Şimdi Ara

Buzdolabı Tavsiyesi (4000 TL civarı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba... Taşınacağım evime eski buzdolabımla devam etmeyi düşünüyordum. Sadece buzdolabın yanına derin dondurucu almanın yeterli olacağını düşünerek derin dondurucumu aldım. Yalnız daha taşınmadan emektar buzdolabım bana veda etti . Artık yenisini almamın zamanı geldi. Sizlerden bu konuda bilgileriniz dahilinde yardım bekliyorum. Evimde buzdolabı için ayrılmış yer 93'e 187.. Başta da belirtmiş olduğum gibi derin dondurucum var, bundan dolayı buzdolabının dondurucu kısmı benim için fazla olmuş olacak ( bunun alternatifi söz konusu mu, bilmiyorum.Yani dondurucu kısmını üst kısım gibi kullanmak ) Kısacası sizden isteğim beni uzun süre götürecek, kronik sorunları olmayan iyi bir buz dolabı ... Şimdiden yardımı dokunan herkese teşekkürler, selamlar...

• Buzdolabı için ayırdığın bütçe idare etsin bütçesi değil de uzun süre kullanayım bütçesi öncelikle söyliyim.
    Ucuz fiyatlara çok kaliteli buzdolapları var.

http://www.tedarikcimden.com/Buzdolabi,LA_157-2.html#labels=157-2

Buradakilere bakabilirsin.
  • Bosch' un KAN62 modelini aliyorum bugun ben de bak istersen fiyat da o civarlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigbycai

Bosch' un KAN62 modelini aliyorum bugun ben de bak istersen fiyat da o civarlarda.

Teşekkürler... Derin dondurucu kısmı çok büyük ve başta da belirttiğim gibi öncesinde derin dondurucu almış olduğumdan, ne kadar derin dondurucu kısmı küçük olursa benim işime daha fazla gelir.
    Kafamda bir model oluştu. Sanırım LG GR-B802GSPW modelini alacağım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.