Şimdi Ara

C-HR Toyota Ana Konu (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.986
Cevap
101
Favori
514.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: haunt54

Firmalar kendi aralarında fiyatları manipule ediyorlar bu biline. Ateca, 3008 fiyatları yüksek çıktı pek hayra alamet değil, bu da biline

3008 fiyatları açıklandı mı? link vs var mı?
  • ridleyscott kullanıcısına yanıt
    yok hocam benim böyle bir iddiam yok ,ben sizin sözünüzü alıntıladım.Ayrıca priusta kullanılan motor farklıymış.(daha güçlü)bilginize,ha CHR deki motor sorunsuzdur ona bişey diyemem.zaten bişey nekadar komplike ise o kadar sorun demektir.Benim merak ettiğim ,daha doğrusu canımı sıkan şu ,biz bu hibriti yakıt tasarrufu için almıyormuyuz, evet.Peki neden yılda fazladan 700 küsur tl. M.T.V. (1.6 MOTOR'a göre)veriyoruz.yani uzun lafın kısası şu 1.8 motor hibrit olmasaydı,10.000 tl.de ucuz olsaydı yine bu motoru ballandıra ballandıra alan olurmuydu,yılda 1700 küsur M.T.V. yle?Toyota 1.3 veya 1.6 turbo motor niye koymadı bu araca?Bu motorlarla gelmiş olsaydı,Ö.T.V. zaten %45 olacaktı,artı M.T.V. 900 küsur olacaktı(1.6 için)1.3 de daha az M.TV.) Ha! derseniz ki ,elektrik motoru ve batarya ünitesi turbo motorlarla uyumlu değil.Ona bişey diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Beğendiniz mi peki hocam? Beğendiyseniz hangi rengi daha çok hoşunuza gitti?

Hocam araç Honda ya cidden çok benziyor. Benim en beğendiğim renk koyu mavi. Ben otobüsün içindeydim. Eğer dışarıda olsam bir iki fotoğraf çeker atardım foruma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: behram40

yok hocam benim böyle bir iddiam yok ,ben sizin sözünüzü alıntıladım.Ayrıca priusta kullanılan motor farklıymış.(daha güçlü)bilginize,ha CHR deki motor sorunsuzdur ona bişey diyemem.zaten bişey nekadar komplike ise o kadar sorun demektir.Benim merak ettiğim ,daha doğrusu canımı sıkan şu ,biz bu hibriti yakıt tasarrufu için almıyormuyuz, evet.Peki neden yılda fazladan 700 küsur tl. M.T.V. (1.6 MOTOR'a göre)veriyoruz.yani uzun lafın kısası şu 1.8 motor hibrit olmasaydı,10.000 tl.de ucuz olsaydı yine bu motoru ballandıra ballandıra alan olurmuydu,yılda 1700 küsur M.T.V. yle?Toyota 1.3 veya 1.6 turbo motor niye koymadı bu araca?Bu motorlarla gelmiş olsaydı,Ö.T.V. zaten %45 olacaktı,artı M.T.V. 900 küsur olacaktı(1.6 için)1.3 de daha az M.TV.) Ha! derseniz ki ,elektrik motoru ve batarya ünitesi turbo motorlarla uyumlu değil.Ona bişey diyemem.

Bu mtv yönünden hiç bakmadım olaya. Ama kısa süre içinde ona da düzenleme gelebilir.

Bu arada benim hayal kırıklığım şu. Bizim ihtiyacımız olan hybrid plug olan modellerdi. Yani sadece elektrikle 40-50 km gidebilen araç olsaydı vatana millete çok daha hayırlı olurdu. Bir çok insan evden işe gidiş dönüş toplam 40 km gimiyordur.

Hybrid in turbo ile uyum sorunu yok benim bildiğim. BMW yeni 5 serisinde 45 km sadece elektrikle gidebilen, 2 litre turbo benzinli ve toplam 252hp güç çıkışlı modelini tanıttı geçen hafta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: StrongestWarrior

quote:

Hocam araç Honda ya cidden çok benziyor. Benim en beğendiğim renk koyu mavi. Ben otobüsün içindeydim. Eğer dışarıda olsam bir iki fotoğraf çeker atardım foruma

Stop gurubundan bahsediyorsunuz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UriHAYY

Juke nin kasasına çok benziyor, yüzü çabuk eskimese bari ,lakin motorları ve yeni teknolojileri ve hibrit ile C-hr ön plana çıkıyor.

C-HR Toyota Ana Konu
    C-HR Toyota Ana Konu

Hocam bence tip olarak değil de tarz olarak benzeşiyorlar. Tabii sizde kötü bir intiba oluşturduysa bilemem. Zevkler ve renler tartışılmazmış.

• Bencede plug-in hibrit olmaması büyük eksiklik.
  • Kesinlikle katiliyorum cok sacma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyota tr facebook sayfası tanıtıma 3 gün kaldı demiş

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Toyota tr facebook sayfası tanıtıma 3 gün kaldı demiş

20-21-22-23 Ekim tarihlerinde test sürüşü başlıyor, ondan bahsetmiştir.
  • quote:

quote:

quote:

Hem stop hem tarz. Yani genel anlamda logolar olmasa bu araç Honda derim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Önceden aynı markanın farklı modellerinin direksiyonları bile farklı oluyordu. Şimdi ise markalar arası benzerlik olmazsa olmazlardan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benzeyen Honda modeli ornekleyebilrmisin

• C-HR Toyota Ana Konu

Ben bu tasarımı beğenmiştim ama piyasaya çıkacak olan sanırım bunun daha alçağı. Piyasadaki türevlerine daha çok benzetmişler gibime geldi. Keşke yukarıdaki gibi kalsaydı.

C-HR Toyota Ana Konu

• haunt54 H kullanıcısına yanıt
    Civic HB ile arka stoplar birebir ortak üretim desek yeri var
    C-HR Toyota Ana Konu
    C-HR Toyota Ana Konu
    C-HR Toyota Ana Konu

• Exitus112 kullanıcısına yanıt
    Toyota CHR yı yedirmeyiz :) araç özgün ve ilk olarak 2014 yılında concept olarak tanıtıldı. O zamanlar yeni Honda civik ortalarda yoktu. Bu zamana kadar ki hiçbirToyota modeline benzemiyor honda ile alakası Yok. Bumerang tarzı arka far gurubu dışında. Toyota chr çıkış noktası elmas tasarım.. Hondacı kardeşlere tüplü civik ile başarılar...

• zamaneking kullanıcısına yanıt
    Tüplü Civic'im yok. R18A2 motor koduna sahip 1.8 Civic'e TÜPSÜZ olarak biniyorum. Yakıt olarak da gayet memnunum. Çoğu 1.6 atmosferik motordan az yakıyor. Özgünlük konusunda dediğim bir şey yok. Sadece arka stopların tasarımını bahsettim burada ben. Şu zamanlarda tüm araçlar birbirine benzediği dönemde özgün olmak en güzeli.
    Civic ortalarda yoktu dediğiniz 2012 de piyasaya çıkan Civic HB de bu şekilde stop lambası tasarımı var. Yani Civic bu stop tasarımını kullanırken ortalıkca CHR yoktu.
    2012 Civic HB
    C-HR Toyota Ana Konu

• 21 Ekim Cuma 13.00de Facebook Canlı yayını varmış C-HR'nin.

• Exitus112 kullanıcısına yanıt
    Bu civik hiç hatchback hiç tutulmadı ama... (Avrupa da da türkiye de de tutulmadı zaten) Yenisi güzel görünüyor.. Yeni tasarım anlayışına bayıldım civik hatchback in..

• quote:

Orijinalden alıntı: hgtucel

21 Ekim Cuma 13.00de Facebook Canlı yayını varmış C-HR'nin.

Facebook da cuma vakti tanıtım mı olur yazmışlar ... :)

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.