Şimdi Ara

C60 mı M55 mi ? (M55'miş :) ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonra ekran ışığı gün geçtikçe sararmaya başlıyor. İlk aldığım zaman nokianın ekran ışığı gibi parlak beyazdı sonradan sarımtırak beyaz olmaya başladı.
  • DieScheisse'e bende katılıyorum.bende c60 kullanıcısıyım ve güneş ışığı yansıtıcısı olmadığı için gündüzleri ekran hiç görünmüyo.resim kalitesi olarak s55'ten çok daha iyi.ancak BT olmaması büyük bir eksiği...ancak daha bende ekran ışığı sorunu başlamadı.başlarsa hemen değiştiririm zaten.param Nokia 7210'a yetseydi ondan başka teL almazdım.oLsun ama 3 yıl motorala cd920 kullandıktan sonra bu telefon kraL gibi geLdi :)
    Bu arada DieScheisse icq'na data kablosu iLe ilgili msj attım.benimLe irtibat kurarsan sevinirim.
    SaygıLar!
  • telefonu değiştirirsen imparator gibi gelir telefon
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by delakitir</i>
    <br />~250 milyonluk bir telefon alacağım.
    En iyi iki seçenek olarak (garantili falan, spot değil) bunları buldum.
    c60 m55'e göre daha ucuz
    malum data kablosu da alacağım, o da baya tuzlu bir şey
    m55 de şık ama üstüne data kablosunu koyunca fiyat uçuyor
    ikisini de kullanmış arkadaşlar bir kıyaslama yapabilirlerse sevinirim.
    www.s55m.tk
    bu adreste java melodi falan her şey var
    daha bulamamış olanlara tavsiye ederim.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

kafa mı buluyorsun....................imzama bak anlarsın....

• senden önce cevap yazan arkadaşların yorumları yeterliydi ya...
    kasmasaydın hiç "imzama bak" falan diye
  • arkadaşlar A60 ile C60 arasında ne fark var? Öyle bariz ahım şahım bir fark görmedim ikisinde de gprs var. yorumlarınız bekliyorum
  • vallaha ben baştan beri aynı şeyi savunuyorum Siemensin bir furya şeklinde çıkardığı M55 C60 A60 S55 hatta SL55 neredeyse aynı telefondur.İsteyen herkes bence parasının elverdiğince istediğini alsın ama telefonlardan çok bişi beklemeyin.Tabi Siemens e b.k atmıyorum sadece o telefonları öyle yoksa üst düzey süper telefonları da var!
  • istersen s55 satayım garantili kamera dahil data kablosu var
  • hocam arkadash sifir garantili ariyor anladigima gore...

bana sorarsan m55 cunku yandaki o isiklari yeter bea... HA BIDE DINAMIK ISIGI WAR ABI TELEFONUN UNUTULUR MU O YA?! 6600 BILE ALMA DIREK M55 AL (GEYIK)
  • garantiyi tutturduk sıfırı görmedim benimki sadece öneri
  • garantiyi tutturduk sıfırı görmedim benimki sadece öneri
  • evet dinamik ışık iyidir faydalı olduğu söyleniyor
  • A60 ile C60 arasındaki tek fark MMS. C60'ta MMS var A60'ta yok.
  • bide harf warki war tabe :D hocam dinamik isik olayi geyiktir ciddiye almayin..
  • nası yani hem dinamik ışık var hem de geyik mi var? kaça nu telefon?
    [dntw][bgdnc2]
  • ben olsam sırf görüntüden dolayı m55 alırdım...
  • tabiki ciddiye almıyoruz biz o olayı biliyoruz ışık işte hani bazı insanlar telin arkasına antene yakın yere takarlarya ışık saçar konuşurken o da ona benzer bişi bluetoth ve kızılötesi yerini alamaz saçma bişey
  • :D eywallah bilmiyon sandim o geyigi... dogru ya kont biz senle birlikte mc tolgaylan tartistik :D ne kopmushtuk yahu
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by DieScheisse</i>
    <br />A60 ile C60 arasındaki tek fark MMS. C60'ta MMS var A60'ta yok.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    a60'ta java da yok yanlış bilmiyorsam
  • e365 evet
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.