Şimdi Ara

C4 Alıcam - Bu Satıcının Telefonu sıfır mı acaba? (gittigidiyor cceba)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C4 almak istiorum fiyatlar sitelerde 1179-1199 civarı gittigidiyorda bir satıcıda 1099, 100tlde maxipuanvar 999tlye geliyor şu an için güzel bir fiyat sanki

ancak ürün açıklamasında "Garanti: Var Devam Ediyor" ibaresi beni düşündürdü, halbuki üst taraftada sıfır ürün, Sony Eurasia Garantili diyor.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-c4-e5303-cep-telefonu-sony-eurasia-181363998

Satıcının 3678 satışı ve %97 olumlu puanı görünüyor.

Ne dersiniz acaba

• hocam bende ordan alıcam bende onu merak ediyorum satıcıya bügün mesaj atıcam
    eğer alan veya bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim
  • Sıfırdır büyük ihtimal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAĞZAYA ATIĞIM MESAJ Ihttps://store.donanimhaber.com/64/25/71/642571b99b027cda7e179d131a818e6d.jpg VE CEVABIhttps://store.donanimhaber.com/dc/a6/05/dca6053504c7a6856658ca36dac3ae70.jpg
     C4 Alıcam - Bu Satıcının Telefonu sıfır mı acaba? (gittigidiyor cceba) C4 Alıcam - Bu Satıcının Telefonu sıfır mı acaba? (gittigidiyor cceba)

• az önce sipariş verdim inş bi sıkıntı çıkmaz
  • Hocam nereden verdiniz gittigidiyordanmi bende oradan alicam hafta ici kargonuz gelince banada haber verebilirmisiniz kaç günde geldi felan istediğiniz renk geldimi felan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salla_gitsin

C4 almak istiorum fiyatlar sitelerde 1179-1199 civarı gittigidiyorda bir satıcıda 1099, 100tlde maxipuanvar 999tlye geliyor şu an için güzel bir fiyat sanki

ancak ürün açıklamasında "Garanti: Var Devam Ediyor" ibaresi beni düşündürdü, halbuki üst taraftada sıfır ürün, Sony Eurasia Garantili diyor.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-c4-e5303-cep-telefonu-sony-eurasia-181363998

Satıcının 3678 satışı ve %97 olumlu puanı görünüyor.

Ne dersiniz acaba

O satıcıdan cihaz aldım cihazda sorun yokdu ama türkcell romlu geldi muhtemelen operetör romlu gelicek . birde ürün gelir faturasına dikkat et bana fatura gelmemişdi sora mesaj yoluyla ulaşıp faturası yok dedim biz faturasını kestik siz kaybetmişinizdir . yeni fatura kesin dedim o zaman kesemeyiz dedi 2. fatura maliyetli oluyormuş . bende dedim madem faturasını kestin o zaman sendeki nushanın bana fotokopini yolla dedim . bir şey diyemedi . 2 gün aradan sonra mesaj yolladı efendim biz faturayı kesmeyi unutmuşuz . hesabı o yüzden faturaya dikkat et.

• kartoo378 kullanıcısına yanıt
    türkcell romlu ne demek?

nasıl anlarım ben?
  • quote:

türkcell romlu ne demek?

nasıl anlarım ben?

İçinde turkcell uygulamaları olur cihazn
  • kartoo378 kullanıcısına yanıt
    Peki türkcell romlu olmasının dezavantajı nedir,

türkcell romlu gelirse teli geri iade etmelimiyim, edebilirmiyim?
  • salla_gitsin Siparişinizde bir gelişme var mı?Cuma günü verdiğim siparişte hala bir hareketlenme yok.Hatta mesajlarıma cevap dahi gelmedi.
  • Kargoda gorunuyor

• telefon geldi arkadaşlar
    cuma gece sipariş verdim, cumartesi akşam üstü kargolandı bugun geldi

türkcell romlu değil, açılışta sony xperia ve sonrada android yazdı.

fatura adıma kesilmiş,
    kutu içinden şarj cihazı, kulaklık, garanti ve küçük kullanma klavuzu çıktı

ilk akıllı telefonum olduğu için çok inceleyemem ama genel olarak şık bir cihaz
  • Hayırlı olsun. Benim siparişte hala hareket yok.

• quote:

telefon geldi arkadaşlar
    cuma gece sipariş verdim, cumartesi akşam üstü kargolandı bugun geldi

türkcell romlu değil, açılışta sony xperia ve sonrada android yazdı.

fatura adıma kesilmiş,
    kutu içinden şarj cihazı, kulaklık, garanti ve küçük kullanma klavuzu çıktı

ilk akıllı telefonum olduğu için çok inceleyemem ama genel olarak şık bir cihaz

hocam tekrardan hayırlı olsun hangi renk istemiştiniz hangi renk geldi telefonun kapalı kutudamı geldi telefon ve aksesuarlar sağlammı sağında solununda çizik felan yok değilmi
    son olarakda sony garantilimi kutunun içinde çıkan garanti belgesinde ne yazıyor
  • Siyah istedim siyah geldi garanti sony eurasia, sağlamdı cizik ve görmedim ekran jelatini kulak ve poşetliydi,

ATTN ödeme onaylanmışmı, gg siteden kontrol et, ondan sonra kargolandı benimki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salla_gitsin -- 10 Ağustos 2015; 22:14:18 >
  • salla_gitsin S kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için teşekkürler sagolun tekrardan hayırlı olsun

• Bu arada Attn ? ödeme nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: assam757

Bu arada Attn ? ödeme nedir

Ödeme kredi kartı 3d ile ödedim.Hemen onaylanması gerekiyor bildiğim kadarı ile.
    Akşama doğru kargoya verildi Aras ile.2 güne gelir tahminen.
  • ATTN kullanıcısına yanıt
    Attn sizdemi gittigidiyor cceba satıcısından sipariş verdiniz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.