Şimdi Ara

Buzdolabı Seçimiii (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
46.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Whirlpool'un sorun çıkaracağını sanmıyorum.Sadece olur da bir nakliye hasarı çıkarsa servisle muhatap olursunuz.Onun dışında sorun çıkaracağını sanmıyorum.
  • Anlaşılan Vestel bayiilerini de bolca gezmek lazım artık :D
  • Yukarıda sözünü ettiğim ARçelik No Frost modeli 5233 müş dostlar
    Ne dersiniz alıyorum bakın haftaya

Buzdolabı Seçimiii

http://www.arcelik.com.tr/ProductComparison.aspx?productCodes=7206520100&LANGUAGE=tr-TR&PageName=DETAILS

• 470lt olanı alın bence.O daha iyi;)Hacim sorunu olmasın sonra.
  • Hocam 470 ltrelik yani net 415-420 ltrelik modellerin genelde spot piyasası 1100 ytl.Siz ne kadara alıyorsunuz merak ettim.
    quote:

Orjinalden alıntı: eozen81

Yukarıda sözünü ettiğim ARçelik No Frost modeli 5233 müş dostlar
    Ne dersiniz alıyorum bakın haftaya

Buzdolabı Seçimiii

http://www.arcelik.com.tr/ProductComparison.aspx?productCodes=7206520100&LANGUAGE=tr-TR&PageName=DETAILS

• quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

470lt olanı alın bence.O daha iyi;)Hacim sorunu olmasın sonra.

Haklısınız candogan bey onun fiyatınıda sordurucam teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: captainzodiac

Hocam 470 ltrelik yani net 415-420 ltrelik modellerin genelde spot piyasası 1100 ytl.Siz ne kadara alıyorsunuz merak ettim.

Dostum 5233 ü soruyorsan eğer bize verilen fiyatlar peşinde 1300, Taksitli fiyatı ise : 1450'ye 16 taksit

henüz 5273 ü soramadım sorunca onu da yazacagım, ancak elbetteki spot fiyatları daha ucuz olacaktır,
    ancak güvenemiyorum SPOT olayına.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozen81 -- 22 Mayıs 2007; 13:41:37 >
  • üstad ambalajı sağlam-orijinalse ve fatura veriyorsa sorun olmaz sanırım .....
  • Hocam ben ambalajında ve garantili aldım servis geldi garantiyi onayladı gitti.Ne var ki bunda korkacak birşey yok bence.Bayide 2160 ytl olan ve en son 1850 ytl ye bırakılan dolabı spottan 1350 ytl ye alıyorsun ve 500 ytl az bir para değil hocam benim için.
  • Dostlar tabi haklısınız adam gibi adam oldugu sürece belirttiğiniz şartlarda geçerli ise yani servisi vs. onaylıyorsa sorun olmaz ama şu da var ben buzdolabını kredi kartına taksit imkanları çok cazipleştiğinden taksitle alacagım o yüzden belkide hiç aklıma gelmedi spot olayı
  • Hocam ben de taksitle aldım spottan hem de.1350 ytl peşin idi.1500 ytl'ye 12 taksit aldım world karta.
  • ne fark eder al gitsin yav
  • Arçelik'in (Beko-Altus) spotunu alırken ambalajın siyah bant ile çevrili olmamasına çok dikkat edin.Ambalaj mavi bantla çevrili olmalıdır.Siyah bantla çevrili olanlar fabrikadan hatalı çıkıp da imha edilmesi gerekirken tamir edilip baştan piyasaya sürülen revizyonlu modellerdir.Başınız yanmasın
  • SPOT çulara bak sen taksit de yapıyorlar desene, ama bak candogan bey ne kadar önemli bir hususa değinmiş, şimdi ben spotçudan alsam evime adam teslim ettiğinde siyah bantla çevrili oldugunu görsem adamla munakaşaya başlayacagım, sonuçta spotçu, tamam başta belki ok der herşeye ama sonunda ya bir sıkıntı çıkarsa ne olacak, ne bileyim 100-200 YTL içib pek bir bulaşmak istemiyorum taksitle alacagım için.
  • Buzdolabı olarak Sharp'ın Plasmacluster iyonlu SJ-P68M-SL modelini tavsiye ederim. Çok iyi dolap plazma cluster ile küflenmeyi önlüyor-geciktiriyor. Koku giderici özelliği var. Bayaa geniş ve büyük bir dolap. Ayrıca bayaa şık, üst kapağın ortasında kımıl kımıl plasma cluster ışığı ve düğmesi var.
    1- Yeriniz yetiyormu bakın
    2- A sınıfı değil, B sınıfı, hesaplarıma göre A sınıfı benzer boyutlu bir buzdolabına gore yılda yaklaşık 15-20 YTL fazla elektrik harcıyor

http://www.koysepete.com/en+ucuz+sharp+sj-p68m-sl+buzdolabi+44744.aspx

Ben koysepete'den 1530'a aldım.

• Sharp için konuşuyorum; iyon falan hikaye arkadaşlar.
    Neye göre çok iyi dolap? Kriteriniz nedir?

Ayrıca BEKO'nun İngiltere fiyatlarını kontrol etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
    Ama neden TR'de 2,5~2,8 katı fiyatına sattıkmarını anlayabileceğinizi sanmıyorum.
  • Evet ben de önceden belirttim.Beko bizi kazıklıyor burada ama dinleyen yok.
    Bu arada Sharp boyutlarına göre geniş hacmi,Tayland malı olması,malzeme kalitesi,şık görüntüsü,kullanışlılığı,siz hikaye deseniz de plasmacluster mantar önleme özelliği ve en önemlisi emsallerine göre çok uygun fiyatlı olması ile kesinlikle tercihler arasında olması gereken bir dolap.Ek eksisi yılda 690kwh civarı harcaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 1 Haziran 2007; 9:45:23 >
  • Kötü bir dolap olduğunu hala savunuyorum.

Tayvan malı olunca; neden iyi olduklarını düşünüyorunuz ki?
    Bence büyük ihtimalle Kore yapımıdır.
    Tipi ve detayları Kore malını andırıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Power7Gear

Tayvan malı olunca; neden iyi olduklarını düşünüyorunuz ki?

hocam sizinkide ''mercedes in iyi olduğunu nerden biliyorsunuz'' gibi bişey olmuş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Power7Gear

Ayrıca BEKO'nun İngiltere fiyatlarını kontrol etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
    Ama neden TR'de 2,5~2,8 katı fiyatına sattıkmarını anlayabileceğinizi sanmıyorum.

anlatında herkes ögrensin bilgilensin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.