Şimdi Ara

C5 aircross alacaklar buraya. WP gurubu kuruluyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi toplanalım kaç kişiyiz toplu alırsak fiyatta güzel indirimler alabiliriz sipariş gececeğimiz zaman 👌🏼

Wp gurubu kuralım diye bir düşüncem var hızlı iletişim kurmak için.

Konuyu ileri çıkartalım lütfen herkes görsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funmanias -- 19 Haziran 2020; 13:46:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 2-3 gündür aramadığım bayi kalmadı. Fiyatlar 285-290 arası fix diyor hepsi. Dün tam alacağız derken 2-3 saat içinde başka birine satılmıştı.

Siz önce araç bulun da toplu indirimi falan sonraki yıllar düşünürsünüz. Her bayide 1-2 araç var onlar da hızlıca satılıyor.

1 bayi ile anlaştık ama aracımıza düşük fiyat verdiler takasta onu halledersek alıp geçeceğiz.

• 80li yıllar gibi yine ev fiyatı oldu arabalar, bu araç benim de dikkatimi çekiyor da üstteki arkadaşın dediği gibiyse çok ya, 508 yeni kasa daha iyi geliyor bana o paraya
  • DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt
    Farklı araçlar. 508 spor ve dar. Aile için geniş konforlu ve tabiri caizse gırtlak dolu denen donanımda c5ac

• Arkadaşlar toplanırsak şartlar ne olursa olsun her şekilde avantajlı oluruz 💪🏼 Aracınızı sarı siteden satın eylül gibi(ben şuan almanya dayım pandemi sonrası ğretime başladı firmalar) yakında araçlar gene gelmeye başlayacaktır. Biz baii ile konuştuğumuzda toplu siparş çekerler ucuza getirebiliriz. Toplansak ne çıkar ki ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.