Şimdi Ara

C2'den Bulduğum Kızla 6 Ay Sonra Buluştuk.(İlk Buluşmada Kız Çıldırdı)(EDİT GELDİ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
121
Cevap
4
Favori
4.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum o paralara karıya giderdin.. Karı ayağına gelmiş.. Gel bide ben seni dolaştırım diip evine götürüp halledicektin.
    Kız parayı alıp vermemiş dolaylı yoldan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan olm niye kendinizi kucuk dusuruyorsunuz ya

• CSB değilse helal olsun başka bir şey demiyorum.Bu ülkede sizin gibiler olduğu sürece insanlar aç kalmaz.
  • C2de 200e yakin kiza yazdim fotografimi gorunce %90i cevap bile yazmadi ben ne yapayim simdi?

Edit:hatta simdi aklima geldi, kizin biri fotografimi istemisti gonderdim..daha sonra uzun sure cevap yazmayinca bisey yazmuycak misin diye sordum..o da "yaa ben hesabimi kapatiyorum" dedi..insallah kendine kotu bisey yapmamistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İssiz Adam -- 6 Mart 2016; 14:24:41 >
  • c2 gibi bi ortamda ki kızın ne kadar düzgün olacağı meçhuldür zaten
  • eğer csb falan değilse ben kızın biletini daha ilk şu diyalogda kestim;

k:bilmem moralimi düzeltecek birileri ile tanışamadım daha
    b:iyi bakalım belki ben biraz düzeltebilirim
    k:pek sanmam

daha o anda hadi ayıp olmasın diye en ucuz bir yere götürüp çayı içip hesabı ödeyip kaçacaktın suç sende (hesabı ödemesinin sebebide sonuçta buluşmayı teklif eden erkek tarafı o yüzden)
  • C2 sanırım şu abazaların karı kız düşürmeye çalıştığı sitelerden biri.Öyle yerde takılan kızdan başka ne bekliyordun ki?
  • 2 sene önce c2'den bir kızla konuşuyordum ben de. Ben İstanbul'daydım, o Kocaeli'nde.
    Önce Twitter'da dm'den konuşuyorduk, sonra whatsapp'a geçtik.
    Konu buluşmaya geldi, ben İzmit'e gidecektim bir gün, kararlaştırdık o günü.
    200 hatlı otobüse bindim gittim İzmit'e.
    O da geldi yanıma, merhaba merhaba. Ben başta öpsem mi öpmesem mi diye düşündüm ama o yanağını bana doğru yan çevirdi öpeyim diye, öptüm ben de.
    Bir kafeye götürdü. 2 limonata içtik. Kafede bol bol yanağından öptüm. Sonra kalkalım diye düşündük, hiç hesabı ödemeye yeltenmedi bile ben ödedim 10 lirayı.
    Tabi ben anladım başıma gelecekleri ama bozuntuya vermedim.
    Yürüyüş yolunda yürüyoruz, karnım da acıkmıştı "Burger ya da MC" nerede dedim, o da götüreyim istersen dedi. Ben de vazgeçtim eğer gidersem bana girecekti yine, yok ya boşver dedim sonra.
    Başka bir yere oturduk, kız çay söyledi, ben bir şey içmeyim dedim. Yorulmuştum, kızı öpecek takatim yoktu bile. Bu sefer o öpmeye başladı yanaklarımdan.
    Kalkarken çayın parasını o ödedi, ben içmemiştim zaten o kadar da değil.
    1 hafta sonra mesajlarıma cevap vermedi.

Kızla şuan aynı kampüsteyiz, hatta görüştük de isteyen olursa ne olduğunu yazarım.

• gene bir kız konusu ve gene burayı uçuracaklar.

İnsan doğasında cinsellik diye bir kavram olmasa insanlar ne ... yiyeceklerdi bilmiyorum.
  • Rezil çık git burdan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsallah trolldür yoksa vay haline.

• quote:

Orijinalden alıntı: Everybody Dance Now

2 sene önce c2'den bir kızla konuşuyordum ben de. Ben İstanbul'daydım, o Kocaeli'nde.
    Önce Twitter'da dm'den konuşuyorduk, sonra whatsapp'a geçtik.
    Konu buluşmaya geldi, ben İzmit'e gidecektim bir gün, kararlaştırdık o günü.
    200 hatlı otobüse bindim gittim İzmit'e.
    O da geldi yanıma, merhaba merhaba. Ben başta öpsem mi öpmesem mi diye düşündüm ama o yanağını bana doğru yan çevirdi öpeyim diye, öptüm ben de.
    Bir kafeye götürdü. 2 limonata içtik. Kafede bol bol yanağından öptüm. Sonra kalkalım diye düşündük, hiç hesabı ödemeye yeltenmedi bile ben ödedim 10 lirayı.
    Tabi ben anladım başıma gelecekleri ama bozuntuya vermedim.
    Yürüyüş yolunda yürüyoruz, karnım da acıkmıştı "Burger ya da MC" nerede dedim, o da götüreyim istersen dedi. Ben de vazgeçtim eğer gidersem bana girecekti yine, yok ya boşver dedim sonra.
    Başka bir yere oturduk, kız çay söyledi, ben bir şey içmeyim dedim. Yorulmuştum, kızı öpecek takatim yoktu bile. Bu sefer o öpmeye başladı yanaklarımdan.
    Kalkarken çayın parasını o ödedi, ben içmemiştim zaten o kadar da değil.
    1 hafta sonra mesajlarıma cevap vermedi.

Kızla şuan aynı kampüsteyiz, hatta görüştük de isteyen olursa ne olduğunu yazarım.

merak ettim hocam yazarsanız okurum

• Bunları görüp kendime şükrediyorum.

• Vay anasini ben bir kiza dahi yazmadim 3 sene falan once kizin biri gordugu gibi sevgilin falan var mi demisti. Ben de sevgili isleriyle ilgilenmiyorum demistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: celades

C2 sanırım şu abazaların karı kız düşürmeye çalıştığı sitelerden biri.Öyle yerde takılan kızdan başka ne bekliyordun ki?

Yav abi ben de denedim o siteden kız düşürmeyi biliyor musun? Ben bile denedim yani, ama bulamadım hiç. Ben ne yapayım şimdi?

• Kardeş giden para olsun bolver yerine koyulur.

Aslında ilk muhabbetten sonra anlamalıydın ama neyse.

Tabi değer verdiğin güvendiğin biri böyle birşey yapınca insan yıkıma uğruyor. Ancak geçecek bunlar. Daha iyi olacak senin için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayat Lokumu

quote:

Orijinalden alıntı: celades

C2 sanırım şu abazaların karı kız düşürmeye çalıştığı sitelerden biri.Öyle yerde takılan kızdan başka ne bekliyordun ki?

Yav abi ben de denedim o siteden kız düşürmeyi biliyor musun? Ben bile denedim yani, ama bulamadım hiç. Ben ne yapayım şimdi?

Boşver kardeşim.Kendileri kaybetmişler
  • Amaaan koy rahman gitsin be kardeşim At buraya c2 profilini kızın da yüklenelim bi
  • Bir kıza bu kadar yüz verecek halimiz yok beyler
  • Ulan ne adamsın herkesi yedin çıtır çıtır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.