Şimdi Ara

C5 - Passat - 508 karşılaştırması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.6 executive citroen c5,
    1.6 comfortline b7 passat
    1.6 allure peugeot 508.
    Bu 3 araç arasında kıyaslama yapabilirmisiniz ? Siz alacak olsanız hangisini alırdınız ? Konfor, yakıt, görünüş vs
    3 araçta 2013 model olup dizel otomatik olarak değerlendirmenizi rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ex1st -- 10 Temmuz 2016; 11:49:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ex1st

Arkadaşlar merhaba.
    1.6 allure peugeot 508.
    Bu 3 araç arasında kıyaslama yapabilirmisiniz ? Siz alacak olsanız hangisini alırdınız ? Konfor, yakıt, görünüş vs

B7 Passat cidden bana çok kötü geliyor B6 veya B8 Passat çok daha iyi benim gözümde c5 konfor bakımından çok iyi HDİ motor gayet güzel Peugeot 508 hakkında bilgim yok yalan olmasın Dsg yi de göz önünde bulundurmak gerek tabiki ikinci eli gayet iyi passatın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passat daha konforlu ama dsg oldugundan ben bulasmazdim . 508 veya c5 arasindan da 508 tavsiye ederim .

• 2.el alınacak olduğu için 508 öneririm..allure donanımı zaten ağzına kadar dolu olan donanım..passat hem eski kasa,hem orta donanım,hemde dsg gibi bir risk faktòrü varken uzak dururdum..

• quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Passatı şu uyduruk fransızların yanına yazmayın artık

İyice suyu çıktı forumun

Sakin ol şampiyon.2.duratec olma yolunda hızla ilerliyosun..

• quote:

İyice suyu çıktı forumun

tok kapı tidiayın sorunlarını görmek için bkz:

http://forum.donanimhaber.com/m_118369847/tm.htm
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    Helikopter sesini ne çabuk unuttun.

• quote:

Orijinalden alıntı: tttnet.net

quote:

İyice suyu çıktı forumun

Sakin ol şampiyon.2.duratec olma yolunda hızla ilerliyosun..

Görmemişin Passatı olmuş tutmuş tok kapısını koparmış.

• Konfor açısından C5 sınıfının en iyisi, görünüş olarak da bence 508.

• quote:

İyice suyu çıktı forumun

Allure 508 ve Executive C5'in Passat'tan ne eksiği var.Asıl siz Passat gibi standart bi D segment modeli abartmaktan vazgeçin ya.Sanırsın RR kullanıyolar.Bırakın bu işleri ya.

• Yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim görüşleri için değerlendireceğim. Ancak konuyu vw fanlığına çevirmenin anlmaı yok tamamen saygı çerçevesinde kişisel gçrüşler önemli olan. Marka sahibi gibi savunmanın alemi yok

• quote:

İyice suyu çıktı forumun

Passat diger d segment araclarla benzer özelliklere sahip.artilari var eksileri var.uyduruk muyduruk bos bos konusma,malum şahıs gibi onune iki link atarlar komik durumlara dusersin

• quote:

Arkadaşlar merhaba.
    1.6 allure peugeot 508.

Konfor ve yakıt olarak c5 one cikar bu araclar arasinda.
    Sanziman dsgymis demek ki passata yanaşmamak lazim.
    508 temelde c5le benzer ozelliklere sahip,dizayn olarak daha,spor bir araç ic mekani da daha şık.
    C5 ve 508 arasında tercihiniz tamamen araclarin temizligi noktasinda olsun,ikisi de pisman etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Arkadaşlar merhaba.
    1.6 allure peugeot 508.

Konfor ve yakıt olarak c5 one cikar bu araclar arasinda.
    Sanziman dsgymis demek ki passata yanaşmamak lazim.
    508 temelde c5le benzer ozelliklere sahip,dizayn olarak daha,spor bir araç ic mekani da daha şık.
    C5 ve 508 arasında tercihiniz tamamen araclarin temizligi noktasinda olsun,ikisi de pisman etmez.

Çok güzel açıklamışsınız teşekkür ederim. Bütçe gereği 508 i 2013 model alacağım görünüşü konusunda şüphelerim var yoksa allure donanımı inceledim kusursuz bir iç dizayn söz konusu.

• Ex1st kullanıcısına yanıt
    Araclarla test surusu yapin. C5 in yokur ama 508 in test araci vardir sanzimani gormeniz faydaniza olur. Ben C5 kullaniyorum sanzimandan yana hic problemim yok ama kimisi sarsintisiz sanzimana takmis durumda. C5 e gelince ben aracimdan her yonuyle cok memnunum konfor,yakit,dizayn,full donanim. Eksileri ise aracici gozler eksik bardaklik yok, kaskosu yuksek cikiyor.

• Yorumlarınız için teşekkürler. 508 alındı 2013 allure model sunroof falan mevcut. Dışı beyaz içi bej deri döşeme

• deneyin farkı siz görün. inanın bana buradaki yorumlara inanıp gidip fikir değiştirmeyin. tüm araçları deneyin ve içinize sineni alın. buradakilerin çoğu zaten ya vw fanı ya da düşmanıdır. objektif olmadan yorum yapmazlar.

yorum yapacak olursam, passatın ikinci eli daha kuvvetlidir ve değer kaybı daha az olur. diğer araçlara nazaran halkımız passatı padişah yapma yolunda ilerlediği için ikinci elde değer kaybetmez. alacağınız araçların arasında ahım şahım bir fark yok hepsi de birbirine yakın donanımda geliyorlar. her ne kadar vw nin abartıldığını düşünsem de tercihim passattan yana olurdu. ikinci elde değer kaybı olmaması önemli değilse c5 tercih edilebilir. pejoyu en son düşünmeniz de yarar var. deneyin test edin karar verin.
  • quote:

Yorumlarınız için teşekkürler. 508 alındı 2013 allure model sunroof falan mevcut. Dışı beyaz içi bej deri döşeme

Çok güzel tercih hocam.Burada Passat öneren arkadaşa da kapak olmuştur umarım.

Allah kaza bela göstermesin,iyi günlerde kullanın.

• Ex1st kullanıcısına yanıt
    Çok üzecek seni o araba
    Test sürüşü yapsaydın evvelden
    Özellikle rampalı yollarda

Umarım çabuk dökülmez
    Allah kaza bela vermesin.

• quote:

Çok üzecek seni o araba
    Test sürüşü yapsaydın evvelden
    Özellikle rampalı yollarda

Umarım çabuk dökülmez
    Allah kaza bela vermesin.

niye uzsun ya, alsin spor moda yokuslarda bu modda kullansin. olmadi manuelde kullansin, hic de sorun yasamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.