Şimdi Ara

CA Supo > DC sanmak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
2.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam tüm dc yi hapseden mandrakkı yeniyor. hani o lt,eternity gibi karakterleri ve hikayelerini hapsediyor.

cas gelip yeniyor. o zaman fulcrumu tanrı sayamazsın. çünkü tanrı olmaya yeterli feati yok. kim demiş fulcrumun yazar olduğunu ? jack kırby söylediyse kabul edemezsin. o zaman Grant morrison un açıklamasınıda kabul etmen lazım,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lt'nin mandrak'ı yenemeyeceğini nerden biliyorsun ?

Fulcrum karakter'in wikisin de geçiyor kardeşim.
  • mandrakk spectre ve radianta tek atıyodu. spectre=lt diyen siz değilmisiniz ?

spectre güçsüzdü diyen olursa radiant vardı Spectrenin en güçlü halindeki seviyesinde hemen hemen.

Mandrakk da Plot maniplationa sahip. LT hikayeyi kendine göre yönetemeyeceğini göre burdan anlayabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O Spectre, Spectre tarihinin en güçsüzü idi, hem hosta bağlıydı, hem host buna uyumlu değildi hem de Presence'ın sınırlaması vardı. Radiant ise o arc yaratılan bir karakter zaten daha önceden tek bir feat yok.
    Alıntı!!

Lt de Oaa için çalışıyor hadi bakim Plot maniplationa vs Plot maniplationa yaratan kişi için çalışan biri ?

Not: Klavye hızın çok yavaş böyle devam edersen senle uzun bir tartışmaya giremem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 4 Eylül 2018; 11:28:27 >
  • onu diyen kişide kendi sıralamasında radiant ile spectre yi aynı kefeye koyuyordu ? konu cas a gelince neden radiant tek bir feati yok diyorsunuz da sıralama yaparken radiant ı Spectre ile aynı sıraya koyuyorsunuz ? işinize gelince öyle gelmeyince böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana soracağına yazan hocamıza sormak fikri aklınıza gelmişmiydi ? Cas hikayenin sonunda ölüyor biz hayla neyden bahsediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

bana soracağına yazan hocamıza sormak fikri aklınıza gelmişmiydi ? Cas hikayenin sonunda ölüyor biz hayla neyden bahsediyoruz
    ölmek değil o. görevi bittiği için robot kapanıyor gibi bişey. hikayeyi okumadan yorum yapıyosun. git hikayeyi oku sonra tartışalım.
  • aynen robotu uzaktan kumanda ile kapatmışlar bildiğimiz ölüyor dostum
  • quote:

aynen robotu uzaktan kumanda ile kapatmışlar bildiğimiz ölüyor dostum
    çünkü görevi bitiyor güzel arkadaşım. görevi olduğunda yeniden canlanacaktır.
  • görevi bitiyor birisi uzaktan kumanda ile kapatıyor o uzaktan kumanda ile kapatan kim ise helal olsun baya güçlü kumandası var
  • quote:

görevi bitiyor birisi uzaktan kumanda ile kapatıyor o uzaktan kumanda ile kapatan kim ise helal olsun baya güçlü kumandası var
    boş yapmada git grant morrison röportajlarını dinle. yaptığı açıklamaları oku. sanki cosmic armor superman birisi tarafından dövülerek öldürüldü.
  • hayla röportaj diyor bu arada Cas dövülerek ölmedi kalbi vardı da öldü yazık oldu iyi adamdı
  • quote:

hayla röportaj diyor bu arada Cas dövülerek ölmedi kalbi vardı da öldü yazık oldu iyi adamdı
    hayla ne demek onu söyle ?

Röportaj da yazar açıklıyor diyorum kafan mı basmıyor bilerek mi yapıyorsun ?
  • saten diyen adam bana burda türkçe öğretecek

röportoj da ne dediğini atta gülelim beraber sonra kimin kafa basıyor onu tartışalım
  • quote:

saten diyen adam bana burda türkçe öğretecek

röportoj da ne dediğini atta gülelim beraber sonra kimin kafa basıyor onu tartışalım
    emin ol since değilim. kim olduğumu öğrenince çok şaşıracaksın :)

Röportajlarını google da bulabilirsin aratırsan. sırf senin gibi birine kanıtlamak için uğraşamam
  • şaşırt bizi dostum bekliyoruz jedi de olabilirsin

ben sana marvel wikiye kimin yazdığını açıkladım ama sen röportajları atmıyosun anlaşılan sen de bilmiyosun ? biliyorsan at bekliyorum
  • quote:

şaşırt bizi dostum bekliyoruz jedi de olabilirsin

ben sana marvel wikiye kimin yazdığını açıkladım ama sen röportajları atmıyosun anlaşılan sen de bilmiyosun ? biliyorsan at bekliyorum
    Pc de değilim geçince atarım. Ya da direk jedi39 u etiketleyelim o atar.

@jedi39 Grant Morrisn un cas ile ilgili olan açıklamalarını atarmısın ?

@since2002 Ya da sen at şuan mobildeyim bulmak uğraştırır.
  • valla konuya kendini etiketliyeni ilk kez görüyorum güzelmiş oda bekle ben de etiketleyim

@gerçek bilgi bro bana fulcrum'un marvel wiki yazısını atarmısın ?
  • quote:

valla konuya kendini etiketliyeni ilk kez görüyorum güzelmiş oda bekle ben de etiketleyim

@gerçek bilgi bro bana fulcrum'un marvel wiki yazısını atarmısın ?
    ben de şuan ilk defa görüyorum.
  • sen kendine cevap verirsen bende vermeyi düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.