Şimdi Ara

c.s benzeri fps oyun tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 30 gün 21 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • baysan240 (2 mesaj) Timberman (2 mesaj) İzole Bant (1 mesaj) xMakavelix (1 mesaj) Tall Man (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> c.s benzeri fps oyun tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1085 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar meraba eski cs oyuncusu ve hileden bıkmış biri olarak lisanslı oyun almaya kara verdim ancak ben half life gibi kim kimi tutarsa mantığındaki öldükten hemen sonra tekrar dirilinen oyunları sevmiyorum raoundlu takım oyunları oynayabileceğim yaş ortalaması yüksek oyuncuların takıldığı bir oyun önerebilirmisiniz şimdilik bf3 almayı düşünüyorum daha iyi önerisi olan varmı ?

|
    |
  • Yarbay
    3594 Mesaj
    point blank var o tür ama csnin yerini hiç bi oyun tutamaz hocam ha bide Counter Strike Global Offensive
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: baysan240

arkadaşlar meraba eski cs oyuncusu ve hileden bıkmış biri olarak lisanslı oyun almaya kara verdim ancak ben half life gibi kim kimi tutarsa mantığındaki öldükten hemen sonra tekrar dirilinen oyunları sevmiyorum raoundlu takım oyunları oynayabileceğim yaş ortalaması yüksek oyuncuların takıldığı bir oyun önerebilirmisiniz şimdilik bf3 almayı düşünüyorum daha iyi önerisi olan varmı ?

Bf3 alabilrsin. tamamen bir takım oyunu. ne kadar yetenekli olursan ol takım olarak iyi oynayanlar kazanıyor oyunu. Cod Serisinden Black Opsları pek sevmedim ama Mw3 fena değildi. Mw2 Veya Mw3 bakabilirsin. search & destroy oynarsın roundlu olarak. Sonra Team Fortress 2 var en sevdiğim oyunlardan biri :)
  • Binbaşı
    1085 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

ben aslında oyundan çok ortama önem veren birisiyim muhabbet olsun arada oyun içinde oyun dışı sohpet olsun isteyen biriyim ego tatmini için hile açan yada oyunda kendini kaybetden insanlardan pek haz etmem bu nedenle yaş ortalaması önemli bir yerde (yaş 29 olunca 14 yaşındaki gençlerle oynamak anlaşmak problem oluyor) böyle yaş ortalaması yüksek seviyeli bir oyun ortamı için orjinal almak istiyorum zaten malum internet kafe veletleriyle muhattap olmamak için.
    |
    |
    GT.R kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: baysan240

ben aslında oyundan çok ortama önem veren birisiyim muhabbet olsun arada oyun içinde oyun dışı sohpet olsun isteyen biriyim ego tatmini için hile açan yada oyunda kendini kaybetden insanlardan pek haz etmem bu nedenle yaş ortalaması önemli bir yerde (yaş 29 olunca 14 yaşındaki gençlerle oynamak anlaşmak problem oluyor) böyle yaş ortalaması yüksek seviyeli bir oyun ortamı için orjinal almak istiyorum zaten malum internet kafe veletleriyle muhattap olmamak için.

bende yaşıyorum aynı sorunu. 23 yaşındayım bende 14-15 yaşında çocukların oynadığı ortamda olmak istemiyor insan. onun için yapacak tek şey var. mesela LoL oynuyorum TR için server açtılar bi baktım nerede ilkokullu varsa toplamışlar . hemen EU-Weste geçtim on numara ortam var . yani yabancılarla oynamak daha keyifli ve eğlenceli. Dota 2 Dede öyle. Maç aranan bölgeyi Amerika veya EU-West falan seçiyorum. gayet zevkli oyunlar oluyor. Bf3 de 1-2 arkadaşım var benim yaşlarda onlar girerse oynuyoruz. bakın benim battlelog a son maç belki 2 ay öncedir 2aydır oynamıyorum. satacağım zaten premium lu. Bf4 alacağım.
    |
    |

• Yarbay
    15165 Mesaj
    BF3'te raundlu maçlar atamazsın.Haritalar geniştir CS'den sonra sarmayabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    2704 Mesaj
    Cs Go oynayabilirsin . onun haricinde tartışmasız BF3
    |
    |
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj

Cs her türlü alır hocam. (Bknz:nickim)
    Eski oyunculardanım ben de.2000lerin başlarında internet cafelerde half-lifela beraber oynardım.Hala ikiside favori oyunlarım.Hala da arkadaşlarla interner cafelerde kapışırım.Büyük ihtimalle sen de öylesindir yaşın 29 muş benim 26
    İnsan alışkanlıklardan vazgeçemiyo yine de ben de senin gibi oluyorum arada başlarım la oyununa diyip siliyorum.12 yaşındaki veledler hile açıp egolarını tatmin ediyolar.Adminler desen zaten komedi.Arka arkaya 2 kere alınca banlıyolar.Ben diğer oyunları oynayacak zamanım olmadığı için oynamadım ama source,go falan denemek lazım steamli çünkü.Hile oranı azdır ve üyeler de saygın kişilerdir diye düşünüyorum.Şu anda pcmde cs yüklü ama oynamak gelmiyor içimden.Sadece boş sw bulup arkadaşlarla kapışıyorum o kadar
    |
    |
    Bahsedilenler: baysan240

• Er
    4 Mesaj
    Eğer online istiyorsan

Peta City Tavsiye edebilirim.

Linkte tanıtımı mevcut.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.