Şimdi Ara

C-HR Toyota Ana Konu (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: 8888t , 8888t
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.985
Cevap
101
Favori
513.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

fiyat fln sormadiniz mi hcm kaca vereceklermis hibriti

Biliyorsunuz ısrarla fiyat söylemiyorlar. genelde 80'den başlayacağı söyleniyor ama dün konuştuğum 85'ten başlar dedi. Ama bu başlangıç fiyatı. Hibrit zaten 2017'de satılmaya başlanacağı için fiyatı açıklanmayabilir bile.
  • adyxan kullanıcısına yanıt
    Bu hafta yurtdışında olacağım, cumartesiyi dört gözle bekliyorum. Umarım fiyatda hayalkirikligina uğratmazlarsa Cumartesi kapora verebilirim. Mazda cx-3 dizel otomatik 4x4'den düşük fiyat bekliyorum, olması gerekende bu ama bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/2017-toyota-c-hr-v-fiyati-belli-oldu--121774068

• bulentcandan B kullanıcısına yanıt
    Benden hızlı davranmışsınız. Ben de internette gördüklerimi gerçek midir veya troll müdür diye buraya atacaktım. Onun dışında dediğiniz gibi 98 hibrit için çok iyi fiyat. Ama işte mtv biraz üzüyor insanı.

Benim asıl merak ettiğimse acaba 83ten başlayan fiyat kaça kadar çıkacak açıkçası.
  • tam bir skandalll, 98bine hibrit mi olur ya?80-85 yap iste alsin millet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatı CEO açıklamış. Aylar önce 3 haneli rakamları geçmeyecek demişti ya, lafını yememiş CEO bey! Doğru, başlangıç fiyatları 3 haneyi geçmemiş! Yani hibrit Advance 98 bin TL. Merak ediyorum, bir üstü dinamik ne olur ki? 10 bin lira koyar mı üstüne?
  • Bu aracın ayrıntılı teknik verileri açıklanmadı mı arkadaşlar?

• umutsen U kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle bir şey fark ettim. En boşla en dolu arasındaki fiyat farkı yaklaşık %20 oluyor. Yani 1.2 yaklaşık 105k olacak hibrit ise 120ye falan çıkar diye düşünüyorum ben şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VovovovVVV -- 13 Kasım 2016; 15:56:13 >
  • Fiyatlar açıklandığına göre asıl sorulması gereken soru hybrid mi almalı 1.2 turbo mu. 1.2 turbo 83k dan başlıyorsa dynamic 1.2 turbo cvt şanzıman 94k falan olmalı. 94k 1.2 turbo ya vermekten se 98k ya hybrid mi almalı? Bu aracı 1.2 turbo almak isteyenler bana yazabilir mi...?

• http://m.ahaber.com.tr/galeri/otomobil/2017-toyota-c-hr/40 Fiyatlar kesin böyle gelecek.

• VovovovVVV V kullanıcısına yanıt
    Web sitesinden konfigüre ettim, aslında öyle aman aman bir fark yok baz donanımla diğerleri arasında; jant, ısıtmalı koltuk, siyah tavan en belirgin olanları. Bunlar için 10 bin bile fark olmaz diye düşünüyorum.. Arkadaş basına demeç veriyorsun CEO olarak, bayiye hibrit vermiyorsun ama fiyatından bahsediyorsun. Nasıl bir politika sizinkisi!
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamaneking

Fiyatlar açıklandığına göre asıl sorulması gereken soru hybrid mi almalı 1.2 turbo mu. 1.2 turbo 83k dan başlıyorsa dynamic 1.2 turbo cvt şanzıman 94k falan olmalı. 94k 1.2 turbo ya vermekten se 98k ya hybrid mi almalı? Bu aracı 1.2 turbo almak isteyenler bana yazabilir mi...?

MTV bile yeter Hybrid almamak için. 1700-622 neredeyse 5 depo benzin yapar. Neden Hybrid alınsın ki? Aküsü bozulursa ne olacak ne idiğü belirsiz bir sistem. Bu arada İngiltere'de baz versiyonla orta donanımın 1.2 cvt arasında 4200Euro var. Türkiye'de 100 bini görür bence. 94 kurtarmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccecy -- 13 Kasım 2016; 16:8:54 >
    Advance donanım ile dynamic donanım arasında en belirgin farklar 1.2turbo da anahtarsız giriş ve çalıştırma,jant,katlanabilir ayna, ısıtmalı koltuk,karartılmış arka camlar,siyah tavan :)
    Fiyat farkı Avrupa sitelerde 2 bin Euro bu da en az 7 bin TL fark olacak manuel ile otomatik arasında ve hybrid için de bir üst donanımda.

• ccecy C kullanıcısına yanıt
    Ne olduğu belirsiz demek haksızlık olur. Türkiye de Yaris hybrid 2012 yılından beri satılıyor. Kullananlar memnun ve Toyota Avrupa satışlarının neredeyse yarısı hybrid. Toyota HYBRİD konusunda otorite diyebiliriz. Bu araç hybrid alınmalı ama Yaris de hybrid in ikinci eline baktığımızda pek parlak görünmüyor.

MTV nin karbondioksit salınımına göre alınması için çalışmalar var. Eğer gerçekleşirse Toyota chr hybrid en az MTV ödeyen araç olabilir.

• zamaneking kullanıcısına yanıt
    Gelde anlat millete bunu işte. Hybrid felan deyince kaçarlar. Honda'da yaptı kaldı milletin elinde Hybrid civic'ler. Geçen bir arkadaşta vardı araba çalıştı motor sesi var ne oldu bu neden motoru çalışıyor dedim aküsü bozuk dedi :)
    Yazıyı sonuna kadar okudum da Hybrid alanlar 10 yıla kadar belli koşullarda batarya garantısi alabiliyor. Servislerde işini bilen insanlar olduğu sürece hybrid alan bence eğer aracı uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsa karlı olacaktır diye düşünüyorum. Aracı kısa zamanda değiştirenlere 1.2 turbo yu öneririm.

• zamaneking kullanıcısına yanıt
    Hibrit de anahtarsız çalıştırma var baz donanımında, öyle görünüyor. Bir üst donanımla arasında 6-7 bin fark olacaktır, buna razı olunur. Ben hibrit düşünüyorum ama satışta yok diye söylendi ama adam fiyat açıklamış. Nasıl yapacaklar, anlamadım bir şey. Salı gününü bekleyeceğiz galiba.
    Hybrid advance de anahtarsız giriş Yok ama anahtarsız çalıştırma standart. Araçta marş motoru yok ..... Fiyat açıklanmış olmasına rağmen hala bir sürü soru işareti var. Salı günü anlarız dediğiniz gibi. Bazı bayiler hybrid 2017 den önce gelmeyecek diyor bazısı 20 Kasım'da gelecek diyor. Haydi hayırlısı. Salı günü lansman da sonkar da olacağım. Anlarız o zaman neyin ne olduğunu..

• Apple ı bile geçtiniz fiyatları açıklayın artık diye mailler aldık diyor CEO :) http://www.yazete.com/oto-moto/toyota-c-hr-83-bin-850-liradan-baslayan-fiyatlarla-satisa-cikiyor-816336.html

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.