Şimdi Ara

c# dersleri 56 ders tamamen yasal (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
22
Favori
32.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar linkleri upload edenden bu konuyu açıp bize böyle bir arşiv sunan kişiye hocaya emeği geçen herkese çok teşekkürler. Allah razı olsun iyi forumlar :)
  • arkadaşlar yandex disk e upload edebilecek var mı?
  • arkadaşlar link ölü mü ben mi indiremiyorum bu linkler öldüyse bu dersleri başka nerden bulabilirim yardım edin bu dersler bana çok acil lazım
  • linkler kırık calişmıyor hepsını ındıren arkadaşlar upload edebılırmısınız
  • selamlar

arkadaşlar linkler iptal olmuş bir arkadaşımızın upload etmesi mümkün mü?
  • linkler pert yardımcı olabilicek birileri var mı ?
  • Link lütfen
  • Linkleri guncelleyebilecek yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.cyber-warrior.org/Forum/c-sharp-videolari-kurs-cekimi_316713,0.cwx

İleri ki sayfalar da alternatifler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İl teber -- 7 Aralık 2013; 16:39:27 >
  • hocam cw'ye üyelik kaydı olmadığından konuyu görüntüleyemiyoruz eğer üyeliğiniz varsa kefil kodu yollamanız mümkün mü? diğer arkadaşlarada indirdikce upload edelim bizde..
  • arkadaşlar sorum olacaktı , yaşları 25 den büyük olanları ve maaşı 1000 den büyük olanları ad soyad olarak ekrana yazdıran C# kodlarını yazdım ama yanlız burada birtek yapaamdığım girdiğim herhangi isimleri ekrana yazdıracak kodları sağlayamadım yardımcı olabilirmisinz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunterturk13

arkadaşlar sorum olacaktı , yaşları 25 den büyük olanları ve maaşı 1000 den büyük olanları ad soyad olarak ekrana yazdıran C# kodlarını yazdım ama yanlız burada birtek yapaamdığım girdiğim herhangi isimleri ekrana yazdıracak kodları sağlayamadım yardımcı olabilirmisinz

Kardeşim merhaba,

şu şekilde yapabilirsin kisiler diye bitane dizi oluşturursun
    arraylist oluşturursun for döngüsü ve if kullanarak karşılaştırma yaparsın

foreach (int eleman in arraylistinin ismi yaparsın)
    olur biter
  • sağolasın kardeşim hallettim algoritmasını da oluşturdum kafamda :)
  • Çok kolaymıs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://yazilimustam.com/ sitesinde C# ile ilgili dersleri yayınlamaya başladık.

Şuan Başlangıç ve İleri seviyedeki C# dersleri bulunmakta. İlerleyen zamanlarda Entity Framework, ASP.net gibi konulara da değineceğiz.
  • teşekkürler
  • kırık link hata veriyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.