Şimdi Ara

C.Başkanı: 'Adam ilkokul mezunu.' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
14.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aşağıdaki fotoların devamını istediğiniz kadar bulabilirsiniz, youtube tan da destek alabilirsiniz.Bundan dolayı bu tarz konulara ya yaşı tutmayanlar yazmasın; ya da çok bildiğiniz internetten araştırın öyle yazın.

C.Başkanı: "Adam ilkokul mezunu."C.Başkanı: "Adam ilkokul mezunu."C.Başkanı: "Adam ilkokul mezunu."C.Başkanı: "Adam ilkokul mezunu."C.Başkanı: "Adam ilkokul mezunu."C.Başkanı: "Adam ilkokul mezunu."C.Başkanı: "Adam ilkokul mezunu."C.Başkanı: "Adam ilkokul mezunu."

• Muhalefet ağzıyla konuşmaya başladı Tayyip. O artistliğin işe yaramadığını anladı özelleştiri ile taktir alma peşinde bugünlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isem kullanıcısına yanıt
    Foto ları koydun da hangisi bu kadar kaldırıldı araştırdın mi?

Ecevit e sormuşlar neden fethullah gülen ile gorusuyorsun bir zararını görmedim cumhuriyet e bağlı ona karşı bir lafını işitme dim demiş.

Bunu mesut yılmaz anlatmısti. Şimdi Bülent Ecevit te kandirilmis mi oluyor?

Devletin hangi kurumunu bunlara peşkeş çekmiş?

• Balından ağız damlıyor reis. Erdoğanin kılının götüyüm hülooooğğ

Bunlar ayni diyorsan o zaman bu kisilerin ne istedikse verdik demelerini ve tabi ne var ne yok vermelerini,mgk kararlarina karsi koruduklarini, yargiya mudahale ederek kurtardiklarini falan da gosterebilir misin? Madem buradakilerin yasi tutmuyor, gosteriver.
  • ali_kocak kullanıcısına yanıt
    Dövüş oyunlarındaki versus ekranı gibi. 😂 Biri shoplasın ortaya versus logosunda gülelim. 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu adam bank asyayı açarkende,okullar açarkende ilkokul mezunuydu.O zaman muhterem fetullah hoca efendimiz,iyiliğin hoşgörünün sembolü diyordunuz,yurduna dön yetmedimi bu gurbetlik efendimiz diyordunuz ama

Ilkokul mezunu adam o kadar insanı kandırmış öylemi yani

• Biz hiç aldatılmadık....

...

....

Next level

.......

.....

Feto aldattı..

Dostum kardeşim esad bizi aldattı..

Obama bizi aldattı.....

Putin aldattı...

Barzani aldattı..

Gelen aldattı giden aldattı ey halkım.. ben aldandım siz aldanmayın daha da..

Rabbim bizi affetsin... Amin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 1 Ekim 2017; 10:54:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tornado of Souls kullanıcısına yanıt
    Kardeş bu gif te bulunan çocuğun videosunu internette nasıl bulabilirim

• çok yazık valla.
  • o konuşmayı sana bana yapmıyor sonuçta, oraya toplanan kitle belli, zorunlu şekilde çağrılanlar hariç kendi isteğiyle gelenlerin zaten kapasite ortada, referandum dönemi evet ezberletilen insanların hayır diye bağırması gerektiği yerde evet diye bağırdıkları, barzaniye seninle gurur duyuyoruz diye bağırdıkları ve diğer birçok örnek unutulmasın, yani orada herkesin ismini tek tek söyleyerek ana bacı sıralasa yine o kitle aynı tepkiyi vermeye devam edecek

artık onu da yaptı bunu da yaptı demeyi bırakmak lazım, zaten bilen neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor, olay artık çok farklı bir boyuta geçti
  • Bunca siyasetçi aman hocam canım hocam diye arkasından salya sümük gittiğine göre
    17 - 25 aralık olayları öncesi üniversite mezunuydu demek
  • recep tayyip erdogan universite mezunu degil mi? :)

kismen hakli sayilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.