Şimdi Ara

C5 mi mazda 3 mü?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Konu başlığını yanlış bölüme açtıysam kusurabakmayın.

1 aydır araç arayışındayım. Segmenti farklı olsa da mazda 3 dizel ve C5 E-hdi mcp arasında çokca gidip geliyorum. MAda 47, c5 49 bin' e telefonda vatandaşlarla anlaşabildik.

İki araç hakkında yeterli bilgiye sahip olmakla beraber c5 her yönü ile üstün olduğu aşikar. İkisini de kullandım test ettim, Hali ile mazda hafif yapısıve birkaç beygir fazlalığı ile daha seri ve güçlü.

Bu çok mühim olmamakla birlikte her yönü ile C5 ağır bassa da, içimde atamadığım bir kararsızlık var. Ve siz değerli arkadaşların fikirleri beni doğru karara itecektir.

C5 almamam için sağlam bir sebep var mı?

Basit, sıkıntılar önemli değil. Her araçta var.......

Şimdiden çok teşekkür ederim.

• Oncelikle simdiden hayirli olsun diyeyim. C5 ile Mazda 3 arasinda sinif farki var c5 daha konforlu tip olarakta daha çekici bana göre. Mazda 3 de hos bi araba lakin Mazda'nın servisleri cok ilgisiz arkadaşımdan biliyorum. Daha onceden citro kullanmadiysan fransiz araclarina karsi bir on yargin olabilir malum on yargilari kirmak cok zordur. Ben olsam c5 alirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce 2012 c4 VTİ kullandım. Yol tutuşu haricinde çok beğendiğim bir araçtı. Ön yarım çok yok fakat herkez gibi ister istemez ikinci elini de düşünür oldum. Malum, Ülkemizde yarına nasıl uyanacağımız belli değil. Mecburi bir hızlı satış için mazda zor olacak gibi görünüyor. C5 de aşşa kalır yanı yok fakat mazdaya göre şansı çok daha yüksek : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.G.A

C5 almamam için sağlam bir sebep var mı ?

Bu yaz 2013 model C5 kiraladım, onbin km' de. Neydi o araba ya. Ahahahaa hatırladıkça gülüyorum.

Şimdi arabanın koltukları rahat falan gibi duruyor ya, ona tav olunuyor. Ama araba gitmiyor arkadaş.

Şimdi geliyor yokuşun başına, duruyor bu. Düşünüyor, ıkınıyor sonra geberik şekilde çıkmayor. Yalnız dizeldi galiba, tam hatırlayamadım şimdi bak.

2013 Mazda 3 ise şahaane bir araba. Uçak gibi, süzülür, akar. Sürüş keyfi istiyorsanız Mazda 3. Kıyaslanamaz şahane bir arabadır.

Araba gitmesin, ama koltuğu yumuşak olsun derseniz c5.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.