Şimdi Ara

Buzdolabu Önerisi Electrolux vs. Liebherr Vs.....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uzun süreli araştırmaların sonucu birkaç alternatifim var, sizlerin fikrini merak ediyorum. Üst seviye birşeyler bakıyorum ama genişliğim max. 84cm olabilir. Dondurucu altta istiyorum o yüzden kombi tipine yoğunlaştım.

Electrolux EN5284KOX: Herhangi kullanıcı yorumuna rastlamadım, şu an için en yakın alternatifim. Keşke boyu daha fazla olsaydı

Liebherr CPESF4613 Comfort: Smartfrost olması avantaj, dolap çok güzel fakat 63cm'lik derinliği düşündürüyor. Bir kaç yıl içerisinde sığmayacağız gibi geliyor.

LG GN-B559PLCZ: Güçlü bir alternatif fakat Çin üretimi olması düşündürüyor. Pek kullanıcı yorumuna da rastlayamadım.

Alternatif önerilerinize açığım arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wrak -- 16 Ocak 2017; 16:24:9 >

• Arkadaşım senin yazmış olduğun modeller hakkında pek bir fikrim yok, ama electrolux markasının servisleri pek iç açıcı olmayabiliyor böyle geniş bişey alcaksan bozulma ihtimalinide göz önünde bulundur derim.

Senin dediklerine biaen Bosch önerebilirim, boschun son cıkan buzdolapları gayet geniş ve kaliteli, hiç olmazsa servis ağı geniş.

aşağıdaki linklerden bilgi alabilirsin, dilersen telefonla arayıp detaylı bilgi alabilirsin fakat arkadaşlar sanırsam teknik servis olduğu için satış yapmıyorlar ama bilgilendirebilirler. Ben eve çıkarken bu arkadaşlardan 2. el buzdolabı almıştım bana baya yardımcı oldular

http://izmirbeyazesyaklimaservisi.com/blog/bosch-lowfrost-teknolajisiyle-daha-az-enerji-tuketimi-ve-bosch'tan-her-mutfaga-yakisan-tasarim/

http://izmirbeyazesyaklimaservisi.com/blog/bosch-buzdolaplari-tazeligi-merkezinde-saklar/

http://izmirbeyazesyaklimaservisi.com/blog/bosch-genis-buzdolaplari/

Buzdolabu Önerisi Electrolux vs. Liebherr Vs.....

• Cevap için teşekkürler,

Fakat buzdolabı için ayrılan bölmenin derinliği 60cm, BSH grubunun yeni seri dolaplarının derinlikleri 84 cm, çok ciddi anlamda taşma yapar.

Derinlik olarak en fazla 75cm'lik alternatiflere ihtiyacım var.
  • Yeni bir buzdolabına ihtiyacım var gerçekten. Benimki benimle konuşuyor bazen ben yokken de konuşuyor hiç susmuyor. Başımızı şişirdi. Büyüklüğü ve derinliğinden önce sesiz ve ucuz olmalı. Yardımcı olabilecek olacak varsa sevinirim.
  • Samsung dolaplarına bakabilirsiniz hocam.

yorumları genelde olumlu.
  • Üst sınıf derseniz direk miele markasını araştırın. Talebinizi fazlasıyla karşılar :)

Benim şahsi tercihim buzdolabı içindeki havayı tamamen dışarı atan vakumlu cihazlardır. Geçen yıl samsung tan 550 Lt civarında bir makine aldım. Modelini bilmiyorum fakat mükemmel ötesi bir performansa sahip. 2 bin civarında bir rakam ödemiştim. Marka fark etmez ama bu özelliği olan bir makine almanızı öneririm. İçindeki ürünler eski buzdolabına göre 3-4 kat daha fazla kullanım ömrü oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U6 -- 28 Ocak 2017; 15:10:3 >
  • Samsung mu?! asla almayın.
  • Merhabalar.

Electrolux EN5284KOX alınmıştır. Nofrost olarak alınabilinecek fiyatına göre en iyi dolaplardan biri bence, oldukça memnunum.
  • Merhaba,

Beko veya Siemens siyah olanlardan tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wrak

Merhabalar.

Electrolux EN5284KOX alınmıştır. Nofrost olarak alınabilinecek fiyatına göre en iyi dolaplardan biri bence, oldukça memnunum.

merhaba. öncelikle hayırlı olsun.
    Dolabı nisan ayında almışsınız. bu zamana kadar ki yorumunuz nedir? memnunmusunuz? tavsiye edermisiniz? almayı düşünüyorum.
  • Merhaba,

Dolabı alalı 9 ay olmuş. Dolaptan oldukça memnunum. Kalitesi heryerinden belli oluyor.

Dolabı ilk aldığımızda kapağın üst kısmında ufak bir deforme vardı, bence çok sorun değildi ama hanım ısrar ettiği için servisini aradık. İkiletmeden kapısı yenisiyle değiştirildi.
  • Merhaba dolaptan memnun musunuz? Alabileceğim ürünler arasında bu model var. Yorum bulamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.