kaldırıyorsun Akk geliyor,Akk yi kaldırıyorsun AKS geliyor,Limitsiz diyorlar Kota koyuyorlar,Sınırsız diyorlar sözleşmeye gizli kota koyuyorlar.Resmen işin bokunu çıkardılar artık alay ediyorlar.Kimsede bunlara birşey demiyor.Bıktım artık.

Ben Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım benim bunları devlete şikayet etmeye çalışmakla uğraşmamam gerekiyor,Devlet koruyacak benim tüketici hakkımı,devlet kesicek cezayı,devlet denetleyecek bunların kıçlarından uydurduğu tarife fiyatlarını.10 gün önce fiyat açıklıyor 10 gün sonra 100 lira indirim yapıyor.Noldu abi 10 gündede 100lira indirim yapıyor hayırdır dolar 5.5 liradan 2 ye mi düştü? Yoksa fiyatları kıçlarından uydurdukları için mi 100 lira indirim yapıveriyor 10 günde.

Bu işe acil el atmaları gerekiyor vatandaş soyuluyor resmen.Şimdi vatandaş yarın sabah internet aboneliği yapmak istese minimum 70 80 liraya evine bağlatabilceği internet ile 1080p youtube izliyemiyecek ya şaka gibi abi.

• Yannisiniz olmasın konuştuğum kablo tv ile 24mb ve tv Kanalları 47 tl ye anlaştım ve konuşurken kesinlikle 24 mb ten aşağı dusmicek dedi kotayi gecsen bilemi dedim internette soyboyle yok şunu kullansan dusucek yok bunu yapsan farklı olacak dedim sen internet sayfasindakilere bakma 24 mb sabit hızın oldu artık dedi ve inan dedi 47 tl ye en iyisini aldın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.caner -- 1 Ocak 2019; 20:25:38 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.