Şimdi Ara

C# Projeleri.Com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhaba Arkadaşlar ;

Hepimize yararlı olması için açtığım websiteyi sizlere tanıtmaktan gurur duyarım.

Sitenin Amacı:
    Amacımız c# programcılarını ve c# da program yazıp bu programını kullanıcılara ulaştıramayan insanları bir araya toplayıp ortak projeler geliştirmek ve yayınlamak.
    Ayrıca ortak projeler geliştirirken kendimizi de geliştirerek zamanla daha güzel programlar , yazılımlar ortaya çıkarabilmek.

Geliştirdiğimiz projeleri websitesinde yayınlayacağız geliştiren katkıda bulunan herkesin de yapılan programda adı geçecektir.

Nasıl Başvurabilirim?
    Başvurmak için http://csharprojeleri.com/ adresini ziyaret ederek başvuru yap sayfasındaki formu doldurabilirsiniz.
    Sitenin ciddi olması amacıyla maalesef 18 yaş altı olanlar başvuramayacak. Başvurun kabul edildiğinde e-posta adresinize geliştirici sayfasına giriş yapabileceğiniz bilgiler gönderilecektir.

Programımı Nasıl Size Gönderebilirim?
    Söylediğim gibi isterseniz de programızın sitede yayınlanmasını istiyorsanız siteye girip yazdığınız programı bize gönderebilirsiniz.

NOT:
    Sitenin henüz ham olduğunu farketmişsinizdir siteninde gelişmesi gerekiyor ama ben tek başıma bu kadar yapabildim.

Benim de çorba da tuzum olsun bende elimden geldiğince yardımcı olurum diyecek herkesi bekliyorum...

Kendi iki tane yaptığım programı mı da siteye ekledim kullanmak isteyen olursa kullansın geri dönüş yapsın diye...

Görüşmek Üzere... :)

SİTE ADRESİ:
    www.csharprojeleri.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.