Şimdi Ara

C4 LPG taktırmak istiyorum ÖNERİ-FİKİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2006 1.6 c4 üme lpg kiti taktırmak istiyorum.Önerilerinize ve fikirlerinize ihtiyacım var çünkü pazartesi günü bu işi halletmem gerek.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Atiker (bilmiyorum ama taktırmak hiç içimden gelmiyor)
    BRC (taktırmayı çok istiyorum ama fiyatı beni korkuyor)
    Lavato (Şuanda kampanyada kampanyada olması beni çok çekiyor ama arkadaşımda var ve sürekli stop etme problemi yaşıyor lovato taktırıp bu problebi yaşayan insanın çok olması beni geri çekiyor)
    Zavoli (Bu kit hakkında hiçbir fikrim yok BRC den biraz daha uygun olduğu için düşünmüyor değilim)
    TOMASETTO ( hiçbir fikrim yok daha önce kullanan tanıdığımda olmadı)
    Landi Renzo ( hiçbir fikrim yok daha önce kullanan tanıdığımda olmadı)

evet arkadaşlar sizin yorumlarınız nelerdir...ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER....Kitler arasında ki farklar nelerdir ne artısı vardır gerçekten çok merak ediyorum....

AYNI ZAMANDA MERSİNDE BU İŞİ YAPAN İYİ BİR USTA BİLEN VARSA SÖYLERSE ÇOK SEVİNİRİM....

• Merhabalar

İtalyanın 1 numaralı markası olan LOVATO yeni bir kampanya başlatmış durumda, 10 taksitli fiyatı 1290 TL.eğer bu fiyat yüksek diyorsanız alternatif olarak yine italyan sistem olan TOMASETTO'yu önerebilirim,10 taksitli kampanya fiyatı 1100 TL. Daha da ekonomik bir sistem taktırmayı düşünüyorsanız PLATİNCA'yı önerebilirim.PLATİNCA elektronik aksamları İtalyan,mekanik aksamları yerli olan bir markadır ve Almanyaya mal verebilen nadir Türk firmalarından biridir. Fiyatı ise yine 10 taksitli olarak 890 TL'dir.

Eğer düşünürseniz servisimiz KALİTELİ servis anlayışı ile hizmetinizdedir.

Erkin İPEK
    MAKİNA MÜHENDİSİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahotogazmuhendislik

Merhabalar

İtalyanın 1 numaralı markası olan LOVATO yeni bir kampanya başlatmış durumda, 10 taksitli fiyatı 1290 TL.eğer bu fiyat yüksek diyorsanız alternatif olarak yine italyan sistem olan TOMASETTO'yu önerebilirim,10 taksitli kampanya fiyatı 1100 TL. Daha da ekonomik bir sistem taktırmayı düşünüyorsanız PLATİNCA'yı önerebilirim.PLATİNCA elektronik aksamları İtalyan,mekanik aksamları yerli olan bir markadır ve Almanyaya mal verebilen nadir Türk firmalarından biridir. Fiyatı ise yine 10 taksitli olarak 890 TL'dir.

Eğer düşünürseniz servisimiz KALİTELİ servis anlayışı ile hizmetinizdedir.

Erkin İPEK
    MAKİNA MÜHENDİSİ

ilginiz için çok teşekkür ederim ama istanbula gelmem gerçekten çok zor.Mersin ADANA iki şehirden biri olsa çok iyi olurdu...Genede çok teşekkür ederim...

• aracınıza zavoli çok rahat uyum sağlar arıza lambası çekişten düşme stop performans kaybı vb gibi sorunlar kesinlikle yaşamazsınız..mersinde sistem otoıgaz...adanada fırat lpg ..ayrıca fırat lpg polaris lpg (zavoli türkiye dstrbr) nin sahipleri birdir..bölge distribütürüdür...şimdiden çevreci yakıtı seçtiğiniz için sizi tebrik eder nice tasaruflu günler dilerim...
  • üstad bu araclar Pug motorları gibi LPĞ yi pek sevmez.. Aynı motor zaten...Ancak iyi montaj ile sorunsuz kullanacağız da muhakkak. Mesela ben: 307 ye Romano kit taktırmıştım bir de o kadar fazla paralar ödeyerek: sonuç koca bir hüsran idi..adamlar ilk defa montaj yapmışlar 307'ye...Montjcınızı iyi seçin size tavsiyem. İyi montajcı kötü marka da kullanmaz bunu da iyi bilin. Paradan kaçmayın... Mesela BRC takacak usta size aynı araçtan referas gösterebiliyorsa ve en az 6 ayır kullanan kullanıcı; montajın övüyor ise hiç düşünmeden taktırın... Kısacası üçe beşe bakmayın referansı olan daha önce C4 e LPG bağlamış bir ustaya arabanızı emanet edin aksi takdrirde: sabah zor çalışma. ısınana kadar rolanti düzensizliği vs gibi sizi de yoracak bir çok sorun ile uğraşırsınız..onra sanayide lpg ustası ile motor ustası ile yakından akraba olursunuz. ben öyle olmuştum.size kullanıcı olarak tavsiyem şudur ki öncelikle LPG montajından önce hava filitrenizi, bujilerinizi mutlaka ama mutlaka değiştirin. Boğaz kelebeğini kesinlikle temizletin. Montaja ondan sonra gidin. Hatta buji kabloladırı falan da kontrol ettirin gerekirse onlarıda değiştirn. Akabinde montaj yapılırsa sizin için gayet doğru bir montaj olacaktır. Bir de arıza lambası meselesine gelelim kesinlikle yanmayacağına ilişkin garanti alın. İyi montajda kesinlikle arıza lambaı yanmaz. Şimdiden iyi tasarruflar.. Benim size tavsiyem önceliklee montaj ustasının referansı akabinde BRC landi Renzo Prin veya Kit MTM gibi gerçek enjektör kullanan sistemler sizin yüzünüzü daha çok güldürecektir.

• ZAVOLİ TEKLİ ENJEKTÜR SAYESİNDE BENZİN EJKETÜRLERİNE EN YAKIN YERE MONTE ETME İMKANI..HORTUM MESAFESİ YOK FAZLA YAKIT YOK PERFORMANS KAYBI YOK DOĞRU BİR MONTAJLA ARACA BİREBİR UYUM SAĞLAR...

PRİNS VSİ: BOUSH REGÜLATÜR...İÇ YÜZEYİ ALİMİNYUM..DIŞ KISIM POLİETİLEN MALZEME İLE KAPLI OLMASI ASİDİK SU YAĞ VB ETKİLERE KARŞI DAYANIKLI ÖZELLİ,ĞİİYLE KOROZYONA KARŞI DAYANIKLI KOMPOZİT MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞ....YİNE BİR DİĞER BOUSH ÜRÜNÜ OLAN MAP VE OKUYUCU SENSÜRLER..ENJEKTÜRÜ GERÇEK OLAN VE DÜNYADA BİR ÇOK ARACIN BENZİN DİZEL ENJEKTÜRÜNÜ ÜRETEN JAPON KHEİN ENJEKTÜRÜDÜR...HER ARACA GÖRE ENJEKTÜR SEÇENEĞİ BULUNUP DÜŞÜK MS DE BİLE İŞME YAPAN VE PERFORMANSI 290 MİLYON TURA KADAR UZUN ÖMÜRLÜ VE GARANTİLİR...240 KM GARANTİLİ OLUP KOLAY MONTE EDİLMEKTEDİR...ELEKTRONİK KONTROL ÜNETESİ ARAC BEYNİYLE AYNI EŞ ZAMANLAMA İLE ÇALIŞMASI SAYESİNDE ARACA ZARAR VERMEZ...ARIZA DURUMUNDA DİREK HOLLANDAYLA İLE BİREBİR PROGRAM YÜKLEME VE ARIZA GİDERME..CİHAZDAN KAYNAKLANAN MOTOR ARIZASINDA MASRAFLARI BİRERBİR KARŞILAMASI VE ARACI BİNEVİ LPG SİGORTALAMASI BİR DİĞER ÖZELLİKTİR..DÜNYADA TURBO KOMPRESSÜR LONG VB ARAÇLAR DA EN ÇOK TERCİH EDİLEN PRİNS VSİ TÜRKİYEDE İPRAGAZ AŞ GÜVENCESİYLE ..SAYGILAR SUNARIM

• ciddi şekilde zavoli düşünmeye başladım.Ustam mersinde sistem otogaza mı gideyim yoksa adana da polaris e mi ikiside farketmez benim için.ANCAK gitmeden önce takacak ustadan garanti isterim saygılar...
  • adanada fırat lpg sayın ihsan fıratın...orda bölge ustası şükrü usta var..onun yanında montajınızı yaptırınız...kesinlikle sorunsuz binersiniz..sistem otogaz da çok kaliteli işçiliğe sağip ...fırat lpg nin bu numarasından onlarla irtibata gecebilirsiniz...0322 227 80 87 ...saygılar..
  • USTAM MSN ADRESİNİZ WARSA WERİR MİSİNİZ DETAYLI BİR KONUŞMA YAPSAK
  • mehmet_2111@hotmail.com her konuda soru ve görüşlerinizi beklerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.