Şimdi Ara

C# 6.0 Kitap Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni başlık açmak istemesemde sorularıma cevap alamadığım için açıyorum kusuruma bakmayın. :(

Mekatronik Mühendisliği 2. Sınıf bir arkadaşım C, C++, Arduino (Dil sayılmaz, dilcik diyelim) dillerini biliyorum haberleşme için C# öğrenmeye ve burdanda android platforma geçiş yaparak Java'ya geçmek istiyorum yani şu anki hedefim C#.

C# görsel niteliklerine ihtiyacım var çünkü Karınca Kolonisi Algoritmasının görsel uygulamalarıyla da uğraşacağım ve önceki projelerimi de güzel görsel niteliklere kavuşturmak istiyorum hazır başlamamışken güncel kitaplardan başlamak istiyorum bu konuda önerilen genelde iki adet kitap var:

Volkan Aktaş: "Her Yönüyle C# 6.0"

Sefer Algan:" Her Yönüyle C# 6.0" mı tercih etmeliyim?

Başka kitap önerilerine de açığım, şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim iyi forumlar ^^

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• C++ ile kalıtım ve diğer oop konularını öğrendiysen kitap alman gereksiz olur sana birşey katmaz o kitaplar.

• bersgurs kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim :)

İnternetten vesaire sürekli kaynak arayışında bulunmak istemiyorum elimin altında bir kitap bulunsun takılırsam ordan bakarım diye kitap arıyorum. Ben kitap severlerdenim anlıyacağınız :)

• Selam, Delphi ile yapılmış bir karınca sim. incelemek isterseniz yardımcı olmak isterim, lazımsa kaynak kodlarını da verebilirim.

C# 6.0 Kitap Tavsiye

http://s3.dosya.tc/server10/9kutla/antS.zip.html

• Amd64x2 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam;

Yaptığınız uygulamayı oturdum bi yarım saat emekçi karıncaların evlerine nimet götürmesini engellemek için uğraştım program gerçek manada güzel olmuş kodunuza sağlık ^^

Kaynak kodu değilde yapım aşamasında ki önerilerinizi yazabilirseniz güzel olur paylaşımınız için teşekkür ederim ^^
  • sefer algan'ın C# kitabını 2006'da bir ASP.Net projesi yaparken almıştım gayet faydalı olmuştu cunku dilin tüm temellerini de anlatıyor ve önce siyah CMD ekranında dil nasıl kullanılır onu gösteriyor ancak ondan sonra Windows Forms gibi görsel öğelere geçiyordu. C# üzerine başka kitap almama gerek kalmadı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.