Şimdi Ara

c9aa0f62bc536b6f8bdecf92694ecc0f

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> GUNZ Online >> c9aa0f62bc536b6f8bdecf92694ecc0f
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1877 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkolog -- 8 Şubat 2012; 6:38:23 >

|
    |

Orjinalden alıntı: mert_m2

Ya arkadaşlar oyuna bi hevesle başladım charımı açtım ama ne ben birini öldürüyorum nede onlar beni ,onların exinin yükseldiğini görüyorum ama benimki yükselmiyo bide adamlar önümde ööylece hareketsiz duruyolar hiç bişe yapmadan ateş ediyorum ölmüyolarda sizce nedendir ping 0 yazıyor onların yaptığı herşeyi gösteriyo tab a basınca ama bende neden böyle

bide kafalarının üstünde sigaraya hayır gibi bi işaret var kırmızı yuvarlak üstüne yatay çizgi

bide Agent Error diye bişey yazıyo habire

bendede aynı sorun var nedir bu yaww??
    |
    |

• Binbaşı
    1877 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkolog -- 8 Şubat 2012; 6:37:53 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: mert_m2

Ya arkadaşlar oyuna bi hevesle başladım charımı açtım ama ne ben birini öldürüyorum nede onlar beni ,onların exinin yükseldiğini görüyorum ama benimki yükselmiyo bide adamlar önümde ööylece hareketsiz duruyolar hiç bişe yapmadan ateş ediyorum ölmüyolarda sizce nedendir ping 0 yazıyor onların yaptığı herşeyi gösteriyo tab a basınca ama bende neden böyle

bide kafalarının üstünde sigaraya hayır gibi bi işaret var kırmızı yuvarlak üstüne yatay çizgi

bide Agent Error diye bişey yazıyo habire

Bende de aynı sorun var
    İns cıkar bi cözümü
    |
    |

• Binbaşı
    1163 Mesaj
    ben açıkliyim agent erroru bilmiyorum ama o üstlerindeki şey bağlantının koptuğunu gösterir herkesde varsa seninki kopmuştur
    |
    |
    |
    |

1.Bağlantını zayıflatacak şeyleri engelle.
    2.Gereksiz tüm programları kapat.
    3.Oyun oynarken başka birşeyle uğraşma.

Bu arada size "Lagger" derlerse şaşırmayın çünkü başkaları sizi öldüremiyor,sizde başkalarını.Doğruyu söyliyim ben Agent Error hatası almıyorum.Vede pc baya kötü bir laptop
    |
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.