Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

C-HR Toyota Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
5.571
Cevap
92
Favori
400.567
Tıklama
Giriş
    152 Mesaj
    Bir zaman araç kendiliğinden yakıt tüketimini sıfırlıyordu. Konsol menüsünden ayarları değiştirdiğimde düzeldiğini sanmıştım (1 yıl kadar önce) ama artık her sabah kendiliğinden sıfırlıyor. Tecrübe eden, tavsiyesi olan ?
    |
    |
  • Teğmen
    167 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: firelegna

Ya sürekli 150-160km/h hızla gidiyorsunuz ya da bir sıkıntı var. Servise bir sorun isterseniz.
    Aracı 46.000 kmdir kullanıyorum şehir içinde 4 litre civarında uzun yolda 4 kişi 120-130 aralığında giderken 8 litreden aşağı düşmüyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: melodramm

Hybrid araç sehir içinde tasarruf yapar.
    Sehir dışında tasarruf etmeniz zaten imkansızdır.

Iyi forumlar...

Alıntıları Göster
    Olay hybrid ile alakalı değil benzinli motorun turbosuz olması nedeniyle panamera hybrid kullandım gayet dizel gibiydi

Orijinalden alıntı: aeemin

Olay hybrid ile alakalı değil benzinli motorun turbosuz olması nedeniyle panamera hybrid kullandım gayet dizel gibiydi

Alıntıları Göster
    Plug in hybrid gelene dek beklemeye devamm
    Mevcut donanımlar ile hybrid almak anlamsız olur.
    Iyi forumlar ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Peugeot 3008 GT LINE 1.6 BlueHDi 120HP Eat6 300Nm Tork, Ultimate Kırmızı, Parçalı Deri Döşeme, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    Peugeot 5008 1.6 HDi 140HP FAP Auto6R 340Nm Tork, Aluminyum Gri, Açık Gri Döşeme, Cyclone-2 DVD Multimedia, Touch Control Gearbox System, Novatek96655 A118 Araç Kamerası.
    LG 55 LB 652V / LG 65 UB 950V / SONY HT-DDW750 / SONY DAV-IS10 / SONY BDV-E300 / IBM THINKPAD Z60t / ECA CONFEO PREMIX / NOTE 9 512 GB / HONDA KINETIX ZX

• Yarbay
    6266 Mesaj
    Bence o araçta sorun vardır ya da sürüş şeklinde diyeceğim ama uzun yol sonuçta sabit hız ile gidilir. CHR uzun yol 5 lt civarında yakıyor. Hibrit hem şehir içi hem şehir dışı aktif olarak işe yarayan bir sistemdir. Plugin olayı çok farklı herkese uymaz o araç.

https://www.youtube.com/watch?v=9fFnr6SFFSk&feature=youtu.be

Şuadaki ilk Chr lpg ayar yazılımına katılma sözüm vardı.Sözümü yerine getirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: tenekekutu

Bence o araçta sorun vardır ya da sürüş şeklinde diyeceğim ama uzun yol sonuçta sabit hız ile gidilir. CHR uzun yol 5 lt civarında yakıyor. Hibrit hem şehir içi hem şehir dışı aktif olarak işe yarayan bir sistemdir. Plugin olayı çok farklı herkese uymaz o araç.
    Hocam araçta sorun yok 45.000 kmdir kullanıyorum bakımını hep zamanında yaptım yakıtım çeyrek deponun altına dahil düşmedi hiç araçta herhangi bir sorun yok bu araç ile defalarca İstanbul-Selanik, İstanbul-üsküp, İstanbul-Ohrid gibi uzun yolculuklar da yaptım araç uzun yolda 7-8 litre yakıyor lpg olmadan hybrid araç uzun yolda mantıksız

Orijinalden alıntı: ecz_mel

Meraklısına chr hibrit lpg montajı.İsparta şua otogazda.

https://www.youtube.com/watch?v=9fFnr6SFFSk&feature=youtu.be

Şuadaki ilk Chr lpg ayar yazılımına katılma sözüm vardı.Sözümü yerine getirdim.
    Melih abi lpg dönüşümünden memnun musunuz ve aracın garantisi bozuldu mu? Benim chr hybride lpg dönüşümü yaptırmayı düşünüyorum

24 bin km oldu lpg ile sorun yok memnunum.

Lpg kaynaklı ariza olursa garanti dışıdır araç.Zaten ben lpg kaynaklı olmasa da garantinin lpg li araca uygulanacagina inanmiyorum.

Ben yılda 60 bin km +- 10bin km yapiyorum.Çok da garantiyi onemsemiyorum.Su ana kadar bozabildigim bir toyota olmadı.
    Ama garantisiz kalacaginizi bilin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aeemin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: aeemin

Hocam araçta sorun yok 45.000 kmdir kullanıyorum bakımını hep zamanında yaptım yakıtım çeyrek deponun altına dahil düşmedi hiç araçta herhangi bir sorun yok bu araç ile defalarca İstanbul-Selanik, İstanbul-üsküp, İstanbul-Ohrid gibi uzun yolculuklar da yaptım araç uzun yolda 7-8 litre yakıyor lpg olmadan hybrid araç uzun yolda mantıksız

Alıntıları Göster
    Aracım 45.000km'de, genel ortalaması 5.

Günlük şehir içi kullanımlarımız haricinde sık sık İstanbul-Adapazarı ve İstanbul-Antalya yaparız, dediğiniz şekilde bir tüketimle hiç karşılaşmadım. Hiç...

Sizin de kullanımınız km itibari ile bana benziyormuş gerçi ama anlayamadım neden bu denli bir fark var..

• Teğmen
    167 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Elguug

Aracım 45.000km'de, genel ortalaması 5.

Günlük şehir içi kullanımlarımız haricinde sık sık İstanbul-Adapazarı ve İstanbul-Antalya yaparız, dediğiniz şekilde bir tüketimle hiç karşılaşmadım. Hiç...

Sizin de kullanımınız km itibari ile bana benziyormuş gerçi ama anlayamadım neden bu denli bir fark var..

Alıntıları Göster
    Dün Balıkesir-istanbul yaptım 130-140 civarı ortalama hızla 6.8 litre/100 km
    |
    |
son dakika
Mobilya Takımları
Bey Azura
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.