Şimdi Ara

C2'den Bulduğum Kızla 6 Ay Sonra Buluştuk.(İlk Buluşmada Kız Çıldırdı)(EDİT GELDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
4
Favori
4.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle Bütün Foruma İyi Günler Dilerim

Bundan 6-7 ay kadar önce c2'de kızları trollüyordum işte o esnada bir kızla baya bir muhabbetimiz oldu. 1 hafta kadar c2'den konuştuk ardından benden wp istedi ve işte asıl olay orda başladı .

uzun uzun konuştuk .
    6-7 saat boyunca hiç durmadan konuştuğumuzda oldu 2-3 gün hiç birbirimize yazmadığmızda ama arada ki bağı hiç kopartmadık. hatta arada sırada birbirimize hediye bile yolladık . Gel zaman git zaman kızın sonunda İstanbul'a işi düştü benle görüşme bahanesi oldu bu olay da . dün kız ile sözleştik Kadıköy İskele'de buluşucağız . İkimizde birbirimizin simasını resimlerden bildiğimiz için tanıma faslında bir sıkıntı çıkmadı görünce hemen tanıdık biribirimizi. görünce ben sarılmak için hamle yaptım ama o sadece elini uzatınca bir afalladım mecbur elini elini sıktım .

k:Hiç resimlerde ki gibi değilsin
    b:keşke önce bir selam verseydin
    k:tamam tamam ıhıhıhı nasılsın
    b:fena değil sen
    k:kötü
    b:niye
    k:bilmem moralimi düzeltecek birileri ile tanışamadım daha
    b:iyi bakalım belki ben biraz düzeltebilirim
    k:pek sanmam

Zat-ı Muhterem ile gece 12'ye kadar takıldık kadıköy'de
    E tabi bana 300-400 lira hesap çıktı . kız zengin bir kızda değil ama bir yere yemeğe götürüyorum gidiyor en pahalı menüyü seçiyor.
    Burger'a götürdüm bende en son yoksa bana fena hesap kitlenecek .
    Aslında ödemeye razıydım ama kız çok samimiyetsiz geldi hani insan bir bekliyor hesap ödenirken en azından ortak ödeyelim demesini bekliyor
    Ne yapacağı mı bilemedim o an
    İnanın o verdiğim paralara acıdım şuan niye mi ?

Aslında şöyle oldu . kız bana hesabı bir güzel kitledi o gün gece 1'de otobüsü vardı .
    yardım ediyorum bende buna bir kaç alışveriş yaptı poşetlerini fln taşıyorum .
    Rapunzel gibi saçları olduğu için arada üstümde ki saçlarıda temizliyorum
    Irsi bunlarda saç dökülmesi
    Neyse olaya gelelim kızın bütün poşetlerini aldım elime ben poşet taşıyorum hanımefendi wp'de arkadaşları ile yazışıyor . Sinirden patlayacağım
    Taksi çevirdim hemen yoksa yoksa atacağım poşetleri yere postalayacağım kızı
    Izdırap gibi anlardı o anlar . neyse bindik taksiye dönüş biletini Pamukkale'den almış Ümraniye-Dudullu'dan binecek .
    Durduk Pamukkalenin orda . 50 t bayıldim ben şöföre aldım kızın poşetlerini otobüsün yanına getirdim . Sonra kızı yanıma çağırdım .
    Alay edip etmediğini sordum . Anlamadım dedi .

Öyle deyince benim kafa attı

B:Sabahtan beri düzgün muhabbetimiz olmadı . Sözde birlikte bir sürü şey yapcaktık ama şu geldiğimiz noktaya bak
    k: e yaptık işte daha ne yapabiliriz ki senle
    b: anlamadım
    k: yanlış anlama ama muhabbetin iyi değil
    b: gece gece beni deli etme muhabbet etmeyen sensin tek bildiğin şuraya gidelim buraya gidelim
    k:götürmeseydin sende ne yapayım

öyle deyince bir an gözüm karardı kızı hafif ittirdim .

k: ne ypaıyorsun be ! ......... **** *** ** * *

hayatım boyunca kimseden yemedğim hakaretleri etti bana herkesin önünde . utancımdan dayanamadım gittim ordan .
    sinirden ağlıyorum beyler ne yapsam bilemedim . hak etmedim ben bunları dün geceden beri uyuyamıyorum wp'den engellemiş bir de beni

Kız:Eskişehir'de okuyor ama İstanbul'da büyümüş
    Ben:İstanbul'da Mezunum

Edit: İmla

Seviyorum sizi

C2'den Bulduğum Kızla 6 Ay Sonra Buluştuk.(İlk Buluşmada Kız Çıldırdı)(EDİT GELDİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.N.I.P.E.R -- 6 Mart 2016; 14:22:50 >

• Ağır CSB

Sen böyle olsaydın kim bilir ne yapardım sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  C2'den Bulduğum Kızla 6 Ay Sonra Buluştuk.(İlk Buluşmada Kız Çıldırdı)(EDİT GELDİ)
  • doğruysa başta mesajı vermiş zaten kız güzel de paralarını emciklemiş

• C2 olaylarına çok.gırdım ordan tanışıp bulustugum kızda çok oldu ama sen biraz tecrubesızmıssın. Daha 2.3. Saat postalıcaktın kızı
    Ama sıkma canını olan paraya olmuş üzülme. Ağlayıp uyuyamamak falan hele saçmalama yapma öyle şeyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav he he

• Bugün de başkası adına utandık.
  • yemeğini yemiş, gezmiş dolaşmış, poşetlerini taşıtmış, istanbulda sen kaç kere taksiye biniyosunda kızı taksiyle gezdiriyorsun ? bir de posta koymuş çok safsınız inşallah trolldür
  • bir kiz icin kendinizi dusurdugunuz durumlara bakin ya
    bunlar hep kiz gormemislikten

• Kötü insanlar artık Türkiye'nin bitki örtüsü olmuş kardeşim. Sahte tavırlar, samimiyetsiz konuşmalar, laf olsun diye hal hatır sormalar zırla. Hani avrupa insanı için her giden samimi der de Avrupalılar Türkiye'ye geldiginde "Türk insanı çok samimi" derler ya; ülkecek oyunculukta üstümüze yok.

Herkes sahte, herkes çıkar peşinde.

• keske laflarina dovseydin onu.

• Hiç kimse bu kadar enayi olamaz. Csb

• suç sende madem samimi değil yokluk gibi yanında durmasaydın işim çıktı acil gideceğim by by diyip arkana bakmadan gidip wpdan da sen engelleyecektin.Niyetini belli etmese kız tamam da dk 1 gol 1 olmuş sen hala 7 0 olduğun maçı uzatmalara götürmek istemişsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C2dekilerin alayı kaşar

• Hak etmişsin
    Editine edit: sen nasıl bir işsizsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi En normal anormal -- 6 Mart 2016; 16:53:07 >
  • giren kazık 50 den yukarı çıktığında posta koyacaktın ama haklısın kim zamanında abazalıktan bu tür işler yapmadı ki?

• aga tamam da öyle dışarıda buluşmak falan nedir.Direk evine gidiceksin gerekeni yapacaksın döneceksin evine :)
    Böyle dışarıda bulışmalar falan çok gereksiz kardeşim :) Direk olaya odaklan
  • Eğer csb değilse ağır derecede safsın ve kerizsin.Kız iyi faydalanmış senden.
  • AĞIR CSB + BLOK!

• Girecektiniz bi kafeye ama kadikoy disinda yiyip icecektiniz.sonra ben wc diyip mekandan uzaklasacaktin.bak o zaman kizin haline
    ekleme: kizin c2 adini versene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxin sakali -- 6 Mart 2016; 12:45:01 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.