Şimdi Ara

Buzdolabı tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
35.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yerli üretim mi yoksa ithal mi, performansı nasıldıR??

http://www.beyazesyam.com/index.php?p=show&pid=3525&k_id=55&kn=No-Frost

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasiff -- 9 Mart 2008; 18:12:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kasiff

siemens KD40NX70NE nasıl???

ewt arkadaslar bu buzdolabı nasıldır bende metroporttaki siemens bayisinde 1200 ytl ye peşin buldum...ama inox ve gri no frost bu fiyata kafamı karıştırdı
    kullanan arkadaslar bizi aydınlatırsa seviniriz....

• quote:

Orjinalden alıntı: wallace82

2000 tl civarında olabilecek buzdolabı (kalite,performans,servis ağı) olarak düşünürsek ne tavsiye edersiniz?

Sanırım inox buzdolabı istiyorsunuz.Aşağıdaki dolap tam size göre.Oldukça kaliteli,servislerine de Vestel bakıyor.En yaygın servislerden.
    http://www.vestelkonsept.com/index.php?title=whirlpool_arc_4190_ix&b=94112/553

quote:

siemens KD40NX70NE nasıl???

Kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir ürün.Yerlidir.

• yaklaşık bir aydır bu forumları takip ediyorum.başta candoğan dan olmak üzere beyaz eşyalar hakkında bilgi sahibi
    oldum.ancak çok almayı istediim RT62 KDEW veya SJ 68M SL gibi dolapları servis sıkıntısından dolayı almak istemiyorum.
    servis imkanı geniş olan marka alacam gibi.gri renkte olmalı.
    arçelik,vestel ,bosch.. gibi servis ağı geniş olan markalardan hangi modelleri tavsiye edersiniz.
  • ARKADAŞLAR ÇOK ACİL CEVAP PROFİLO NASILDIR
  • Merhaba ,

Az önce samsung buzdolabı aldım Samsung Marka SRL-629EVS Model
    12 Taksit 1740 Anlaştık...
    Dışarıdaki fiyatlar 2000 YTL civarı...

Valla Görüntüsü fonksiyonelliği filan çok güzel :)

Buzdolabı tavsiyesi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dumrul1

yaklaşık bir aydır bu forumları takip ediyorum.başta candoğan dan olmak üzere beyaz eşyalar hakkında bilgi sahibi
    oldum.ancak çok almayı istediim RT62 KDEW veya SJ 68M SL gibi dolapları servis sıkıntısından dolayı almak istemiyorum.
    servis imkanı geniş olan marka alacam gibi.gri renkte olmalı.
    arçelik,vestel ,bosch.. gibi servis ağı geniş olan markalardan hangi modelleri tavsiye edersiniz.

Samsung alırsanız servise ihtiyacınızın olması için çok talihsiz olmanız gerek.Ki ihtiyacınız olsa Anadolu grubu ilgileniyor.Yani arkası sağlam.Yani bence Samsung'tan vazgeçmeyin.Servisi bol diye göz göre göre kaliteisz mal alınmaz.
    Yukarıda saydığınız üç markanın gri renkli kalteli bir modeli yoktur.
    Ama Whirlpool ARC4190ALU modelini düşünebilrisiniz.Servisine Vestel bakıyor.Hem servisi bl hem kaliteli.Ama hacmi çok geniş değildir(440lt)
    http://www.vestelkonsept.com/index.php?title=whirlpool_arc_4190_alu_440_lt___a_enerji__6__his__lcd_ekran__aluminyum_renk&b=94112/552

Bu arada Nadim bey,evladiyelik bir buzdolabı almışsınız güle güle kullanın.

@efekentlı
    Profilo'nun çift kapılı statik buzdolapları piyasada 550-750YTL civarlarında gezdiğinden ve aynı fiyattaki Altus,Regal gibi piyasa mallarına göre daha kaliteli olduğundan bütçeniz darsa önerebilriim.Ama no-frostta bence düşünmeyin.Ki bütçeniz 1000YTL'nin üzerindeyse Profilo'yu direkt eleyin.Profilo'yu sadece 1000YTL altında bütçesi olanlara önerebilirim,çünkü daha iyisi yok.

Ancak yine uyarıyorum,ancak fiyatı kadar iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 13 Mart 2008; 22:51:20 >

• Candoğan hocam sağolasın...

Valla senin çok yazını okudum vs....

Gittim aldım ya aklım kafam çok rahat :)
  • Siz de sağolun,şahane bir buzdolabıdır.Bizim evde de 14 senelik 510lt high gloss kaplama Samsung no-frost halen ilk günkü gibi duruyor/çalışıyor ve hiçbir sorun çıkamadı çok şükür.Sizinki de öyle olur inşallah.İyi geceler.
  • @ Nadim Bey..

hayırlı olsun öncelikle...

bişey sorcam araştırdığım kadarı ile çok iyi fiyata almışsınız..

@Candoğan Bey de şiddetle tavsiye etti. eğer istanbulda bir yerde ise aynı fiyattan almak mümkün olabilirse ben de almak isterim..

Saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasankeyf

@ Nadim Bey..

hayırlı olsun öncelikle...

bişey sorcam araştırdığım kadarı ile çok iyi fiyata almışsınız..

@Candoğan Bey de şiddetle tavsiye etti. eğer istanbulda bir yerde ise aynı fiyattan almak mümkün olabilirse ben de almak isterim..

Saygılar...

Hasan bey ben ürünü Cevahir alışveriş merkeizndeki samsung bayinden aldım.
    02123800660 Telefon numaraları AVRUPA ELEKTRONİK

www.avrupatr.com

Sitesinde fiyat yüksek :)
    Ben kart finansa 12 taksit aldım.

Gidip buzdolabını görebilirsiniz teşhirde vardı.

• Nadim bey hayırlı olsun .Güle güle kullanın...
  • merhaba candoğan bey,
    yazın evleneceğim ve no frost buzdolabı alacağım sizden tavsiye almak istiyorum...evde iki kişiyiz yani400 litrelik buzdolabı bana yeter herhalde
    dolap yerinin ölçüsü
    boy:197
    en:77
    derinlik:60 cm
    inox ve ithal olması gerekiyor ve bütçem 1800 ytl kadar hangi marka ve nereden alabilirim
    cevabınız için şimdiden teşekkürler
  • Candogan kardesim yazın bende evleniyorum buzdolabı ve bulasık makinesi alcam whirpool almayı dusunuyoruz.Buzdolabında whirpool arc 4170 fiyat 1560 ytl 10 ay taksitli fiyatı bulasık makinesi whirpool ADP 4600 AL 6 programlı fiyatı 1120 ytl bu da 10 ay taksitli fiyatı fiyatları media mrkt beylikduzunden aldım bu markaları ve fiyat olarak tavsiye edermisiniz bana kafam iyice karıstı baslangıcta bosh arcelik dusunuyorduk yazılanları gorunce vazgectik acaba whirpool iyimidir
  • ne can doğanmış beee !
    helal olsun
  • Arkadaşlar buzdolabımı 12 yıldır kullanıyorum servisi çağırdım artık değiştirmen gerekiyor dedi. Vestel e gittim 1150 tl 10 ay idea 465 s fiat verdi. istersem 550 tl fiat farkı verip 66 ekran lcd tv alabiliyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz? alayım mı başka önerebileceğiniz bir marka varmı?
  • Merhaba ,

Az önce samsung buzdolabı aldım Samsung Marka SRL-629EVS Model
    12 Taksit 1740 Anlaştık...
    Dışarıdaki fiyatlar 2000 YTL civarı...

Valla Görüntüsü fonksiyonelliği filan çok güzel :)

nadim bey merhaba buzdolabını cok begendim falat nerde bakarsam bakayım int sitesindede dahil inox model yok siz bunu nerden aldınız ne şekilde temin edebilirim görselleri aradıgımdada sadece sizinki cıkıyo samsung almak isytrm ama inox takıntım var bana yardımcı olurmuusun teşekkürler
  • http://www.beyazesyaspot.com/?urun-detay_4272_Samsung_SRL_629EVS_Kombi_No_Frost_Buzdolabi__Gumus__.html

Bende baktım. Fakat konu 2008 konusu. 2000 tl civarında gri renkli no-frost bölmesi altta olan bir buzdolabı arıyorum. Samsung, sharp gibi markalara da bakıyorum. Tavsiyesi olan varsa buradan devam edelim.
  • Merhaba arkadaşlar yakında evleneceğim ve çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırını Bosch'un ithal ürünlerinden aldım.
    Buzdolabını da Samsung RL-62ZBSW (82 cm) modelini beğenmiştim fakat kiraladığım evdeki mutfağın buzdolabı boşluğu 80 cm olduğundan yeniden buzdolabı araştırmaya başladım. RL-62ZBSW ürünü gibi kombi tip, 78-79 cm civarında ve hemen hemen aynı özelliklere sahip bir buzdolabı arıyorum. Acil önerilerinizi bekliyorum...
  • Şu ürünleri buldum:

http://www.whirlpool.com.tr/TR/urun_detay.aspx?uid=20213372&lgid=8

http://www.lg.com/tr/beyaz-esya/buzdolabi/LG-GN-M602YVX.jsp

İkisi arasında bir seçim yapıcam. Hangisi iyidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfredv2 -- 31 Ekim 2010; 17:20:46 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.