Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

C.S. DEKİ BU HATADA NE OLUYOR???

5
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3961 Mesaj
    oyunu kurdum ancak tam oyuna gireceğim sırada böyle bir hata veriyor.ne yapmam lazım??

|
    |
    74 Mesaj
    ya half life ı kurmamışsın ya da ricochet deathmatch falan varya o eklentileri yüklemediğinden oluyor ancak hepsini yüklersen hepsi inin dosyaları birleşiyor ve cs öle çalısıor :D
    |
    |

http://s2.b_itefight.net/c.php?uid=87089 Güzel bi oyun oynayın anlarsınız :D ha bu arada _ çıkarıp girin
  • Yarbay
    9044 Mesaj
    Abicim dediğine göre c/half-life/cstrike/cl_dlls klasöründe client.dll dosyası yok ve oyunun açılması için bu dosyayı istiyor ben o dosyayı veriyorum aşağıdaki linkten indir winrar dan çıkar ve c/half-life/cstrike/cl_dlls klasörüne yapıştır eğer başka eksik bişey yoksa açılır.

Download--->http://r a p i d s h a r e.de/files/14112579/client.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rietveld -- 18 Mart 2006; 20:22:28 >
    |
    |

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
    _╬_ Marilyn Manson l157l (Yeni Albüm "The Pale Emperor" Çıktı) _╬_
    :::^^::: Rietveld (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::
  • Yarbay
    3961 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: rietveld

Abicim dediğine göre c/half-life/cstrike/cl_dlls klasöründe client.dll dosyası yok ve oyunun açılması için bu dosyayı istiyor ben o dosyayı veriyorum aşağıdaki linkten indir winrar dan çıkar ve c/half-life/cstrike/cl_dlls klasörüne yapıştır eğer başka eksik bişey yoksa açılır.

Download--->http://r a p i d s h a r e.de/files/14112579/client.rar.html

çok teşekkürler saol
    |
    |

• Er
    2 Mesaj
    S.a öncelikle yeni üye oldum we bana yardım edeceginize inanıyorum benim sorunum cs 1.6 da de_cbble haritasında we birkaç tane daha haritada hata werior YAni ATıYOR anlamıorum neden aSıl ProBlem Cafeden oyNAdıgım için Pek ilgilenemiorum AMa bu sorunu halletmek istiorum sizin SAYENİZDE TABİKİ YarDımlarınız İÇİn TEşşekürLEr

NAno|MocuİshLE
    |
    |
    saka mı bu ya 1.5 kurmaya calısıo OFF
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,233
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.