Şimdi Ara

C5 Aircross mu? Opel Grandland X mi? Peugeot 3008 mi? Dizel Otomatik (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
1
Favori
9.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Soleil06

Size katılıyorum.aynı wolksvagen avrupaya dsg yi kakalarken amerika piyasasındaki modellerinde tork konventörlü şanzıman kullanıyor. ABD de kronik şanzıman arızasında maçasını aşağıya alırlar...

Alakası yok, DSG fabrikası en büyük fabrika olarak Çekya'da var, her yere DSG yetiştirmek için sıfırdan üretim yapan fabrika kuramaz.

Ülkede göçüklü Civic tayfası, Egea C segment tayfası vs. varken VW'cilere benim bir şey diyesim gelmiyor.

• Evet özellikle ikinci el fiyatları çok mantıklı geliyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.GU

6.7 şehir içi için güzel bir değer, motor açıldıkça daha da düşebilir. Ses sistemi benim için çok da önemli değil, idare etsin yeter. C5 ağır basmaya başladı, hayırlısı bakalım. Daha önce hiç Fransız arabası almamıştım, onlara mesafeliydim ama son yıllarda baya geliştiler

Güzel ama bir suv için gerçekçi değil. Hangi şehir, hangi saat? Arkadaş akıcı trafiği şehir içi sanıyor belli ki.

3008'in arka koltuğu çok dar malesef. Bir de baş mesafesi bir suv için zayıf. Bunun dışında iç-dıştan güzel görünüyor. Ancak bir tiguan/atecanın ferahlığı yok. Tiguanın dizeli yok ancak atecanın var. Kalite olarak bir tiguan değil, 3008/c5 ayarında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tiguan

O olmazsa Qasqai

O da olmazsa 3008

• selam 1.2 benzinli motorla ilgili kronik sıkıntı var mıdır_?

en ve sorunsuz motor seçeneği

1.2 benzinli mi?

1.5 dizel mi?

1.6 dizel mi_?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.