Şimdi Ara

Buzdolabı su akıtması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 5094 nfg buzdolabim su akitiyor sebzeligin oraya birikiyor tıkanık diye fişi cektim su doktum gayet açık.Rezistansta değişti gene aynı.başka neyden olabilir sensorlerimi degiştireyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dedex55 Easy Tabii Ki Deyoutube
    Buzdolaplarımızda atık suyun biriktiği su haznesi kısmını videomda gösterdiğim tekniği uygulayarak çıkarabilirsiniz. Buzdolabı Su buharlaştırma haznesi çıkarılması oldukça zor bir bölme olduğu için detaylı bir video çekmeye çalıştım. Bir çok kullanıcı bu hazneyi normal bir parça gibi söküp çıkarmaya çalıştığı için kırarak buzdolabına zarar verdiğini gördüğüm için böyle bir video çekmeye karar vererek, kanalımda sizlere sunuyorum. Umarım işinize yarar bir video olur. Yine de ne kadar dikkat etseniz de videoyu hızlıca ve atlayarak izleyerek; tamam, oldu, bitti şeklinde bir düşünceyle su biriktirme haznesini çıkarmaya çalışırsanız kırılmasına sebep olabilirsiniz. Bu işlemi yaparken su kabının buzdolabı motorunda olduğunu ve motorun da sıcak olduğunu unutmayın ve ayrıca buzdolabının fişini çekerek elektrikle ilişkisinin kalmamasını sağlayın. Kanalıma abone olarak destek verirseniz sevinirim. #buzdolabı #nasılyapılır #tekniği #howits #yöntemi #kolayyolu
    https://www.youtube.com/watch?v=oq9Resnobx8&feature=youtu.be

arka kısmında sorun olabilir. Temizlik videosu da çektim ancak henüz yayınlamadım. Bu kısımda pervane ve radyatör sistemi varsa ve pislendiyse buzdolabı iyi çalışmıyor olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.