Şimdi Ara

C# Çıkan sesin frekansını almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • C# Çıkan sesin frekansını almak istiyorum
    Dediğim gibi C# dilinde pc üzerinde çıkan sesin frekansını ölçmek ve bu değere göre olay yaratmak istiyorum.
    Belli düzeyde Bass sesleri ayıklamak istiyorum ve bir forma sadece o aldıgım verileri göndermek istiyorum.
    Bir diğer formada Mid, Tiz sesleriin frekans verilerini göndermek istiyorum.
    Hiçbir yerde bulamadım bunlar için yardım ederseniz kendime göre bu kodları kullanıp istediğim şeyi değiştirerek yapmayı planlıyorum.

Yapacağım şey şu;
    Bir program tasarlıyorum ve bu büyükce bir studio program olcak. DJlerin kullandığı ve konser vs gibi ortamlarda kullanılan kontrol panellerini simule etmek istiyorum gibi birşey. Hoparlör mantığını kurmak istiyorum bu alcağım kodla yani anfi gibi Bass sesleri Bass hoparlöre Mid, Tiz ses frekanslarına sahip sesleri de diğer hoparlörlere. Bununla animasyon vs tasarlıcam kısacası.

Yardım ederseniz çok sevinirim. Yazılım konusunda çok iyi değilim yaşım daha küçük ve internetim olmadığı için kurcalaya kurcalaya yazılım öğrendim Muhasebe ve Finansman okuyorum bu yüzden çok deneyimli ve bilgili değilim. Teşekkürler.

• Konu yeri yanlış..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.