Şimdi Ara

C Programlama Kursu ÜCRETSİZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
48
Favori
8.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pikachuvolkan

Konu, "Struct(Yapılar),Dosya İşlemleri" kısımları eklenerek güncellenmiştir.

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ellerine sağlık harikasın.Allah yardımcın olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4kalan

Emeğinize sağlık, izlemedim ama sıraya baktığımda "bence" biraz yanlışlık var. string fonksiyonları başlarda olmamalıydı, hele temel fonksiyon anlatımlarından önce.

+1
  • Güzel anlatım teşekkürler.

Ben Objectice C öğrenmek istiyorum. Çok az bir python bilgim var o kadar. Ne önerirsiniz? Udemy'den gideyim mi?
  • teşekkürler
  • Volkan abi buralardamısın ?
  • Çok başarılı bir çalışma olmuş
  • https://discord.gg/YfjTuJw ile discord grubunda C öğrenen arkadaşlara katılın.
  • arkadaşlar merhaba bir projem için yazılım konusunda bana destek olacak maddi beklentisi pek olmayan (içinde sosyal boyutu olan (fakir ve yetimlere ve eğitime destek olacak) bir yazılımı gerçekleştirecek arkadaşlara ihtiyacım var. program kurgusu hazır. Bursada olan var ise yüzyüze görüşmek isterim. Tel: 0553 4771441 tel
  • Arkadaşlar merhaba bir projem var program yazılımı konusunda bana yardımcı olacak yazılım konusunda bilgili zaman ayırıp emek verecek maddi beklentisi fazla olmayan:) yazılımcı arkadaşlara ihtiyacım var, proje kurgusu hazır. içeriğinde sosyal boyut olan (aç ve fakir insanlarında düşünüldüğü ve gözetildiği bir program) Yardımcı olmak isteyen lütfen 553 477 14 41 no dan bana ulaşabilirler. Bursa da olan var ise yüzyüze görüşmek daha faydalı olacaktır.
  • Hm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elinize sağlık çok ihtiyaç vardı böyle bir şeye
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.