Şimdi Ara

C180 satıp ne almalı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şunan kullandığım c180 öyle çok çok abartılacak bir araç değil, evet mercedes sağlam kaliteli marka algısı çok yüksek ancak bu devirde çoğu araba birbirine yakın kalitede üretiliyor. Ooo mercedes satılıp passat alınırmı diye soran bana uzaylı muamelesi yapan arkadaşlara şaşırıyorum. Bence passatın çok aşağı kalan bir yanı yok o zaman bende passat alan adama derimki 120 bin o araca vereceğine gidip 2-3 yaşında bir c180 alsaydın, ama olmaz !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • c180 satılıp,clio symbol 1.5dci edc alabilirsiniz hem paranız da kalır hem az yakarsınız

Zaten aman aman bi fark kalmadı araçların arasında hem model yılı daha yeni ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknoloji sürekli değişiyor eski kasa c serisini satıp Passat almayı garip görmüyorum. İkisi de D sınıfı abartılacak fark görmüyorum.Yeni C serisi,3 serisi ya da A4 alınacaksa mantıklı olur, ama her şey paraya bakar.
    Altnernatif Volvo S80 1.6D de alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faith_388 -- 11 Şubat 2017; 1:32:33 >
  • Şuan ki dönem biraz riskli, yeni masraflar altına girmemeye bakın. Elinizdeki araç gayet iyi. Onu bulamayanlar da var

• Superb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadan itişli/çekişli araba satılıp önden çeker passat hem de dsg'li passat alınmaz.

Taksiye binin daha iyi.

• Cgı motormu yoksa compressor motormu şanzıman 5 ilerimi 7 ilerimi

Gerçi 2013 model cgı 7 ileri olmalı

Kaç para istiyorsunuz arabdan

• 7 ileri ama daha satmıyorum sadece beyin fırtınası

• Bütçeniz ne kadar ? Şuan 150 bin civarı ortalama bir sedan araba piyasası.

• Yakında porsche satıp ne alsam diye konu açılsa herkes yine passat al diyecek.. nede olsa passat porsche den diz mesafesi daha iyi bagajı daha geniş parçası daha ucuz daha az değer kaybeder daha az yakar

• C ' den E. Sonrasında S... Doğru yol bu :)
  • millet vw yi satıp mercedese geçiyor arkadaş mercedesi satıp vw alacak .
  • Araç sahibi kullandığı arabayı bilmiyor bizim mercedes koltuğuna dahi oturmamış forum ahalisi de passat alma diyor.

Ne olacak atış serbest tabi..

• kardeşim ister arabamı satar şahin alırım istersem bmw alırım bu düşüncemi yargılamak sana kalmadı. Burada konu açmamın sebebi arkadaşların düşüncelerini almak. Alınır ... şu sebeğten ya da alınmaz ... sebepten dersen eyvallah. Ama yerici yorumları yaparken iki kere düşünün

• sen geçen ay porscheni satıp ferrari almıştın galiba.

• castinyo kullanıcısına yanıt
    neden kendini kasıyorsun ki eleştiriye açık değilsen sormana gerek yok o zaman gider vw mi alırsın fiat mı onu sen bilirsin tabi konu açmaya da hacet kalmaz
  • Hocam konu açan arkadaş haklı kimse araçlar hakkında bilgi vermemiş herkes onu satıp bunu mu alıcan bilmem ne dalga geçmeye gelmiş.Arkadaşa bi tane mantıklı yorum yapan yok ki eleştiriye katlanamamakla ne alakası var

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.