Şimdi Ara

Her bütçeye uygun - Buzdolabı Önerileri (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.002
Cevap
52
Favori
146.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xl profilo olarak ne önerebilirsiniz fiyatı makul olması iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Evet fiyatlar çok fazla değiştiği için güncel olarak modeller önermeye çalışıyorum. XL cihaz düşünüyorsanız Profilo modelini tavsiye ederim gerçekten. Güncel fiyatı fena sayılmaz. XL cihaz bakmazsanız yazdığım diğer cihazlara da bakabilirsiniz. Tercih sizin.
    sız candogan mısınız ?
  • merhaba arkadaşlar bende beyaz eşya seti bakıyorum Bulaşık+Çamaşır ve Buzdolabı

bütçem 7-8 bin TL

Çamaşır makinesi 9 kg olacak buzdolabında da Adana da yaşıyorum no Frost mu Dondurucu mu karar veremedim?

Marka Model tavsiyelerinize kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var . şimdiden teşekkür ederim.

Not : Şuan BOSCH kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım 10 yıl oldu.
  • Merhabalar herkese.400-450 tl hacimli, 2500-3000 TL arası önerebileceğiniz bir model ve marka varsa güncel olarak memnun olurum. Özellikle bütçe düşük olduğu için marka konusunda çok kararsızım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurzzz -- 6 Mayıs 2020; 6:24:33 >
  • Hocam selamlar tekrar, yaklaşık 2 yıl önce evlenirken sizin tavsiyeleriniz sayesinde hem ucuz hem kaliteli beyaz eşyalar almıştım. Şimdi annemler için buzdolabı arayışındayım. Alttan dondurucu 2500-3000 bandında ne önerirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kepirlikerem K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Altus ALK 471 NX modeline bir bakmanızı tavsiye ederim. F/p olarak alınabilecek en mantıklı cihazlardan. Tavsiyemle alan arkadaşlarımız memnun kalmışlardı, gerçek kullanıcı yorumları en önemlisi tabi kullananlar yazarsa daha iyi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @CAN@ kullanıcısına yanıt
    Ben de ona bakmıştım hocam, sizin de tavsiyeniz ile alırız sanırım bu ürünü. Şu an en ucuz 2949 ile gittigidiyor'da var 50 world puan ile 2900 civarina alınır

• 5.000 TL civarina, 559LT ve yukarisi marka olarak Profilo mu onerirsiniz LG mi yoksa baska bir marka mi?.. Dondurucunun altta veya ustte olmasina iliskin bir tercihi, ne avantaji oldugunu bilmedigim icin belirtemiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keyn -- 16 Mayıs 2020; 20:20:3 >
  • kepirlikerem K kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim güzel dolap. Yine Buzdolabı kategorisi altında "Altus ALK 471NX buzdolabı alınır mı?" adlı konunun altına yorumumu yapmıştım. Uzun bir yorum tekrar buraya atmak istemedim. Teknolojik olarak AL 375 NSX daha iyi gibi iyonizer ve buzmatik var. Ona da bakabilirsin. Ben 471nx aldım memnunum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tct123_gs -- 23 Mayıs 2020; 14:3:10 >
  • keyn K kullanıcısına yanıt
    O fiyata genelde altta olur hocam zaten. Dert etmeyin daha iyidiir.
  • Arkadaşlar 2500 tl ye kadar arayışım var. Grundig Grne 4301 düşünüyorum. Nasildir bu buzdolabi, oneren var mi? Senede 4 5 ay aktif olarak kullanılacak maksimum

selamlar

bende üstten donduruculu bosch marka olmayan 500lt civarı kapasiteli nofrost buzdolabı tavsiyesi istiyorum sizden fiyatı orta orta alt civarı teşekkürler
  • Tek kişi yaşadığım evime buzdolabı alacağım ancak hem evde yer olmaması, hem de maddi sebeplerden ötürü, büro tipi bir buzdolabı almaya karar verdim. Öneriniz var mı? Aşağıdaki iki üründen birisini düşünüyorum.
    https://www.hepsiburada.com/vestfrost-vf-90-a-90-lt-buro-tipi-mini-buzdolabi-p-MTVESVF90
    https://www.hepsiburada.com/regal-rgl-900-a-90-lt-statik-buro-tipi-mini-buzdolabi-p-MTREGAL900A

Hocam grundig grne 4301 mi altus al 375 nx mi sizce? Butce kısıtlı senede 4 5 ay maksimum kullanılacak. Grundig 2399 altus 2750 şuanda

• Grundig GRND 5110'u 2999tl'den mediamarkttan aldım. Önceki sayfalarda önerildiğini gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: eldorado45

selamlar

bende üstten donduruculu bosch marka olmayan 500lt civarı kapasiteli nofrost buzdolabı tavsiyesi istiyorum sizden fiyatı orta orta alt civarı teşekkürler
    Merhaba, Arçelik 570464 MB modeline bakabilirsiniz. İnternette en uygun olarak bulabileceğiniz cihazlardan biri. Bu fiyat aralığında net 500 litre kapasiteli ürün bulmak imkansız maalesef. Fakat işinizi görebilecek büyüklüktedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Tek kişi yaşadığım evime buzdolabı alacağım ancak hem evde yer olmaması, hem de maddi sebeplerden ötürü, büro tipi bir buzdolabı almaya karar verdim. Öneriniz var mı? Aşağıdaki iki üründen birisini düşünüyorum.
    https://www.hepsiburada.com/vestfrost-vf-90-a-90-lt-buro-tipi-mini-buzdolabi-p-MTVESVF90
    https://www.hepsiburada.com/regal-rgl-900-a-90-lt-statik-buro-tipi-mini-buzdolabi-p-MTREGAL900A
    Merhaba, aslında iki cihaz da Vestel grubuna ait. Hangisi uygunsa onu alıp geçin bence.

• emir66 E kullanıcısına yanıt
    4-5 ay kullanılacak bir ürün için ekstradan fazla ödemeyi gerektirecek bir fark yok bence. İki ürün de koç grubuna ait, aslında Altus'u Grundig modelinin dijital ekranlısı gibi düşünebilirsiniz. Yoksa iç tasarım ve raf düzeni olarak neredeyse birebir aynılar. Grundig derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

Merhaba, aslında iki cihaz da Vestel grubuna ait. Hangisi uygunsa onu alıp geçin bence.

Alıntıları Göster
    Hocam 4 Haziran'da A101'e 579 liraya Regal geliyormuş. Onu alacağım.

• tct123_gs kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.