Şimdi Ara

C510 mu W995 mi ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar belki saçma bir soru biri C serisi digeri W serisi.Ama iki model arasında kalmış bulunmaktayım.Daha önce C 510 kullandım kamerasını sesini gayet iyi biliyorum ama W995 aklımı çeliyor.Aslında gönlüm W995 ten yana.Ama W995 hoparlör sesi kamerası nasıldır hiçbir bilgim yok.C510 gündüzleri çok iyi çekim yapar gece vasat akustikle kullandıgım tüm S.E lere 1000 basar hoparlörde.W995 kamerası içinde vasat diyorlar ama C510 dan kötümüdür yaw bu telefonun kamerası karşılaştırma yapılacak olsa.Gece ve gündüz çekimlerinde aralarında fark varmıdır yada hangisi daha iyi çekim yapar?

• Kamera konusunda w995'ten fazla bişey bekleme. Gündüz çekimleri iyi ama gece pek iyi değil. Yine de alınabilir bir telefon. Ikisi arasında ben w995 derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonyman01

Slm arkadaşlar belki saçma bir soru biri C serisi digeri W serisi.Ama iki model arasında kalmış bulunmaktayım.Daha önce C 510 kullandım kamerasını sesini gayet iyi biliyorum ama W995 aklımı çeliyor.Aslında gönlüm W995 ten yana.Ama W995 hoparlör sesi kamerası nasıldır hiçbir bilgim yok.C510 gündüzleri çok iyi çekim yapar gece vasat akustikle kullandıgım tüm S.E lere 1000 basar hoparlörde.W995 kamerası içinde vasat diyorlar ama C510 dan kötümüdür yaw bu telefonun kamerası karşılaştırma yapılacak olsa.Gece ve gündüz çekimlerinde aralarında fark varmıdır yada hangisi daha iyi çekim yapar?

w995 alabilirsin w995 kamerasi c510 daha iyi gece flashli cekimlerde dahil hoparlore gelince en iyisi..

• Forced flaş özellikli camdriver atarsan w995 e sorun binevi çözülür...
  • bu iki telefon arasında w995
  • W995'in kamerası baya kötü, fotoğraf çekmek istiyosan alma renkleri soluk veriyor ben hiç beğenmedim W995i
  • Hemşerim eleman c510la w995 demiş kötü olduğunu bile bile c510mu tavsiye ediyosun...
    Kamera için alacaksan c905 yada k850

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACİDBURN45

Hemşerim eleman c510la w995 demiş kötü olduğunu bile bile c510mu tavsiye ediyosun...
    Kamera için alacaksan c905 yada k850

C510'un neresi kötü ? W995'in neresi iyi ?

Müzik dinlemek istiyorsa alsın, Acoustic ile C510 da çok sağlam ses veren bir telefon.

Kamerası da sesi de iyi olsun derse Aino alsın
  • Hala net bir cvp alamadım W995 kamerası kötü diyorlar ok anladım peki C510 dan daha mı kötü ?
  • Bence her anlamda w995.
  • quote:

Hala net bir cvp alamadım W995 kamerası kötü diyorlar ok anladım peki C510 dan daha mı kötü ?

W995'in kamerası C510'dan daha iyi olsa o zaman onu al derdim , kamera da C510 daha iyi
  • Yenilik güzeldir. Ayrıca özellik olarak da w995 üstün. w995 derim.
  • kamerada c510 daha iyi ama hayatında resim cekmemis adamın eline 2 telefonuda verip al resim cek desen w995 le daha güzel kareler elde eder.

hoparlörde w995 tamam iyi ama c510 da cok iyi belkide w995 den sonra gelen hoparlördür.
    kulaklıkta ise karsılastırmak bile yanlıs olur.
  • Başlık silinebilir K850 aldım Bilmem iyimi yaptım.
  • quote:

Başlık silinebilir K850 aldım Bilmem iyimi yaptım.

Aferin

Hayırlı olsun
  • eyvallah yunus.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.