Şimdi Ara

C Ödevi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • C dilinde yapılması gereken bir ödevim var, ücretli ya da ücretsiz yardımcı olmak isteyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenva123 -- 19 Haziran 2020; 2:44:18 >

• PM atıldı.
  • ödevi buraya yaptıklarınla at biz de bir şey diyelim yoksa kimse tatlı canını 1 saat yormaz.
  • I0SER_b0y kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi, ödevi gönderirse hodja'lar görüp sıkıntı olabilir diye PM kanalından gidiyor olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyse zaten bunlara güvenip ülkenin istikbalini emanet etmek kurda kuzu emanet etmekten farkı yok.Sonra asgari ücret diye aglarlar.
  • I0SER_b0y kullanıcısına yanıt
    yanlız bu yıl ödev konularının patlamasının sebebi corona. yani problemin tek sorumlusu bu genç arkadaşlar değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam korona sayesinde daha çok çalışmaya başladım ben araştırma o kadar vakit buldum onlar ne yaptı merak ediyorum.
    iyi de zaten her şeyi internetten ögrenecekler hangi öyle detaylı ögretiyor mantıgı ver geç gerisi sende fazla iyi niyetlisiniz ögrenciye tatil oldugunun farkına verin uzaktan egitimin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I0SER_b0y -- 19 Haziran 2020; 0:55:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.