Şimdi Ara

Buzdolabı parçalarından anlayan yardım etsin lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buzdolabından çok ses geliyordu bi açıp bakıyım dedim ses gelen parçayı kurcalarken düştü ve üzerindeki çarklı sistem dağıldı kendimce bir sistem kurdum ama bir çark fazla oluyordu o şekilde taktım buzdolabı çalıştı ama sürekli çalıştı kendini hiç durdurmadı.Çarklı sistemi otutturmakta veya bu parçanın ne olduğunu ve temin edebilirmiyim bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirm...Buzdolabı parçalarından anlayan yardım etsin lütfenBuzdolabı parçalarından anlayan yardım etsin lütfenBuzdolabı parçalarından anlayan yardım etsin lütfen

• O bir zamanlayıcıdır. Teknikçiler timer diye orijinalini söylerler.

Bunların EMT olanları var (Elektromekanik) bir de MT olanları var yani Mekanik Timer.

Sizinki mekanik timer, bunların 2 saatlik olanı var, 6 saatlik olanı var, sistemin dizaynına göre değişir.

Görevi ise defrost dengesini kurmaktır.

Siz bunu yedek parça satıcılarından tedarik edebilir yerine takabilirisniz onu toplamanız, toplasanızda sağlıklı çalışması pek mümkün olmaz.

Maliyeti yüksek değildir, üreticisi ve satıcısına göre değişmekle birlikte 15 ile 55TL arasında bulabilirsiniz.
  • Göstermiş olduğunuz ilgiye minnettarım çok teşekkür ederim.
  • asdasdlo kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, Geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.