Şimdi Ara

c5 otomatik nasil kullanimali (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
2.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tesekkur ederim. 114000 de ehdi comfort modeli ekstra olarak sanruff ve park asistani on park sensoru var. Tavan haric boyali agir bir kaza yok etiketleri uzerinde. 43500 aldim Bu 1 haftada Ben memnunum Insallah Boyle gider.
    Aklimi kurcalayan kisim so freni cekilmemis halde rampada ileri veya geri vitese takildiginda Araba gidiyor sadece bir so frenine guvenemk bence mantiksiz plums.
    Birde neden insanlar sevmez anlamam. Corolla ile fluence ile karsilastiranlar var. Nerde c segmenti nerde d segmenti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtiger06 M kullanıcısına yanıt
    Kızdırma bujisinin yanması sıcaklık, nem ve basınca bağlı arkadaşım.

Bazen -3 de yanmıyorken +3 de yanabiliyor. ama -5 ve altında genelde yanıyor.

Tekrar Hayırlı Olsun,

Onun uzerine araba bakarken bir çok arabaya güzel ama dar, diyeceksiniz. Ozellikle Premiumcularda Onlar da size bunu diyecek, "D segmenti bir arabadan geçiyorsunuz beyefendi biz de size E veya 5 serisi verelim." 200 kusur lira sıfır km.

Güzel ama MCT değil de EAT6 olsaydı o zaman tamam olmuş bu derdik ama 43.500'e bir bu var bir de Chevrolet Epica vardı zaten.

Az yakan cok mutlu eden dogru secim c5 gibi geldi.

• Youtubede Tek C5 test videomuz amatörde olsa bişeyler çekmeye çalıştık.

Buyrun
    https://www.youtube.com/watch?v=rW3RkUZCvp8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz Kancar -- 28 Aralık 2016; 12:0:23 >
  • Sagolasin. Dizel otomatik 1.6 larin hepsi robotize diye biliyorum. 2.0 lar tam otomatik diye.
    Bu fiyat pahalimi sizce bende guzel fiyata aldim diye seviniyordum

• 43 liraya i20 bile vermiyorlar hocam doğru seçim varsın fransızlar tutulması yoksa bu fiyata d segment dizel otomatik araca nerde binecektin işçilikle ilgili bazı eksikleri var fransızların ama sorunlu araçlar değiller özellikle motor konusunda
    Ben pahali demedim ki, eat6 şanzımanlar tam otomatik C5 teşekkürler bu şanzıman kullanıldı mı bilmiyorum 1.6hdi vs de 2014 itibariyle var sanirim

• Mand1ra_Hekimi kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim bende sizin mantiginizla yaklastim. B c segmenti araclar Bu fiyatayken varsin millet bunlari tutmasinki bizde ucuza binelim

• Yanlis yorumladim kusura bakma. Bugun okudum 2017 yada 2018 de makyajlanip tam otomatik vitesiyle satisa sunulacakmis

El freni otomatikmi bilmiyorum ama otomatikse daha uzun süre çekili tutarsanız daha güçlü sıkıyor park frenini.

El frenini çektikten sonra arabayı gideceğin yönün tersi yönde viteste bırakabilirsin. O işe yarıyormuş. Benim c4 için oluyormuş yada öyle diyim.

Kızdırma buji ışığı var gerekli olursa yanar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman başlıktaki soruya tekrar cevap verelim..

Nasıl kullanılmalı ?

Keyifle
  • Adamsin o zaman Allah keyfimizi bozmasin

• Bugun yeni bisey ogrendim arabayi rampada park edecegmiz zaman once el frenini cekip araci yonune dogru geri veya ileri vitese takip arayip stop ettgimizde araba hem el freninde hemde viteste kalmis oluyo. Arabayi stop ettikten sonra vitese takip biraktigimda vitesin bir onemi kalmiyor sadece so freni faaliyette oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

Youtubede Tek C5 test videomuz amatörde olsa bişeyler çekmeye çalıştık.

Buyrun
    https://www.youtube.com/watch?v=rW3RkUZCvp8

İzledim amatör falan değil gayet güzel tam kullanıcı yorumu.zaten aziz kardeşin takipcisiyim incelemeler çok iyi. Demi Samet diyişin ayrı güzel kardeşim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.