Şimdi Ara

C5 1.6 THP 156hp Exclusive BVA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Citroen 1.6 THP 156 HP Exlusive BVA kombinasyonu hakkında fikir ve görüşleri olan arkadaşlar varsa yazabilir mi?
    Merak ettiğim konulardan birisi BVA tam otomatik şanzumanın performansı. Bu konuda fikirlerinizi alabilirmiyim?
    Diğer taraftan makyajlı olarak geliyormuş C5 ve 1.6 THP 156 BG motor sanırım ilk kez geliyormuş Türkiye'ye.
    BVA şanzumanlı C5 kullanıcılarının yorumları faydalı olacaktır sanırım.
    Teşekkürler.

• Şanzuman konusunda sanırım BVA tam otomatik şanzuman, MCP tipi şanzumanlara göre geçişler açısından çok daha başarılıdır.

Bir de hydroactive suspansiyon sisteminin sadece 2.0 HDI exclusive'ler de değil 1.6 THP Exclusive versiyonunda da olduğu teyidini aldım yetkili satıcıdan.
    Bu da oldukça önemli bir ayrıntı olsa gerek.
    Fikir ve önerilerisi olan arkadaşlar yazarsa faydalı olacaktır.
    İyi sürüşler
  • 3 mart 2011 de aracımı teslim aldım suspansiyon mukemmel spor mod kullanmak daha zevkli inme kalkma ozelliği mevcut mercedes C ve bmw 3 serisinden daha sesiz iç kabin, iki aractanda birer yıl kullanmıştım .hızlanma 10,9 yazıyor citroende ama S modda 9 sanıyenin altında .fites geciçlerini hıssetmiyorsunuz kucuk viteslerde bile max hız 212 den sonra izin vermiyor aydın izmir otoyolunda denedim. on koltuklar fuul elektirikli deri döşeme yakıt tuketimi sehir içi normal kullanırsan 10 agresif kullanırsan 11,5 litre sehir dışı 110 gecmessen 7,7 litre 150 ortalamada gidersen 11,8 litre motor sessiz .kötü tarafları müzik sistemi yan kol dayamalardakı plastıkler cabuk aşınıdı 6 ay olacak motor yada mekanik sorun yasamadım
  • crndtm C kullanıcısına yanıt
    Valla gayet güzel en az kelimeyle gayet doyurucu torum olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crndtm

3 mart 2011 de aracımı teslim aldım suspansiyon mukemmel spor mod kullanmak daha zevkli inme kalkma ozelliği mevcut mercedes C ve bmw 3 serisinden daha sesiz iç kabin, iki aractanda birer yıl kullanmıştım .hızlanma 10,9 yazıyor citroende ama S modda 9 sanıyenin altında .fites geciçlerini hıssetmiyorsunuz kucuk viteslerde bile max hız 212 den sonra izin vermiyor aydın izmir otoyolunda denedim. on koltuklar fuul elektirikli deri döşeme yakıt tuketimi sehir içi normal kullanırsan 10 agresif kullanırsan 11,5 litre sehir dışı 110 gecmessen 7,7 litre 150 ortalamada gidersen 11,8 litre motor sessiz .kötü tarafları müzik sistemi yan kol dayamalardakı plastıkler cabuk aşınıdı 6 ay olacak motor yada mekanik sorun yasamadım

Konu hort olacak ama bende sizin aracın düşük km li ikinci elini düşünüyorum.araç hala sizde mi yoksa sattınız mı bilmiyorum ama araç hakkında biraz yorum yapabilir misiniz?
    Yakıt tüketimi?
    Konfor?
    Bakım maliyetleri?
    İç trim sesleri?
    İç konsolda aşınma–soyulma?
    Vs vs

Oscar üstadım sizin de gösüşlerinizi alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.ERTEN -- 4 Haziran 2017; 21:45:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.