Şimdi Ara

C2'den Görüp Hoşlandığım Kız (Bol Ss & Evini Buldum) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
5
Favori
6.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan yorumlara gelene kadar bile parmak kası yaptim okunur mu bu? Hadi onu geçtim yazılır mi bu ?yaziktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşini iyi yapan sapık

• quote:

Orijinalden alıntı: LeaTveN

İşini iyi yapan sapık

• Adam serialslayer çıktı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akanzi Kopanzi

Adam serialslayer çıktı

• Yarın gel Sherlock olarak başla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pankreasına Talibim

Yarın gel Sherlock olarak başla.

Nereye geliyoruz ?

Şaka şaka sen söyleme ben bulurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 19 Kasım 2017; 4:9:25 >
  • vaybe 18 yaşındayım,bugüne kadar hiç sevgilim olmadı bir kız için'de hiç bu kadar uğraşmadım. 18 yaşındayım hiç böyle psikopat olamadım bilmiyorum üşenirim arkadaş böyle yapmaya adama bak be adam elektirik direklerin'den kızın yerini yurdunu bulmuş ayrıca kardeş konuyu gören'de edirneyi çok iyi bir yer sancak bildiğin tipik bir şehir insanı çoğu çingen azcıkta bulgar'dan dönme birazda türk tamamdır abatrma o kadar
  • yazacak kelime bulamıyorum bu forumu kız görse bir şekilde travma geçirir 2 sene kendine gelemez markete ekmek için gitmeye bile cesareti kalmaz aga bu nedir? hiç düşünmedin mi ben ne yapıyorum diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi ara senin icin bi sey yazmıştım uyeyi asagiladim diye 3 gun ceza yemistim. AZ BILE YAPMIŞIM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tecrübeli sapık al bunu al bunu alll

• kardeşim bu yaptıkların biraz sapıkça duruyor ama ben senin iyi niyetli olduğunu düşünüyorum ve biraz anlıyorum seni :)

genellikle karşı cinsle neredeyse hiç iletişimi olmayan biri, ilk iletişime geçtiği kıza aşık oluyor, olur da. bu böyledir. aşk değil aslında bu ama aşık olduğunu düşünüyosun. emin ol tecrübeyle sabit. fakat konumuz bu da değil, yapıcak bi işin olmadığından aşırı derecede fazla uğraşmışsın. internetten değilde tanışmanın özel olmasını istemişsin çok iyi anlıyorum seni. Ancak senin o kızın tesadüfen dahi karşısına çıkman kızı korkutur emin ol. Sakın öyle bi hata yapma az olan şansını sıfıra indirirsin.

konuşmalarınıza bakıldığında gayet güzel konuşmuşsunuz senin de ağzın iyi laf yapmış bence. keşke araya soğukluk girmeden her gün veya 2 günde bir güzel bahaneler bulup yazsaydın da ordan ilerletseydin arkadaşlığını.

kendi tahminim kız senden yakışıklı birini falan bulmuştur onla konuşuyordur, belki hoşlandığı biri vardır o ilk yazdığında morali ondan bozuktur. ama tip herşey değildir, yavaş yavaş seni tanımaya başladıkça senden hoşlanmaya da başlar. bence kendini sosyal medya üzerinden yürümeye odakla güzel işler çıkar senden :) kızı da düşürürsün bence böyle güzel ve romantik yazmaya devam edersen ama sadece saçmalama ve sabırlı ol.

tekrar söylüyorum kesinlikle kızın karşısına çıkma......

• Kızın yaşı 17ymiş, egm online ihbar

• quote:

Orijinalden alıntı: weblessed

Kızın yaşı 17ymiş, egm online ihbar

17 değil 18 de yaş ne alaka ?

• oha konuya bak sınırları aşmışsın

Notuna Teknolojik sapık yazdım
  • Geleceğin tecavüzcüsü yada katili. Bu yaşta kellesi vurula

• Böyle uğraşacağına izdivaça çık ordan tanış hem farklı olur

• Ben de senin yaşadığın yeri buldum hadi bakalım

O yokuş olan fotonun çekildiği yerde oturuyorum, serkentin oralarda.

• Bak simdi ben alese gidecegim ama yine de zaman ayirip ozet geceyim olacaklar icin.

Kizin yasadigi alani buldun, bunu kiza aktaracaksin/paylasacaksin. Kiz inanilmaz sasiracak. Nevri donecek. Bulusacaksiniz oturup konusacaksin.

1-Gozlerinin icine bakip ya sen harikasin. Allah'im inanamiyorum nasil olabilir boylr bir sey? Gercekten bu kadar ugrastin mi ? Inanmiyorum dogru soyle arkadaslarimdan falqn mu buldun ? Vs.

Sonra ilk 2 hafta " ya ruya gibi sana inanmiyorum cok seviyorum ya nasil boyle bir sey, nasil boyle bir aska basladim. Anlatsan kimse inanmaz inanilmaz bir sey"

Sonra ilk 1-2 ay icinde farkli sehirlerde/bolgelerdeyiz. Derslerim/islerim cok zorluyor bana biraz zaman ver. Bu saskinligi atamadim daha uzerimden.

Ayrilirlar.

2- ya inanmiyorum sen manyak misin nasil buldun burayi ? Oha inanilmazsin. Allahim yaaaaa.

Bulusulur.

Ya bak beni ajan gibi takip edip bulmus olman cok garip. Tamam konustuk ettik ama bu ne boyle beni korkutuyorsun.

Ayrilirlar.

3- benim sevgilim var ve bu yaptigin hos degil

Ayrilirlar.

4- ailem duydu "aslinda senden hoslanmadim" ve kesinlikle birakmiyorlar off cok zor durumdayim.

Ayrilirlar.

97- ayrilirlar

98-.....

Ayrilirlar.

99-... .... der

Ayrilirlar

100- 100de 1 ihtimal gerceklesir. Ikisi de cok hoslanmistir. Yillarca birbirlerini deliler gibi sevip mutlu bir yuvanin hayalini kurmuslardir. Pembe panjurlu evleri, arabalari cocuklari.

Ayrilirlar.

Yazim hatalari icin kusura bakmayin dikkat ederim normalde.

• Sanal ortamın tehlikesine örnek. Böyle psiko sapığa dek gelebilirsiniz..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.